Barátkeresés Magyarország szerveren

Kategória: 'Barátkeresés', témanyitó: Ðiαмσиd, témanyitás ideje: 16.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Ðiαмσиd

Ðiαмσиd Fórumelemző

Itt kereshettek barátokat a játékon, szerveren belül.

DE! Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    • Mielőtt a hozzászólásotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
      • Mit is írtam
      • Érthető -e amit írtam
      • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
      • Amit leírtam megfelel -e a fórumszabályzatnak

2. szabofilip

szabofilip Rutinos

Barátokat keresek a játékban, aki rendszeresen jár lövöldözni lineket, lonokat, cubikat, übereket meg bossokat és kalózokat.

Megbízó: MMO, de jelölhetnek más megbízójú űrhajók is.
    Várom a meghívásokat.

Nevem: Kolіrαηdεrd

3. k.kitti

k.kitti Fórum-zöldfülű

szia
    mmo vagyok én is, nagyon sokat játszom, ketten könnyebben csinálnánk a próbákat is, és skaypon vagy Ts 3 man beszélgethetnék játék közben.12 az űrhajóm és vega ,full lf3,full pajzs - full meghajtó
    ha megfelelek akkor írj légyszives a :..-ra
    üdv bozotarcu

Moderátor által utoljára szerkesztve: 3.6.14
  4. MMOS

MMOS Fórum-zöldfülű

Üdv. Mit tudok akkor tenni ha a karakteremet átakarom rakni egy másik emailra ? mert az előző megszünt ,regisztrálásnál adtam neki egy kódot le is irtam és mindig beeengedett vele és most meg lépnék bele a szokásos jelszóval és aztirja hibás felh v jelszó az emailt nem adtam meg senkinek szerintem megszünt mert semmit nem csinál vele és raknám át a másik emailra ez ügyből a karimat és azt irja hogy küldenek egy megerősitő emailt a régi emailomra de az már szerintem megszünt vagy csak a freemail buggos nem enged be pedig jó adatokal lépnék be mit tudnák tenni hogy a karakteremet normális emailra áttegyem?

5. _Morphi_

_Morphi_ Game Administrator Team Darkorbit

Szia!

Írj supportra, ott segítenek ebben.

Kérlek, nézz szét fórumon jobban, mert ennek a problémának nem itt, hanem pl az Egyéb problémákkal foglalkozó topikban van a helye.

6. Balázs

Balázs Fórum-zöldfülű

Köszönöm a Segítséget.

7. pavip

pavip Törzsjátékos

Valaki HU1-en bevállalna engem? :D Szeretném ott is kipróbálni magam, mert sok mindent másként csinálnék másodjára csak egyedül ugye baromi nehéz XD Ezért ha valaki segítene nekem a kezdetekben kb 12-es szintig onnantól már magam is könnyebben boldugolok. De egyébként azt is szívesen fogadnám, hogy csak chaten dumálnánk, hogy ne legyen annyira unalmas :D

8. szabofilip

szabofilip Rutinos

9. pavip

pavip Törzsjátékos

Én most felmegyek ha az jó neked.

10. szabofilip

szabofilip Rutinos

11. pavip

pavip Törzsjátékos

Én most megyek el és 20:00kor jövök vissza. Az neked megfelel?

12. szabofilip

szabofilip Rutinos

13. HardBlaster

HardBlaster Fórum-zöldfülű

Helló. Tudna nekem segíteni valaki? Nemrég kezdtem a játékot, már van 11 óra a karakteremben. Jó lenne valaki "pro" játékossal játszani, aki tudja mire kell először költeni, mit érdemes ilyenkor megvenni, stb. Szóval ha valakinek lenne kedve segíteni meg ideje, akkor az írjon ;)

14. SuperHero22

SuperHero22 Járnitanuló

Sziasztok!

13-as szintű vagyok, MMO, van gólim és egy spearheadem, de még gyűjtök aegisre.
    "Közepes" felszereltségű vagyok, pár ezres alapsebzéssel, vadászásban csak kicsiket bírok leszedni a játékban már van tapasztalatom, szóval nem kéne minden alap dolgot 10x-szer elmagyarázni.
    Egyszerűen kéne akivel lehet jól csapatban játszani, és rendszeresen aktív. Nem mondom hogy folyton fönt legyen, de hetente legalább 3-5-ször feljön.

15. Gyikoc

Gyikoc Fórum-zöldfülű

Vru-s Goliath-os menne kristallont (vagy mit :p) ütni, csak egyedül unalmas neki. TS IP-t tudok adni. :p

Az oldal megosztása