1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Ismertető: Az összes NPC

Kategória: 'Archívum: központ', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 6.1.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Leeroy

    Leeroy S-Moderator Team Darkorbit

    wetztz.jpg
    Életerő: 600------------------Prometium: 12
    Pajzs: 800--------------------Terbium: 12
    Tapasztalat: 500-------------Endurium: 0
    Becsület: 3-------------------Prometid: 0
    Kredit: 600-------------------Duranium: 0
    Uridium: 2--------------------Promerium: 0
    Xenomit: 0
    Sebesség: 270
    Rombolás/lövés :40
    Előfordulási hely: x-1,x-2
     
  2. Leeroy

    Leeroy S-Moderator Team Darkorbit

    Screenshot_47.jpg
    Életerő: 1500------------------Prometium: 15
    Pajzs: 1000--------------------Terbium: 15
    Tapasztalat: 700-------------Endurium: 0
    Becsület: 4-------------------Prometid: 0
    Kredit: 700-------------------Duranium: 0
    Uridium: 2--------------------Promerium: 0
    Xenomit: 0
    Sebesség: 270
    Rombolás/lövés :60
    Előfordulási hely: x-1,x-2
     
  3. Leeroy

    Leeroy S-Moderator Team Darkorbit

    Screenshot_48.jpg
    Életerő: 10.000.000------------------Prometium: 0
    Pajzs: 10.000.000--------------------Terbium: 0
    Tapasztalat: 2.222.222--------------Endurium: 0
    Becsület: 22.222---------------------Prometid: 0
    Kredit: 2.222.222--------------------Duranium: 0
    Uridium: 2.222-----------------------Promerium: 0
    Xenomit: 0
    Palladium: 0
    Sebesség: 250
    Rombolás/lövés 4.800
    Előfordulási hely: Event átjárókban
     
  4. Leeroy

    Leeroy S-Moderator Team Darkorbit

    Screenshot_49.jpg
    Életerő: 60.000------------------Prometium: 100
    Pajzs: 50.000--------------------Terbium: 100
    Tapasztalat: 9.650---------------Endurium: 100
    Becsület: 48----------------------Prometid: 16
    Kredit: 19.200-------------------Duranium: 16
    Uridium: 48----------------------Promerium: 2
    Xenomit: 0
    Sebesség: 410
    Rombolás/lövés :900
    Előfordulási hely: Event átjárókban
     
  5. Leeroy

    Leeroy S-Moderator Team Darkorbit

    Screenshot_50.jpg
    Életerő: 20.000------------------Prometium: 0
    Pajzs: 20.000--------------------Terbium: 0
    Tapasztalat: 3.200---------------Endurium: 0
    Becsület: 16----------------------Prometid: 0
    Kredit: 6.400---------------------Duranium: 0
    Uridium: 10----------------------Promerium: 0
    Xenomit: 0
    Sebesség: 400
    Rombolás/lövés :6.000
    Előfordulási hely: Kuiper
     
  6. Leeroy

    Leeroy S-Moderator Team Darkorbit

    Screenshot_51.jpg
    Életerő: 800.000------------------Prometium: 0
    Pajzs: 0----------------------------Terbium: 0
    Tapasztalat: 55.000---------------Endurium: 0
    Becsület: 200----------------------Prometid: 0
    Kredit: 200.000-------------------Duranium: 0
    Uridium: 5-------------------------Promerium: 0
    Xenomit: 0
    Sebesség: 800
    Rombolás/lövés :11.000
    Előfordulási hely: x-8
     
  7. Leeroy

    Leeroy S-Moderator Team Darkorbit

    Screenshot_52.jpg
    Életerő: 1.200.000-----------------Prometium: 0
    Pajzs: 750.000---------------------Terbium: 0
    Tapasztalat: 55.000----------------Endurium: 0
    Becsület: 200-----------------------Prometid: 0
    Kredit: 200.000--------------------Duranium: 0
    Uridium: 45-------------------------Promerium: 0
    Xenomit: 0
    Rinusk: 15-25
    Sebesség: 450
    Rombolás/lövés :12.000
    Előfordulási hely: x-BL
     
