1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Ki is az a Kazimir?

Kategória: 'Ki kicsoda? - A csapat', témanyitó: Kazimir, témanyitás ideje: 9.4.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Kazimir

Kazimir Community Team Team Darkorbit

Kedves Játékosok!

Úgy vélem, ideje lenne bemutatkoznom itt is. :cool:

Egy napfényes augusztusi napon láttam meg a napfényt először a Napfény városában. Érdeklődési köröm is elég széles, többek között a közlekedés és természetesen a zene a meghatározó. Magamról nem akarok többet leírni, ha valami nagyon érdekel majd megkérdezitek. ;)

Korábban a Farmerama játékban találkozhattatok velem 2011. februárja és 2013. novembere között, ahol végigjártam a moderátori "ranglétrát", majd 2014. januárjában csatlakoztam a Drakensang Online csapatához, ahol Team Leader pozíciót láttam el egészen mostanáig. Időközben megfordultam más BP-s játékokban is, mint pl. a MercElite és a Shards of War.

Ezúttal mint a Bigpoint magyar csapatának újdonsült vezetője köszöntelek Titeket. Ez egy olyan megtiszteltetés, ami soha meg nem fordult a fejemben korábban, főleg amikor annak idején - szinte még gyerekfejjel - elkezdtem a moderátorkodást. Szerintem ez egy jó példa arra, hogy ha valaki szeretne valamit elérni, akkor soha nem érdemes feladni, ugyanis sosem tudhatod, mit hoz a jövő! :rolleyes:

Nagy öröm számomra, hogy itt lehetek Veletek, ebben a nagyszerű közösségben. A magam részéről igyekszem a maximumot nyújtani, remélhetőleg Ti is meg lesztek elégedve a munkámmal.

Amennyiben kérdésetek merülne fel, itt szívesen válaszolok.

További kellemes szórakozást kívánok a játékhoz!

-.-[Starship]-.-, Rival, CM_Split és 3 más kedveli ezt.
  2. Sok sikert a vezetői munkádhoz,reméljük nem okozunk sok munkát neked:D:rolleyes:

Kazimir kedveli ezt.
  3. ArákMEGFOG

ArákMEGFOG Haladó

Szia.
    Mi lett Saxoval?

4. Kazimir

Saxo továbbra is él és virul, ő a DarkOrbit magyar csapatának vezetője, én pedig az összes BP játéké. :)

5. ♥Grand♥

♥Grand♥ Kivételes tehetség

Üdv itt és grat az elért poszthoz.
    Gondolom azért a team tagok felkészítettek a DO-ra,ha esetleg rosszkor nézel be a fórumra nem árt a szuszá és xanax kombó.

6. ArákMEGFOG

ArákMEGFOG Haladó

Szóval minden BP-s játéknak két "TeamLeader"-je van?

7. Kazimir

Sziasztok!

Mondjuk úgy, hogy hallottam már "legendákat". :D

Nem, TL csak egy van, aki az adott játék csapatának vezetője. Az ICM az összes játék csapatáért felel. :)

8. Incident

Incident Törekvő

Üdv köztünk! Saxot elvitte a nyuszi? :D

9. boros022

boros022 Járnitanuló

Üdv itt :)

10. Ŝ¥ŜŢЄMĤặŁŤ€Đ™

Ŝ¥ŜŢЄMĤặŁŤ€Đ™ Utánpótlás-írogató

Szervusz! Üdv a Darkorbit közösségében :) ☆☆☆SYS☆☆☆

11. Saxo

Saxo Törekvő

Nem nem:)

Incident kedveli ezt.
  12. nemtomka30

nemtomka30 Fórumprofi

Látom nagy elöléptetések vannak a DO-nál,remélem kaptatok az uj pozicio mellé a mostaninál nagyobb hatalmat is,több beleszolást a Do menetébe.Jo lenne már egy kis jozan magyar paraszti ész is ebbe a játékba.

ezanevmárfoglalt1, Saxo és Nitronyussz kedveli ezt.
  13. Saxo

Saxo Törekvő

Mi, a magyar team, mindig is a magyar játékosok érdekeit képviseltük, ez most sem lesz másképp. Próbálunk minél jobb eredményeket elérni, és a magyar játékosoknak a játékát megkönnyíteni. Valóban jól írod, a logikus döntésekre próbálunk ráhajtani, és kicsikarni azokat. Az biztos, rajtam, (rajtunk) nem fog múlni.

Saxo

Ui:
    Kérek mindenkit, ne legyen Kazi bemutatkozása offos topik. Van elég hely, ahol a kérdéseket fel lehet tenni.

Utoljára szerkesztett: 5.9.16
  14. #Mανэ_яιčκ#

#Mανэ_яιčκ# Fórum-zöldfülű

üdvözletem. nekem csak egy kérdésem lenne. Hallottam ezt,azt a Bigpointról hogy csődközelén áll stb. Nem is ez miatt írok. Ha van ötletem a játék fejlesztésével kapcsolatban ami kivitelezhető,mint időben mint anyagilag kivel oszthatnám meg?

15. Nitronyussz

Nitronyussz A fórum admirálisa

Szia!

Ötleteket az ötletelős topikba tudod írni.

16. #Mανэ_яιčκ#

#Mανэ_яιčκ# Fórum-zöldfülű

Köszöntem :)

Nitronyussz kedveli ezt.

Az oldal megosztása