1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Visszajelzés Beszélgetés a játékról / visszajelzések akár pozitív akár negatív.

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ♠ĄmaŽoη♠

♠ĄmaŽoη♠ Fórum-zöldfülű

Rendben, köszönöm a választ.

2. magaura

magaura Utánpótlás-írogató

Jó napot lenne egy kis problémám az árverésel kapcsolatban mert hogy van pár hangáram és cserélgetem is a hajóim és árverésen nem enged igy szokszor licitelni löszere ha épp kisebb hajóban vagyok nem enged licitelni se rakétéra se x2 x3 ra kérném ezen változtasanak mert nem mindig adja a helyzett hogy gyorsan váltsak a nagyobb rakterü hajóra a licit miatt. elöre is köszönöm

3. Nitronyussz

Nitronyussz A fórum admirálisa

Szia!

A licit az éppen használt hajó rakterét veszi figyelembe. Ezen nem fognak változtatni.

4. -=[HanSolo]=-

-=[HanSolo]=- Haladó

Sziasztok, én arról érdeklődnék mikor lesz bevezetve az új licit, és hogy emiatt kb mikor várjuk a tesztszervert?

5. Mikłós

Mikłós A fórum ismerője

Majd biztos februárban.

6. Nitronyussz

Szia!

Amint kapunk információt róla, közzé tesszük. Addig is türelmeteket kell kérjük.

7. magaura

Jó éjt lenne egy kérdésem vagyis lehet probléma is ez nem tudom még, mindenkinek ilyen roszul adnak a pvp térképek vagy csak nekem sperheadel és pettel dobozolgatok igaz a petet ha ellen jön elrakom gyorsba de idegesit hogy extra energia nagyon kevés jönn. Most például fél óra allat egy sem, ez kb amit adnak.
    A raktér tele van - nem tudsz több lézerlőszert begyűjteni.
    Kaptál 300 kreditet.
    Kaptál 30 uridiumot.
    Kaptál 300 kreditet.
    Kaptál 300 kreditet.
    Kaptál 1,500 kreditet.
    Kaptál 30 uridiumot.
    Bankolási duplázó aktív
    Kaptál 750 kreditet.
    Kaptál 300 kreditet.
    Kaptál 0.75 jackpot-eurót.
    Kaptál 30 uridiumot.
    Kaptál 1.50 jackpot-eurót.
    Kaptál 300 kreditet.
    Kaptál 750 kreditet.
    Kaptál 300 kreditet.
    Kaptál 30 uridiumot.
    Kaptál 300 kreditet.

8. .deder.

.deder. Kivételes tehetség

Szevasztok! Sok újításnak köszönhetően valóban könnyebb a játék, a fejlődés is. 3.éve játszom . Sajnos csak az utolsó éve vagyok prémiumos, későn jöttem rá az előnyére, s az elején nem vettem komolyan. Mára megszerettem ezt a játékot , mást már nem is játszom. sőt annak sem látom értelmét hogy több karival és szerón játsszam. Ez az egy elég ( mint a nőből :) ), sok ezt így eltartani. A palamező jó dolog , valóban van 1-2 játékos aki élvezettel ől , de már figyelem a Chet-n a bejellenkezését merre jár, s ilyenkor másik hajóval folytatom más térképen. Ugyan ez vonatkozik a többi térképre is. Valóban a küldik és a GG kapuk kirakása segít a fejlődésben és erősít. Annak idején mikor még nem volt kalóz térkép , szinte lehetetlen volt küldit teljesíteni , főleg melyeket időre kellett. Mostis azt mondom hogy a vadászós küldiket keljen csak időre teljesíteni s a 2. próbálkozás után többet ne! gyűjtögetős és NPC-s küldit ne keljen időre , főleg 15. szint alatt. Nagyon elveszi a játék kedvét az embernek hogy 1 óra alatt 5x lövik ki. Főleg ha nem prémiumos. Nem kap a küldiért annyit hogy új éltet vegyen. Ezért lettem prémis :) . Azóta elfogadom s nem bosszankodom hogy kilőttek. ez egy ilyen játék. Amin módosítanék hogy álcából kilőni ne lehessen úgy hogy a négyszáz-ezer élet és háromszáz-ezer pajzs 70%-a lemegy mire megjelenik a fullos . Ez nem megjelenítési hiba! Mással is és többször előfordult, igaz mindig ugyanazzal a játékossal! Egyébbként a fejlődés az LF4-nek köszönhető, mihelyst meglesz a 48 db már le is mondom a prémiumot :) . ( -10) Még a palárol annyit akinek nem megy a pala vásároljon extra GG-t akciókor :) . Én megelégedem a napi 1000-rel is. Ellenben nem pörgetem vaktában ! üdv

