1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Bug Fegyverekkel, felszerelésekkel kapcsolatos kérdések, bugok

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 20.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Nitronyussz

Nitronyussz A fórum admirálisa

Ide írjátok meg a fegyverekkel, felszerelésekkel kapcsolatos hibákat, bugokat.

DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
      • Mit is írtam
      • Érthető -e amit írtam
      • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
      • Amit leírtam megfelel -e a fórumszabályzatnak....

_atlantisz_ kedveli ezt.
  2. MiértÉn

MiértÉn Fórum-zöldfülű

[​IMG][​IMG]
    DátumMűvelet
    12.12.2013 - 13:00[​IMG]Megnyert licit: Leonov
    12.12.2013 - 13:00[​IMG]Megnyert licit: Extra hely CPU 3

És mégis Liberator-om van akkor ez mi??

3. Hangár áttekintés alul használat gomb.

4. Nitronyussz

Szia!

A képen:
    • Piros karikában látod, a választható hajó, amelyet megvettél/megnyertél
    • Kék karikában lévő nyillal tudsz váltani, ha esetlegesen több megvett/megnyert hajód van
    És jobb alul, megjelenik egy "Használ" gomb, kattints rá.

Csatolt fájlok:

• ....PNG
      ....PNG
      Fájl mérete:
      142.9 KB
      Megtekintések:
      1,900
  5. Logan(Hun)

Logan(Hun) Járnitanuló

Egy hibát vettem észre ami elég zavaró! Van egy pár játékos aki LF-6 fegyvert használ! Elég gáz hogy 180.000 sebzések repkednek mostanában!Jó lenne végre egy másik szűrő is ami ezeket a magas sebzéseket figyeli

6. Nitronyussz

Szia!

Én még LF-6ról nem hallottam. Ám, akinek full LF4-e van és szépen fel vannak fejlesztve, akkor ilyen 200 ezer körüli sebzést lehet elérni, amely normálisnak nevezhető.

7. DR.Fetus

DR.Fetus Fórum-zöldfülű

én is észre vettem valamit.ez egy drónos eset.olyan pici az ablak nekem legalább is ,hogy nem tudok hozzáférni a megjavításhoz.az eladás vásárláshoz igen,de nem lehet megjavítani a drónokat.régen mikor nagy volt,akkor lehetett mindent normálisan csinálni.és ez elég idegesítő,nem is kicsit.jó lenne egy nagyobb hangár ablak,hogy mindenhez hozzá lehessen férni,mert szerintem ez drónos javításos lehetetlenség szerintem nem állapot. a válaszokat,tanácsokat előre is köszönöm:)

8. Ðiαмσиd

Ðiαмσиd Fórumelemző

Szia, nem lett kisebb az ablak, vagy a hozzáférés, linkelek egyet, pontosan akkora az ablak, mint a link alatti képeken.
    http://hu.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/ismerteto-a-hangar.187/#post-341

( Valószínűbb, hogy összehúztad a képet, ha nem csak a felszerelésed kisebb)

9. Nitronyussz

Kicsit kiegészíteném Diamond írását.

Menj a Felszerelésekhez nyomd hosszan a Ctrl gombot és közben az egér görgőjét használd. Ez segíteni fog remélhetőleg.

10. _Horusz_

_Horusz_ Járnitanuló

Üdv mindenki.Nem vagyok nagy fórumozó,de problémám van.Egyik extrám sem működik,és a rakéta vető sem,és a pet-ben sem működik semmi.Eddig működött,aztán semmi.Ez valami bug,vagy én nem tudok valamit??

Utoljára szerkesztett: 31.1.14
  11. Nitronyussz

Szia!

Mindkét konfigurációba beraktad a felszereléseket?
    Esetlegesen több hangárad van és hangárváltás után nem működik?

12. _Horusz_

_Horusz_ Járnitanuló

Szia.2 hangárom van,a másikban működik minden.Mikor legutóbb lelőttek,onnantól nem működött semmi.Megnéztem a másik hangárt is,ott minden jó,de ott csak felderítő hajóm van.Konfigurációt nem szoktam váltani,csak eggyet használok.

13. Nitronyussz

Próbálj törölni mindent: Sütit, gyorsítótárat, flash sütiket. Esetleg rakd újra a böngészőt és a flash playert.

14. Ha két konfid van dupla annyi pajzsod lehet elég ostobaság hogy egyel játszol :)

15. _Horusz_

_Horusz_ Járnitanuló

Közben átpakoltam a 2-es konfigbe,ott viszont működik.Köszi.

16. _Horusz_

_Horusz_ Járnitanuló

ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ,ezt nem is tudtam.Szóval ha mindkét konfig televan pakolva,dupla annyi lesz mindenem??Gondolok itt a tűzerőre és pajzsra.

17. Egyikbe teszel 100 ezret meg a másikba is akkor az első 100at lelövik nyomsz egy C betűt és van még 100ad ez igy összesen dupla annyi :) a lövés nagyságát nem befolyásolja , csak az hogy a drónokba mennyi pajzsot illetve lézert raksz.

18. Đαεmon

Đαεmon A fórum hercege

Nem. Úgy érdemes hogy egyik konfig hajóba pajzs, drónokba lézer, ezzel lövöldözöl. Kettes konfi hajóba meghajtó, drónba pajzs, ezzel meg mozogsz/menekülsz. A lövős (1-es) konfigban van mondjuk 2-3 ezer sebzésed, mert ott drónban is lézer van, a kettesben kb fele annyi mert ott csak hajóban van lézer, de abban van sok pajzsod és gyorsabb is vagy. De ez felszereltségtől és hajótól is függ.

19. _Horusz_

_Horusz_ Járnitanuló

Ok,köszönöm.

ok,Köszi.

Moderátor által utoljára szerkesztve: 31.1.14
  20. IrdaHun

IrdaHun Fórum-zöldfülű

Hello,
    a játék kodobott és amikor visszaléptem, akkor eltűnt a rakétavetőm, az auto javító robot cpu-m, az auto rakétalövő cpu-m és a rakétakilövő gyorsító cpu-m is, meg ahogy látom a kliensben a pajzsgenerátoraim is. mivel a hangár reggel óta nem működik, nem tudom megnézni, hogy a hangárban legalább meg vannak-e a cuccaim.

firefoxot használok, letöröltem, újra telepítettem, de a helyzet nem változott.

segítség kellene.

előre is kösz.

üdv

Utoljára szerkesztett: 1.2.14

Az oldal megosztása