1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Bug Fegyverekkel, felszerelésekkel kapcsolatos kérdések, bugok

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 20.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. pitkinke

pitkinke Fórum-zöldfülű

hello az lenne a kérdésem hogy ha lf3 as lézerem van pl 10 darab akkor mennyit sebzek ha csk a hajóban van benne és nem a drónba?

és ha a 10 lf3 as lézert csak a drónba rakom ?

2. 1 lf3 lézerfegyver sebzése 150 pont.
    a hajóban annyi is marad hacsak nincs boostered illetve nyersanyaggal fejlesztve a lézer.
    Drónban pedig számít a drónod fejlettségi és fejlesztési szintje is. amennyi % a fejlettsége és fejlesztése annyival többet fog sebezni a lézerfegyver.

3. Nitronyussz

Nitronyussz A fórum admirálisa

4. pitkinke

pitkinke Fórum-zöldfülű

5. nyulakura

nyulakura Járnitanuló

sziasztok . vettem egy laser modult , MR Laser Module . hogyan tudom használni mert az invertoryban nem jelent meg

Utoljára szerkesztett: 20.4.14
  6. Đαεmon

Đαεmon A fórum hercege

Lézer modult? o_O Liciten? A klánbázishoz valót? Azt csak klánbázisba lehet berakni.

7. nyulakura

nyulakura Járnitanuló

8. Đαεmon

Đαεmon A fórum hercege

Inkább azt kellene megoldani hogyha full lf4-e van valakinek akkor is legyen vmi speckó effektje a lézernek, de az x4-nek is ne csak x1, x2, x3-nak.

9. ApaFej

ApaFej Fórum-zöldfülű

Üdv. Egy olyan problémám lenne,hogy a hangárba űrhajót váltottam,a nem aktívat kiürítettem és amelyiket most akarnám felszerelni annál egy cpu-t sem enged berakni. Azt írja: A felszerelés nem lehetséges ezen a helyen. Mi a gond???

10. Đαεmon

Đαεmon A fórum hercege

Bugos. Rakd be a bővítőt drónba aztán hajóba.

11. szabofilip

szabofilip Fórumelemző

Vagy töröld a konfigurációt és utána jó lesz.

12. ••Ðeath••

••Ðeath•• A fórum mestere

másnak se jo nyugi.ép ezt irtam multkor itt és a forum moderator törölte.irj supportra és beteszik.kb 2-3 hónapja ez a funkció se jó,300x lett szólva a supportnak azóta se javitották.

13. Đαεmon

Đαεmon A fórum hercege

Azért törölte mert már tovább lett küldve javításra, de addig is meg lehet oldani úgy hogy drónba be és ki, aztán hajóba be.... -_- És ez már ötszázszor lett leírva.

14. nyulakura

nyulakura Járnitanuló

sziasztok . sok hajón látom ezt a hullámzó pajzsot de folyamatosan . hogyan lehet elérni ezt mert nekem a fejlesztéseknél csak egy két másodpercest sikerült készíteni . vagy hogyan lehet maximálisra fejleszteni a pajzsokat ?
    a válaszokat előre is köszönöm

15. nyulakura

nyulakura Járnitanuló

16. -Habroló-

-Habroló- Fórum-zöldfülű

Sziasztok, óriási problémám van. A rakétavetőt a 2-es gyorsindítóra raktam és ezzel jött a hiba, eltünt a rakétavetőm a pajzsom a raktárhelyem fele és nem tudom visszacsinálni.

17. Artemis

Artemis Kivételes tehetség

Szia,

ellenőrizd a hangárt hogy a hajoban vannak e ezek a cpuk, így elsőre ez lehet a probléma, mert számomra picit zavaros,ahogy ezt leírtad. Ha több hangárod van,akkor azt is ellenőrizd hogy azzal a hajóval vagy e amit felszeretél. Kérlek jelezd majd hogy mire jutottál,és ha más a problémád,akkor csatolj egy képet ide fórumra, hogy lássam mi is a pontos hiba.

Az oldal megosztása