1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. V_Happy

V_Happy Fórum-zöldfülű

Olajat már egyik rendelés mellé sem kapsz sajnos.

2. Anita30..

Anita30.. Junior szaki

Értem! Akkor csak úgy felejtették.... Köszi! :)

3. Leeroy

Leeroy S-Moderator Team Darkorbit

Szia, olajat egy jó ideje nem lehet kapni, ez egy hiba lesz, hogy bent maradt a kiírás.

4. Anita30..

Anita30.. Junior szaki

Értem! És hol vagy hogyan lehet beszerezni az olajat? A kis kérdőjel azt írja,hogy lila linből vagy lonból,de azok leírásában ez nem szerepel.Sehol nem találok más infot,végig böngésztem az egész fórumot,leírásokat,kommenteket,stb..... A szerelőhöz kellene...

5. Leeroy

Szia.
    Megnéztem,valóban félrevezető a leírás a Szerelőműhelyben. Köszi az észrevételt. Jelenleg a Karanténzónából lehet szerezni könnyen Indoktrin olajat elég kis mennyiségben.

6. luxuswc

luxuswc Járnitanuló

Sziasztok
    A naptár mára új LF-4 napot ír, de a főoldalon nincs kinn hírként mint máskor. Ez azt jelenti hogy nem fog adni?
    Mert most furán az a neve, hogy "Új LF-4 nap" de mikor a kapuk adják a hp, magma, parity lézereket, annak "Fejlesztett LF-4 nap" a neve
    A fun fact az, hogy LF-4 napként van most benn, amikor több eséllyel kapok LF-4-et ládából.

Utoljára szerkesztett: 8.9.19
  7. Kitti

Kitti Kivételes tehetség

Kiegészítés képen, van rá még mód zsákmányládából, illetve naptár, továbbá 2 NPC-is add olajat, Regard illetve Urge.

Szia
    Az új LF4 nap a régi LF4 napot takarja, amikor több eséllyel kapsz LF4-et a zsákmányládából, Viszont az LF4 napot és a Fejlesztett LF4 napot is kiírja a játék.
    Az LF4 nap és a Fejlesztett LF4 nap, hetente változik, naptárban megtudod tekinteni, hogy melyik héten, melyik esemény fog bekerülni.
    Screenshot_13.png

Leeroy és luxuswc kedveli ezt.
  8. Anita30..

Anita30.. Junior szaki

Köszi! :) Azt a Regardot és Ugret már sokszor kerestem,sosem találtam :/ Gondolom üzletben még véletlen sem lesz olaj,miért is müködne valami rendesen :)

9. Anita30..

Anita30.. Junior szaki

Igaz már kérdeztem,de válasz nem jött,így ismétlek :) Normális esély van a 3 hajó egyikére a Bónuszjutalmak GG-böl alatt,vagy csak elenyésző,szinte semmi? Gondolok itt arra,hogy lehetséges néhány kapuból megadja,vagy sokszor kell kapuzni érte?

10. Kitti

Kitti Kivételes tehetség

Szia
    Hát, szerencse kérdése :) Én jó párszor teljesítettem, viszont eddig még nem kaptam meg egyik hajót sem, van akinek elsőre beadja, elég kevés esély lehet rá, úgy gondolom, hogy 20-25%. :)

11. Anita30..

Anita30.. Junior szaki

Értem! ezek szerint akkor olyasmi lehet mint a Kuiper vagy régen a zéta havoc :) Ez esetben inkább marad a dupla nap és összeszerelem majd a hajót :) Köszi! :)

12. Páncélgránátos

Páncélgránátos Fórumlakó

Üdv!
    A múltkori event után eltűnt 4 küldim. Írtam supnak, azt válaszolták, hogy majd utánanéznek, legyek türelemmel. Mai napig semmi.
    Felvegyem újra küldiket, vagy várjak még. (10 ezer ellenesnél, kb 1000-nél jártam, ez az ami ha visszajönne jó lenne, a másik három még az elején volt, nem számít annyira)

13. Anita30..

Anita30.. Junior szaki

Üdv! Az " Üresség hangjai " küldetésben / 10 cubi,1 purposeXXI / nem számolja a lelőt cubikat! Már kilőttem nem tudom hányat,de csak az elsőt számolta! Hiába frissítettem vagy bármi,nem oldotta meg a problémát. Már volt hogy meg is szakítottam a küldit és újra kezdtem,de akkor is csak az elsőt adja meg. Mi lehet a probléma?

14. Leeroy

Szia.
    Még akkor jelentettük a problémádat megnéztem, csak az vele a gond, hogy azóta sem nézett rá illetékes, aki tudna vele mit kezdeni....

15. Páncélgránátos

Páncélgránátos Fórumlakó

Azért köszönöm, várok még egy hetet, hátha...
    Kénytelen leszek elkezdeni elölről.

16. pedrotorm01

pedrotorm01 Fórum-zöldfülű

Sziasztok!
    Tudnátok segíteni, hogy az R-Zone - ba hogyan lehet belépni? A menüsorban megtaláltam az ikont, de hiába állok sorba nem enged be...
    Bármilyen ötletet köszönök!

17. Kitti

Kitti Kivételes tehetség

Szia!
    Néha előfordul, hogy bizonyos ideig elérhetetlen az R-zone, általában a várakozás több percet is igénybe vehet, érdemes 1 óra után megnézni, hogy elérhető e már.

18. pedrotorm01

pedrotorm01 Fórum-zöldfülű

Szia!
    Köszi a segítséget!
    Bármelyik térképről be tudok lépni?

19. Kitti

Kitti Kivételes tehetség

20. Anita30..

Anita30.. Junior szaki

Üdv! A spearhed diziket már most is meg lehet szerezni a zétából,vagy még nem aktuális?

Az oldal megosztása