  8. Leeroy

    Leeroy S-Moderator Team Darkorbit

    Screenshot_53.jpg
    Életerő: 9.000.000------------------Prometium: 0
    Pajzs: 4.800.000--------------------Terbium: 0
    Tapasztalat: 350.000---------------Endurium: 0
    Becsület: 750------------------------Prometid: 0
    Kredit: 1.000.000-------------------Duranium: 0
    Uridium: 275------------------------Promerium: 0
    Xenomit: 0
    Rinusk: 80-90
    Black light lenyomat: 5-15
    Sebesség: 150
    Rombolás/lövés :17.000
    Előfordulási hely: x-BL
     
  9. Leeroy

    Leeroy S-Moderator Team Darkorbit

    Screenshot_54.jpg
    Életerő: 36.000.000------------------Prometium: 0
    Pajzs: 0--------------------------------Terbium: 0
    Tapasztalat: 3.500.000---------------Endurium: 0
    Becsület: 20.000----------------------Prometid: 0
    Kredit: 9.500.000---------------------Duranium: 0
    Uridium: 2000------------------------Promerium: 0
    Xenomit: 0
    Rinusk: 80-90
    Black light lenyomat: 40-50
    Sebesség: 0
    Rombolás/lövés :30.000
    Előfordulási hely: x-BL
    Az Invoke XVI csoportosnak szánt NPC; ha elég sebzést kap, akkor egy rinuskot és Black Light lenyomatot tartalmazó ládát dob. Az 5legtöbbet sebző játékos fog kapni ilyen ládát,melyek tartalma azonos lesz.
     
  10. Leeroy

    Leeroy S-Moderator Team Darkorbit

    Screenshot_55.jpg
    Életerő: 135.000.000------------------Prometium: 0
    Pajzs: 0---------------------------------Terbium: 0
    Tapasztalat: 80.000.000---------------Endurium: 0
    Becsület: 500.000----------------------Prometid: 0
    Kredit: 20.000.000---------------------Duranium: 0
    Uridium: 5000--------------------------Promerium: 0
    Xenomit: 0
    Rinusk: 100-120
    Black light lenyomat: 120-135
    Elmetűz agyháló: 30-40
    Sebesség: 0
    Rombolás/lövés :145.000
    Előfordulási hely: x-BL
    A Mindfire Behemoth csoportosnak szánt NPC; ha elég sebzést kap, akkor egy rinuskot, Black Light lenyomatot és elmetűz agyhálót tartalmazó ládát dob. A 8 legtöbbet sebző játékos fog kapni ilyen ládát,melyek tartalma elosztva egyenlően 45.000 Uridium és 180.000.000 kredit és további nyersanyagok lesznek.
     
  11. Leeroy

    Leeroy S-Moderator Team Darkorbit

    \\ Urge IV //
    HP: 500.000
    Jutalom: 35 Indoktrin-olaj, 80 Kihalon, 150 Tetratrin
    Tp: 10.000.000
    Becs: 100.000
    Uridium: 5.000
    Kredit: 2.000.000
    Előfordulás: 1-6 ; 2-6; 3-6 ; 5-2
     
  12. Leeroy

    Leeroy S-Moderator Team Darkorbit

    \\ Attitude XIII //
    HP: 500.000
    Jutalom: 3.000 Seprom
    Tp: 10.000.000
    Becs: 100.000
    Uridium: 5.000
    Kredit: 2.000.000
    Előfordulás: 1-7 ; 2-7; 3-7; 5-3
     
  13. Leeroy

    Leeroy S-Moderator Team Darkorbit

    \\ Capital I //
    HP: 1.000.000
    Tp: 10.000.000
    Becs: 100.000
    Uridium: 50.000
    Kredit: 4.000.000
    Előfordulás: 1-8 ; 2-8 ; 3-8
     
