1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Chrominláz

Kategória: 'Eventtel kapcsolatos témák', témanyitó: Leeroy, témanyitás ideje: 19.6.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Leeroy

Leeroy S-Moderator Team Darkorbit

Itt vitathatjátok meg a Chrominlázzal kapcsolatos visszajelzéseiteket.
    DE! Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    • Mielőtt a hozzászólásotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
      • Mit is írtam
      • Érthető -e amit írtam
      • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
      • Amit leírtam megfelel -e a fórumszabályzatnak....

2. szati94

szati94 Kivételes tehetség

Pár kapun túl vagyok, az viszont az összes kapunál feltünt (nem csak nekem), hogy a kapu elején mézes madzag van. Tehát a kapu eleje jól adja a Chromin-t. Aztán meg egyre gyengébben, sőt ugyan azon npc a késöbbi hullámba, ha ad, akkor is csak a felét.
    Különösebben nem fordítok nagy jelentőséget ennek az eventnek. A mellet viszont nem tudok elmenni, hogy akik robotba 0-24 be kapuznak mennyi chromint tudnak farmolni majd abból új x7es lőszert (RCB-140 (gyorstüzelő Chromin akku)
    Mert ugye. 80.000 -ret össze szedni nem piskóta...
    Hasznosítókkal és duplával is jó esetbe is, ami nekem a legtöbb volt 2k chronmin egy epsiből.
    Havernak 2 kapuból, 500-at sikerült kiszedni, szintén duplával hasznosítókkal.

Gondoltam jó ha tud erről mindenki, hamár most lett megnyitva a vélemény nyilvánítás/észrevételek lehetősége...

Utoljára szerkesztett: 19.6.19
    Vadász, okoska76, Sörnyit és még 1 ember kedveli ezt.
  3. -Blackjaguar-

-Blackjaguar- Utánpótlás-írogató

Mi azaz Osmium és hol lehet szerezni?

4. Kitti

Kitti Moderator Team Darkorbit

Szia -Blackjaguar- Egy új nyersanyag, ami egy későbbi eseményben fog majd szerepelni,addig elérhetetlen.

5. ¤HOFI¤ŁEGENФ

¤HOFI¤ŁEGENФ Utánpótlás-írogató

29.06.2019 - 21:13Megszerzett tárgy: Chromin (66) 29.06.2019 - 21:31Megszerzett tárgy: Chromin (33) S144027882Duplázó bónuszcsomag 05.07.2019aktív haladok elöre az epsilonban és egyre kevesebbet kapok? Hasznositó protokol 4s 6db 3s 5db!

29.06.2019 - 22:05[​IMG]Megszerzett tárgy: Chromin (17)
    Egyre jobb :( Ja neeem :(

Moderátor által utoljára szerkesztve: 29.6.19
  6. .SpaceRangers.

.SpaceRangers. Járnitanuló

HADES - mostanság nem nagyon ad hasadót:mad:

7. Kitti

8. Nuclear219

Nuclear219 Járnitanuló

Csumi,
    Ha Osmium van a hajóban miközben lelőnek akkor el fog veszni?

9. Kitti

Szia Nuclear219
    Erről még nem lett döntve, nem tudják eldönteni, hogy miképpen lenne jó. ;)
    Amint jön hivatalos információ ezzel kapcsolatban, meg fogjuk veletek osztani :)

Nuclear219 kedveli ezt.
  10. Stuka(=HUN=)

Stuka(=HUN=) Járnitanuló

Ugyan abból a kapuból, ugyan olyan extrákkal mint neked van, nem kaphatott kevesebbet, ezt te magad sem hiszed el remélem.
    Minden kapu ugyan annyit ad minden alkalommal, olvass csak utána.

11. szati94

szati94 Kivételes tehetség

Ha a 2 kapuból 500-ra gondolsz, lehet picit tulzás volt, nekem ezt mondta, én meg ezt írtam.
    A másik, hogy írhatnak bármit fórumon, mindig a gyakorlat mutatja meg az igazat.

Az oldal megosztása