1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

A Kucurbiumok Anya Galaxisa/Home Planet Of The Kucurbium

Kategória: 'Továbbfejlesztési és egyéb ötletek', témanyitó: TheMetalAmbush, témanyitás ideje: 20.3.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Legyen egy map a Kucurbiumok számára?

1. Igen

2. Nem

Az eredmények csak a szavazat leadása után láthatóak.
  1. TheMetalAmbush

TheMetalAmbush Fórum-zöldfülű

Szép jó napot mindenkinek! (Felékszítelek, hosszú regényt írtam ide, köszönöm ha elolvastad)

Ez a gondolat már körülbelül 6-7 éve érik bennem.... Körülbelül mióta elkezdtem a játékot.
    Ez a gondolat pedig a Kucurbiumokkal kapcsolatos. Mondjuk nem is gondolat. inkább kérdés.
    Honnan jönnek? Nos invázió és a Kappa Galaktikus Átjárón kívül sehol nem találkozhatunk ezekkel az űrlényekkel.... Arra gondoltam mi lenne ( Ha már a nagyoknak kedveznek) Miért ne kedvezhetnének a kisebb játékosoknak is.... Mégpedig azzal, hogy amint elérik a 5 vagy 8.-ik szintet elérhetővé válik egy új map közvetlen az x-1 térképről akárcsak a nagyoknak a 2-BL x-8 térképről. És ez a map nem lenne más mint a 8-x ( Megbízótol függően 8-1, 8-2, 8-3) Ami nem más lenne mint a Kucurbiumok anyagalxisa. A map lehetne akkora mint a 4-4 pvp a 4-5 uber térkép annyi különbséggel, hogy egyetlen egy kapu lenne rajta ami azz x-1 térképre visz vissza a kapunál lehetne egy bázis szerűség ami kifejezetten Kucurbiumos küldetéseket adna itt és a kapunál természetesen védelmi zóna lehetne. Ezen a térképen nem lenne más csak Kucurbium és Boss Kucurbium. Akárcsak az invázióban a Boss kucurbiumokat mindig kísérné 4-5 akár 6-7 kucurbium, de elvétve találkozhatnánk egy-egy magányos kucurbiummal vagy nagyon ritkán uber kucurbiummal is amit 10-15 kucurbium követhetne. A különbség annyi lenne hogy Boss illetve uber npc-t anélkül is megtámadhatjuk és lelőhetjük hogy egyet is lelőnénk a kisebb npc-ből.
    És igen tudom invázióban ÉS a Kappa kapuban is sok a sebzésük illetve a pajzs és életerejük, nos ez kivitelezhető lenne Így:
    Kucurbium - 15,000Életerő - 10,000Pajzserő 500 sebzés
    Boss Kucurbium - 50,000Életerő - 35,000Pajzserő 2500 sebzés
    Uber Kucurbium - 100,000Életerő - 75,000Pajzserő - 7500 sebzés
    Akárcsak a Lordakiumok és Kristallonok a Boss és Uber NPC-k nem támadnának hacsak nem provokáljuk őket (Megtámadjuk) a normal npc-k pedig ugyan úgy megtámadnának.
    Jutalom amit adnának:
    Kucurbium - 12 Uridium 25,000 Kredit 15,000 tapasztalatpont, 5 becsületpont
    Boss Kucurbium - 25 Uridium, 50,000 Kredit, 32,000 Tapasztalatpont, 10 becsületpont
    Uber Kucurbium 75 Uridium 150,000Kredit, 76,000 Tapasztalatpont, 25 becsületpont
    A küldetések pedig főképp tapasztalatot és uridiumot adhatnának vagy becsületpontot ezzel is segitve a kisebb játékosok fejlődését.
    És igen itt jön be a probléma ha a kicsik itt npc-t farmolnának anagyok oda járnának vadászni ezt ki lehetne küszöbölni azzal, hogy ide x-1 ről csak 14.-szintig lehet bemenni 15.-szinttől ugyan az a térkép elérhető lenne a nagyobb hajók számára is csak például x-6 os térképekről és nem 8-1 8-2 8-3 lenne hanem 8-4(EIC) 8-5(MMO) 8-6(VRU) ugyan azok a küldetések ugyan azok az npc-k.
    Küldetésnek is tudok példát... tegyük fel hogy 8-as szintől mehetnének a kisebb játékosok kezdésnek kapnának egy "intro"-t akárcsak amikor egy újonnan regisztrált játékos legelsőnek bejelntkezik" ez meg ez a galaxis stb stb" lehetne kreálni egy sztorit ezek köré a térképek és npc-k köré.
    Küldetésre példa: Megsemmisítés 15 Kucurbium 5 Boss Kucurbium 2 Uber Kucurbium
    Jutalom 250,000 tapasztalatpont, 2500 becsületpont, 550 Uridium 250,000 Kredit

