Visszajelzés Beszélgetés a játékról / visszajelzések akár pozitív akár negatív.

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Lanselott

Lanselott Fórummogul

Hehe,ez a játék tényleg mulatságos,mert ezen már csak nevetni lehet kinunkban. Ma délután valamiért a térképek a szokásosnál is több dobozzal voltak tele,hát gondoltam nyitok párat,nézzük miket ad:

http://p.coldline.hu/2017/01/04/2436536-20170104-jtSHwY.jpg

Hogy mi ebben a különös? Nos csak annyi,ez volt a LEGJOBB doboz a többi az mind kevesebbet adott:-D

2. Páncélgránátos

Páncélgránátos Járnitanuló

Ne keseredj el, nekem a "CSODA obszidian láda" 40 db sepromot adott!

3. CM_Flash

CM_Flash Chat Moderator Team Darkorbit

Sziasztok! Nagyon random adnak a ládák.Nekem is volt,hogy 5-ből 5x sepromot adott,utána meg sorban 2 dízájnt.
    Ez az egész szerencse kérdése.

4. Lanselott

Lanselott Fórummogul

Igen vettük észre,és csak azért lett megjegyezve,mert régen amennyire emlékszem ennyire szélsőségek nem voltak,mint pl nekem tegnap volt olyan ami 25 MCB-25 öt adott meg kreditet és ennyi. Ez nálam pl azt is jelenti,hogy ezután csak olyankor fogok ládákat nyitni,mikor pl LF-4,Zeus nap van,csak úgy nem.De akkor is annyit,amit vagy kapuból kaptam,vagy pont nem sajnálnák rá meglevő uridiumot,de erre pénzt nem költök.
    Hovatovább EU-1 megint "kissé" laggol,és ez erősebb NPC-k nél lehet kissé idegesitő:)

5. ¤HOFI¤ŁEGENФ

¤HOFI¤ŁEGENФ Járnitanuló

[​IMG] Ez mégis mi akar lenni? :) Egyre több az ilyen, múltkor klántársam kapta meg ezt a levelet.

6. FM_Kyrus

FM_Kyrus Forum Moderator Team Darkorbit

Szia,
    ez egy spam levél és kérlek NE kattints a linkre. Ezt nem a Bigpont küldi és nem is mi.

7. magyarpilóta

magyarpilóta Fórum-zöldfülű

Sziasztok!A Demaner event mikorra várható? :) Előre is köszönöm szépen!

8. FM_Kyrus

FM_Kyrus Forum Moderator Team Darkorbit

Szia, még nincs róla hivatalos információnk, de amint lesz, értesítve lesztek :)

9. magyarpilóta

magyarpilóta Fórum-zöldfülű

Köszönömszépen! ;)

10. tg90000_2

tg90000_2 A fórum admirálisa

Nagyon nehéz úgy kapuzni, hogy félóránként vagy még gyakrabban kidob a játék, akkora lagg van, újra kell csatlakozni. Bétába 1x, gammába 2x haltam bele miatta, de volt, hogy a saimonok szedték le 100k alá a másfél milla pajzsomat.
    Társaim is rendszeresen kifagynak. Nem lenne rossz, ha legalább a kapuzós napon nem lenne totál kuka a szerver...

11. Aisum

Aisum Fórum-zöldfülű

hasonló élményeim voltak :) 2 zéta, 1-1 pukk kifagyás miatt, de ez van ezt kell szeretni.. ne ez miatt menjen a balhé inkább dropp ratingon emeljünk :D (még mindig 2 havoc kell a fullhoz.. 13/8, tudom mák valakinek 40/6 stb..)

Az oldal megosztása