1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Bug Elvesztett e-mail

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Ventress.The.Legend, témanyitás ideje: 23.12.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Ventress.The.Legend

Ventress.The.Legend Fórum-zöldfülű

Ha megszűnt végleg a gmail fiókom és vissza állítani sem tudom de fontos karakter rajta maradt hogy lehetne átvinni egy jelenlegi emailcímemre? válaszokat köszi előre is.

2. Grincs

Grincs Board Administrator Team Darkorbit

A support tud ezen a gondon segíteni, de előre írom, hogy az ünnepek miatt ez kicsit hosszabb időbe fog telni.

3. Bozsó-bá

Bozsó-bá Fórum-zöldfülű

Nekem olyan gondom van,hogy jelszót szerettem volna változtatni,de nem küld megerősitő emailt sokadjára sem

4. Leeroy

Leeroy S-Moderator Team Darkorbit

Szia.
    Megfelelő emailt nézel megfelelő helyen, pl nem lehet, hogy a levélszemétbe dobja? Nem iratkoztál le véletlen a Darkorbit hírleveléről? Ez a kettő jut most eszembe, ha nem segít, akkor a Supportot javaslom.

Az oldal megosztása