És itt mindenkinek felhívnám a figyelmét hogy ez egy nagyon nyers ötlet ha valami nem tetszik a jutalommal sebzéspontokkal npc- élet vagy pajzserővel akkor ismétlem magam ez egy nyers ötlet amit ha átdolgoznánk rendesen akár valami jó is kisülhetne belőle. És istélem magam főként a kisebb játékosok fejlődésére gondoltam akárcsak mint a nagyoknak most ott van a 2-BL ( No meg persze mivel fiatalként kezdtem játszani és a Kucurbium mindig is a kedvenc űrlényem volt, jó lenne látni és harcolni velük kapukon kívül is, van ám aki nem a fullos hajó felhúzása miatt hanem kikapcsolodás miatt játszik)

KÖSZÖNÖM HA VÉGIGOLVASTAD :)

2. -Eragon-2(HUN)

-Eragon-2(HUN) Fórumprofi

szia az ötlet nem rossz csak annyi hogy ne legyen kedvezés senkinek sem !! mert akkor minden kicsi ide fog beűlni a angyok ha jönnek ugy is kicsapják öket !!! lv10 től lehessen bejönni a térképre
    minden kucurbiom éelete pajzsa támadása nagyobb legyen !!!
    pl kucurbium élet 150ezer pajzs 120ezer sebzés 3500 jutalom annyi mint a kappa kapuban
    boskucurbium élet 1,5 millió pajzs 1,5 millió sebzés 35ezer jutalom ugyan annyi mint a kappa kapuban ! sztem megéri
    uber kucurbium élet 5,5millió pajzs 4,5millió jutalom 7500 urudium 20000becsület 2,5millió kredit 1,2millió tp véletlenszerűen valamilyen boster 1-3 órára.
    ellenséges 8x térképre csak akkor lehessen bemenni ha a lv 22 szint meg van !!! lv 22 szint alat csak 60 percig tartozkodhat ! lelövéstől fűggetlenűl !
    plsz még egy csavar !!!! mivel vannak orbitalis nagy sebzések éetek pajzsok a játékosoknak és ugy is össze tereled öket és robbantanak akkor az elég jó farmolas lenne! ezért ha pl 2 boss kucurbium egy helyen van h robbantsanak rájuk akkor a bosok ereje 30 szazalékkal erösebbek egyikuknek instant pajzsa lenne és a tamadó jatékosok elé acm aknak jelennének meg !!! azért ha már új térkép egyen nehéz !!!
    uber kucurbium a térképen max 2 vagy 3 legyen de ők automatan tamadják a hajokat ha kőzelbe érnek !!! ha az űber élete 800ezret eléri akkor 2 boss kucurbium és 7 kucurbium jelenik meg de 3szoros erövel rendelkeznek !!! amik a játékosok a megjelent lényeket lövik addig az uber ha nem kap sebzést akkor 100 ezret javítana az életén másodercenként és persze menekul de lassan..!!! Ha az ubert lelövik akkor a megjelent lények azonnal eltunnek !
    Persze ez csak egy nyers ötlet ha nem baj leirtam amugy én támogattam !!

3. π¡k€β¤¥0000

π¡k€β¤¥0000 Fórum-zöldfülű

Nem rossz elképzelés egyik sem, viszont én írnék egy olyat is, hogyha lenne, és lennének küldetések is hozzá, akkor mi lenne, ha csak akkor lenne elérhető a kapu az adott játékosnak, ha a küldetést elfogadja hozzá (csak az adott mapra vonatkozzon), ami mondjuk 10. vagy 12. szinttől elérhető és szintenként bővülne a küldetés lista, mondjuk úgy 20. szintig? :) Természetesen, ha valaki megcsinálja az ÖSSZES ahhoz kapcsolódó küldetést, akkor a kapu véglegesen nyitva marad előtte. Illetve az "ellenséges mapoknál (másik megbízói mapra lépés)" is legyen egy szint korlát, mondjuk 24. vagy 25. szint minimum, hogy átmehessen azokra a mapokra (mint BL-mapokon), hogy legyen egykis küzdelme is már a nagynak, ha oda akarna menni farmolni, és nekik is lehetne ott küldetés azon a szinten mondjuk.

Úgyszint nyers ötlet, viszont én támogatnám ezt a fejlesztést :)

4. -Blackjaguar-

-Blackjaguar- Utánpótlás-írogató

Van invázió kapu,ahol régen voltak kucurbiumok. Most már csak kalózos van,de az semmit nem ér. Ha a rendes kucus inváziót vissza tennék és mondjuk,nem 2 óra lenne az egész,hanem egy teljes nap,akkor az is megteszi és mondjuk hetente 1 nap lenne.

Itt fejlesztést már úgy csinálnak,hogy egyre erősebb legyél. (lásd BL-map)

Az oldal megosztása