Visszajelzés Beszélgetés a játékról / visszajelzések akár pozitív akár negatív.

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Nitronyussz

Nitronyussz Team Leader Team Darkorbit

Tudnál adni egy ticket számot, hogy mire nem lett válaszolva általunk? Mert mindenre válaszoltunk már azóta.

2. Lanselott

Lanselott Rutinos

Hehe,ez a játék tényleg mulatságos,mert ezen már csak nevetni lehet kinunkban. Ma délután valamiért a térképek a szokásosnál is több dobozzal voltak tele,hát gondoltam nyitok párat,nézzük miket ad:

http://p.coldline.hu/2017/01/04/2436536-20170104-jtSHwY.jpg

Hogy mi ebben a különös? Nos csak annyi,ez volt a LEGJOBB doboz a többi az mind kevesebbet adott:-D

3. Páncélgránátos

Páncélgránátos Junior szaki

Ne keseredj el, nekem a "CSODA obszidian láda" 40 db sepromot adott!

4. CM_Flash

CM_Flash Fórum-zöldfülű

Sziasztok! Nagyon random adnak a ládák.Nekem is volt,hogy 5-ből 5x sepromot adott,utána meg sorban 2 dízájnt.
    Ez az egész szerencse kérdése.

5. Lanselott

Lanselott Rutinos

Igen vettük észre,és csak azért lett megjegyezve,mert régen amennyire emlékszem ennyire szélsőségek nem voltak,mint pl nekem tegnap volt olyan ami 25 MCB-25 öt adott meg kreditet és ennyi. Ez nálam pl azt is jelenti,hogy ezután csak olyankor fogok ládákat nyitni,mikor pl LF-4,Zeus nap van,csak úgy nem.De akkor is annyit,amit vagy kapuból kaptam,vagy pont nem sajnálnák rá meglevő uridiumot,de erre pénzt nem költök.
    Hovatovább EU-1 megint "kissé" laggol,és ez erősebb NPC-k nél lehet kissé idegesitő:)

6. ¤HOFI¤ŁEGENФ

¤HOFI¤ŁEGENФ Járnitanuló

[​IMG] Ez mégis mi akar lenni? :) Egyre több az ilyen, múltkor klántársam kapta meg ezt a levelet.

7. Kyrus

Kyrus S-Moderator Team Darkorbit

Szia,
    ez egy spam levél és kérlek NE kattints a linkre. Ezt nem a Bigpont küldi és nem is mi.

8. magyarpilóta

magyarpilóta Fórum-zöldfülű

Sziasztok!A Demaner event mikorra várható? :) Előre is köszönöm szépen!

9. Kyrus

Kyrus S-Moderator Team Darkorbit

Szia, még nincs róla hivatalos információnk, de amint lesz, értesítve lesztek :)

10. magyarpilóta

magyarpilóta Fórum-zöldfülű

Köszönömszépen! ;)

11. tg90000_2

tg90000_2 A fórum admirálisa

Nagyon nehéz úgy kapuzni, hogy félóránként vagy még gyakrabban kidob a játék, akkora lagg van, újra kell csatlakozni. Bétába 1x, gammába 2x haltam bele miatta, de volt, hogy a saimonok szedték le 100k alá a másfél milla pajzsomat.
    Társaim is rendszeresen kifagynak. Nem lenne rossz, ha legalább a kapuzós napon nem lenne totál kuka a szerver...

12. Aisum

Aisum Fórum-zöldfülű

hasonló élményeim voltak :) 2 zéta, 1-1 pukk kifagyás miatt, de ez van ezt kell szeretni.. ne ez miatt menjen a balhé inkább dropp ratingon emeljünk :D (még mindig 2 havoc kell a fullhoz.. 13/8, tudom mák valakinek 40/6 stb..)

13. Lanselott

Lanselott Rutinos

Na ma is kapus nap ,mármint dupla jutalom,erre gondoltam csinálok párat..az elsőt még sikerült kivinni,de befagytam -újra kellett inditani az egészet,hogy visszaengedjen X-1 re. A másodikat elkezdtem,de iszonyat lagg van,persze kilőttek,és igen, az örök mumus EU-1 en.....igy igazán álvezet játszani:-( Köszönjük DO:-(

14. Psycho

Psycho Járnitanuló

Sziasztok! Én nem akarok senkit bántani, vagy kötöszködni, de szeretném megkérdezni az adminokat, hogy nem lehetne-e megkérdezni "odafent", hogy biztos, hogy nem néztek be valamit, amikor elrejtették a ládákban az lf4-et, nem lehet, hogy lf3-at raktak be helyette? Mert vagy az van, hogy csak a töredék részében van lf4, mint kb 4 éve, vagy tényleg benéztek valamit. Arra a tényre alapozom a felvetésem, hogy amikor zetáztam a havoc miatt, közel zetánkét azaz kb 30-35 ládából kaptam 1 lf4-et, és még csak helix nap sem volt akkor, hogy dupla esély lett volna. Most ott tartok, hogy 22 szinten még nincs meg a full lf4, mert emlékeim szerint kb 3 éve egyet sem kaptam, csak az lf3-at ontja a rendszer. Igen, beismerem tényleg nem sok ládát nyitok, de ma is, dupla lf4 napon, 50 kulcsból kaptam 3 lf3-at. Jó dolog tényleg, hogy most már nem kell napokig keringeni a térképeken, hogy ládát találjon az ember mint régen, mert tele van a térkép, de hogy semmit ne adjon az nagyon nem jó.:(:(

15. Žøđiåč™

Žøđiåč™ Utánpótlás-írogató

Sziasztok!

218 kulcsból 1 lf 4! új rekord a bugpointtól

16. Psycho

Psycho Járnitanuló

Akkor én nem szólhatok egy szót sem, mert csak 50 ládát nyitottam ma, de évek óta egy lf4-et sem kaptam, ezért ragadtam billentyűzetet.

Moderátor által utoljára szerkesztve: 22.1.17
  17. NumizN1

NumizN1 Aktív író

Hali. A klánok betűrend szerinti keresési lehetősége egy ideje nem működik.

18. tg90000_2

tg90000_2 A fórum admirálisa

Örülök ha neked ez negatív rekordot jelent. :) Én ez alapján inkább örülnék, hogy egész eddig ilyen jól adta. :) Bár ez a mai valóban nem túl fényes, de nem is olyan pocsék - szerintem.

19. Aisum

Aisum Fórum-zöldfülű

http://prnt.sc/dysx3y

NumizN1 és tg90000_2 kedveli ezt.
  20. De jó hogy már megint meghalt a Szerver,laggol mint atom ,deltában már 2 szer pukk.

Az oldal megosztása