1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Bug Galaxy Gates-el, materializálóval kapcsolatos kérdések, bugok

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 20.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. bodiisti1

bodiisti1 Junior szaki

tényleg nem akartok semmit kezdeni ezzekkel a kapukkal??
    Reggel óta játszhatatlan, és szerintem nem csak én vagyok az egyetlen aki a mai napra csinált kapukat...

2. bodiisti1

bodiisti1 Junior szaki

hahóóóóó!!!
    Tényleg senki sem foglalkozik azzal hogy teljes EU-n nem lehet kapuzni..

3. °».NΣBUKДĐNΣZДŖ.«°

°».NΣBUKДĐNΣZДŖ.«° A fórum mestere

De igen!
    Mi!
    Menj inkább és nézd a Star Wars 7-et. Az is több élményt nyújt. Most fejeztem be 1,5 óra alatt az alfát (máskor fél óra, vagy kevesebb). Kellene még egy béta meg egy delta (béta a kronoszhoz - ha a tegnap este nem nyekken meg a szerver, 1 alfa 1 béta elég lett volna, így kellett 2-2 - delta a múlt heti küldihez, hogy tudjam elfogadni az e hetit). Bétánál a linek következnek. Szerinted beugorjak? (Inkább ne válaszolj)

Az oldal megosztása