1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. °».NΣBUKДĐNΣZДŖ.«°

°».NΣBUKДĐNΣZДŖ.«° A fórum mestere

Kijavították...?

2. tg90000_2

tg90000_2 Fórumőrült

Mit? "Javítottak" rajta elvileg talán kedden

3. HOLŁÓ

HOLŁÓ Fórum-zöldfülű

Hello, engem például 3600-ból dobott be, 2 hétig ugráltam, szóval ez szerencsétől függ, valaki bekerül 20-100-500 ból valaki meg csak ezrek után!

4. pippavokosztcs

pippavokosztcs Fórum-zöldfülű

Elsőnek is boldog karácsonyt mindenkinek! Az lenne a kérdésem a kedves moderátorokhoz/adminokhoz, hogy lesz-e valami kedvezmény bent este? Mert eddig minden évben volt bent valami PL: Tavaly is volt bent akció minden uridiumos tárgyra. Köszönöm a válaszukat! :)

5. °».NΣBUKДĐNΣZДŖ.«°

Nem, most azt javították, hogy bent tudtál maradni, majdhogynem folyamatosan. De volt valami bug, amivel be tudtál ugrani, ha tudtad, hogy hogyan.

6. kev560boys

kev560boys Járnitanuló

Hali! Miért nem kaptam meg a Goliath X et? Rajta van a pipa hogy elvileg megkaptam (Minden nap bejelentkeztem)
    De a hangárban nem látom.
    Segítséget Köszönöm :)

7. Žøđiåč™

Žøđiåč™ Aktív író

Mert ez egy dizájn és a sima goli x-nél tudod felrakni viszont ha nincs meg a hajó fújhatod... király nem?

SPILLER2 kedveli ezt.
  8. tg90000_2

tg90000_2 Fórumőrült

Igen, eddig a sima protegitek elmenekültek, csak a lassító maradt rajtad halálig, most már nem menekül semmi. Viszont a bugot javították régebben, hallottam róla meg arról is hogy már nem működik egy ideje.

Ajaj, rossz kilátások. Klántárs meg tegnap 3 órán belül kétszer is bejutott, miután elsőre kihalt azonnal.

9. Žøđiåč™

Žøđiåč™ Aktív író

Cyborg hajót lehet valamelyik ládából nyitni?

10. °».NΣBUKДĐNΣZДŖ.«°

Szerelőműhelyből. Ládából designet.

Kyrus kedveli ezt.
  11. Žøđiåč™

Žøđiåč™ Aktív író

Kár azért köszi!

12. Smith-Program

Smith-Program A fórum ismerője

Valaki dobna egy linket, vagy választ hogy jelen idő szerint hol lehet
    indokrin olajat zsákolni ? Az uri vásárlást, és a karantén
    zónát azt tudom, a többit elfelejtettem..

13. °».NΣBUKДĐNΣZДŖ.«°

Le is írtad, hogy hol találsz. + ma kaptam 150-et, a 25. napi bejelentkezésért. Meg időnként, különböző eventekkor.

Kyrus kedveli ezt.
  14. {ß.ł.G.ß.€.Ä.R.~Hun}

{ß.ł.G.ß.€.Ä.R.~Hun} Fórum-zöldfülű

Hali.
    Mire jó a
    indoktrin-olaj ?

Nem találom...
    Köszi

15. Szabyka88

Szabyka88 Haladó

Szia! Az új ürhajók összerakására kell (Cyborg, Mimesis, Hammer) Hajónként 450 i-olaj kell hozzá!

Remélem tudtam segíteni!

Kyrus kedveli ezt.
  16. -GΛиG$TΞR[Ga√k]

-GΛиG$TΞR[Ga√k] Fórum-zöldfülű

ha csak dizájn akkor meg is kellene találnom a hangárban, de sehol se látom. Tudna valaki tanácsot adni hol keressem???

17. Szabyka88

Szabyka88 Haladó

A Hangárodnál menj lefele, ott megtalálod a G-X hajót, ha arra rákattintól jobb oldalt tudod kiválasztani a Lava G-X-et, és a Legend G-X-et.
    Viszont hiába van meg a legend, és a lava, az alap G-X-et ha nem veszed meg nem tudod használni!

18. Csak akkor jelenik meg, ahogy azt NumizN1 írta ha veszel Goliath X hajót.. 150.000 uri, azthiszem..

NumizN1 kedveli ezt.
  19. Smith-Program

Smith-Program A fórum ismerője

Akkor az a halovány emlék, hogy valamikor kapu jutalomként is
    kaptam az tévedés ?

20. Szabyka88

Szabyka88 Haladó

Jelenleg csak a karantén zónában (X-7) kapható, meg a szülinapi kapuban volt.

Az oldal megosztása