Szevasz! Ez a kereskedelem!

Szevasz! Szerintem rosszul látod! Nekem emiatt van hogy 50% pajzs bosterom van!

Moderátor által utoljára szerkesztve: 31.1.14
  9. magaura

Jó estét neked ebben igazad van nekem 92/8 a kármegosztás azaz ha molyban lő az ellenség 72/28 nak kellene lennie de sajna én is sokat tapasztalom hogy ez nem igy van söt pár " harképzett Pilotánál " érdekes dolgok történek az életemel a fokozzot szürést támogatom és a pvp rendszere különös tekintetel ki kellene terjeszteni mert ami sok az sok már. Én is rendelgetek de igy elmegy a kedve az embernek a játéktol sok olyan játékost ismerek akik kb 1 éve futotak a kapuba álcában stb de még mindig játékban vannak ha már fizetek elvárom a tiszteséges játékban való élményt aki fizet és tiszteségesen játszik ne legyen hátrányban de nekem a kapuk hibái is gondot okoznak pvp közben a j megnyomására nem ugrik hanem kijelenkezés nem lehetséges felíratal pukkanok ez érdekes dolog mert nem minden esetben van ez.

10. Csaba

Csaba Járnitanuló

Valaki nyomjon 1 restartot, mert a hangár be se tölt.

11. manó

manó Fórum-zöldfülű

Hahó tegnap este óta nem működik a főoldal, és igen mindent töröltem amit kell. Ébresztő hétvége van, szeretnénk játszani:)

12. Ðiαмσиd

Ðiαмσиd Fórumelemző

Sziasztok, tudunk a problémákról, jeleztük őket, kijavításukig türelmet kérnénk, és elnézést a kellemetlenségekért!

13. .deder.

Szevasztok! Csak nekem probléma a GG megnyitása vagy másnál is nehézségbe ütközik?

14. KłŁŁER

KłŁŁER A fórum biztosa

15. .deder.

Köszi Killer! Akkor még aludtam amikor a bejegyzés megtörtént. Most 15.19 van . nagy lehet a gáz .

16. _CORVETTE_

_CORVETTE_ Fórum-zöldfülű

Nekem se nyílik meg és a hangár is problémás :

17. Nitronyussz

A hibáról tudunk, amit már javítanak. Sok esetben komplexebb a probléma.

Türelmeteket kérjük.

18. Zordoczk

Zordoczk Fórum-zöldfülű

A DO kezelő felülete kezd össze omlani? Többek között nem megy a bolt, a Hangár választás, hajó konfigurálás, Üzenetek ablaknak is csak hosszan "homokórázik". Az űrlabor nyersanyag transzfer is vacakol. (pl.: nem írja mennyi idő van hátra a nyersanyag megérkezéséig és nem mindig enged küldeni, üres raktérbe.)
    Olvastam, hogy központi hiba van, de lehet-e tudni hogy mikorra várható megoldás?
    Ennyi hibát egyszerre már régen tapasztaltam, vagy csak 1 komolyabb hiba van ami az egészet eredményez (server-cliens kommunikáció) ? Ez utóbbi inkább csak technikai, nem várok rá választ.

19. Nitronyussz

Szia!

Ezt olvasd el: http://hu.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/problemak-a-kezdolapon.24421/#post-193756

Ám néhány hiba összetettebb, így tovább tart kijavítani.

20. ¤ISTI☠BCZ¤死の除数☠

¤ISTI☠BCZ¤死の除数☠ Utánpótlás-írogató

Az oldal megosztása