1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Javaslat DarkOrbit Bibliával kapcsolatos kívánságok/igények

Kategória: 'Továbbfejlesztési és egyéb ötletek', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 3.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Nitronyussz

Nitronyussz A fórum admirálisa

Itt írhatjátok le a Darkorbit Bibliával kapcsolatos ötleteiteket, igényeiteket.

DE! Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    • Mielőtt a hozzászólásotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
      • Mit is írtam
      • Érthető -e amit írtam
      • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
      • Amit leírtam megfelel -e a fórumszabályzatnak....

Utoljára szerkesztett: 15.12.13
  2. Sziasztok!
    Felhívnám a figyelmet egy hibás kiírásra ami Spearhead, Aegis és Citadel Veteránokat illeti, mivel nem +5 sebzés bónuszt kapnak ha jól emlékszem ! Ezeket a Ismertető: Űrhajók résznél látom egy jó ideje .

3. Leeroy

Leeroy S-Moderator Team Darkorbit

Szia.
    Köszönjük az észrevételt,már a helyes bónuszok szerepelnek ott.

4. Nuclear219

Nuclear219 Járnitanuló

Helló,

A Pilotsheeten belül az Aknagyáros és a Robbanási szakértő leírása fordítva szerepel.
    http://prntscr.com/nrsimt

Az oldal megosztása