  14. Leeroy

    Leeroy S-Moderator Team Darkorbit

    \\ Regard CXI //
    HP: 500.000
    Jutalom: 35 Indoktrin-olaj, 80 Kihalon, 150 Tetratrin
    Tp: 10.000.000
    Becs: 100.000
    Uridium: 5.000
    Kredit: 2.000.000
    Előfordulás: 1-6 ; 2-6; 3-6 ; 5-2
     
  15. Leeroy

    Leeroy S-Moderator Team Darkorbit

    \\ Observe X //
    HP: 500.000
    Jutalom: 3,000 Seprom
    Tp: 10.000.000
    Becs: 100.000
    Uridium: 5.000
    Kredit: 2.000.000
    Előfordulás: 1-7 ; 2-7; 3-7; 5-3
     
  16. Leeroy

    Leeroy S-Moderator Team Darkorbit

    \\ Find VII //
    HP: 1.000.000
    Tp: 10.000.000
    Becs: 100.000
    Uridium: 50.000
    Kredit: 4.000.000
    Előfordulás: 1-8 ; 2-8 ; 3-8
     
  17. Leeroy

    Leeroy S-Moderator Team Darkorbit

    Plutus kihívása
    NévHPPajzsPajzs eloszlásSebességSebzésHatótávTalálati esély
    Cote Lo [​IMG]120,00020,000704002,50040080
    Kodkod [​IMG]350,00050,000703005,00045080
    Aura Dun Jig [​IMG]320,000320,000703007,50035080
    Lac Lion [​IMG]950,0000705003,50080080
    Natal Nap [​IMG]2,500,000150,0007015015,00055080
    Plutus (Boss) [​IMG]3,750,000450,0005030015,00045080

    NévNyereményNyersanyag
    Cote Lo
    [​IMG]
    11,000 TP
    52 Becsület
    82,000 Kredit
    28 Uridium
    4 – 6 Haladási pont
    60 Prometium
    60 Endurium
    60 Terbium
    0 Xenomit
    25 Prometid
    25 Duranium
    3 Promerium
    0 Seprom
    Kodkod
    [​IMG]
    30,000 TP
    156 Becsület
    235,000 Kredit
    75 Uridium
    8 – 14 Haladási pont
    180 Prometium
    180 Endurium
    180 Terbium
    0 Xenomit
    75 Prometid
    75 Duranium
    10 Promerium
    0 Seprom
    Aura Dun Jig
    [​IMG]
    48,000 TP
    235 Becsület
    400,000 Kredit
    128 Uridium
    15 – 25 Haladási pont
    280 Prometium
    280 Endurium
    280 Terbium
    0 Xenomit
    120 Prometid
    120 Duranium
    15 Promerium
    0 Seprom
    Lac Lion
    [​IMG]
    70,000 TP
    350 Becsület
    555,000 Kredit
    175 Uridium
    70 – 90 Haladási pont
    400 Prometium
    400 Endurium
    400 Terbium
    0 Xenomit
    175 Prometid
    175 Duranium
    22 Promerium
    0 Seprom
    Natal Nap
    [​IMG]
    200,000 TP
    999 Becsület
    1,555,000 Kredit
    500 Uridium
    94 – 114 Haladási pont
    1150 Prometium
    1150 Endurium
    1150 Terbium
    0 Xenomit
    500 Prometid
    500 Duranium
    60 Promerium
    0 Seprom
    Plutus (Boss)
    [​IMG]
    5,000,000 TP
    500,000 Becsület
    5,000,000 Kredit
    5,000 Uridium
    2,400 – 2,600 Haladási pont
    Jutalomcsomag (lásd lejjebb) – 35% Esély
    3,500-6,500 PIB-100 lőszer
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.

Az oldal megosztása