1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Ki is az a Vyrelord?

Kategória: 'Ki kicsoda? - A csapat', témanyitó: Vyrelord, témanyitás ideje: 22.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Vyrelord

Vyrelord Team Leader Team Darkorbit

Üdvözlök mindenkit, én is tiszteletemet tenném a kollégák soraihoz csatlakozván.

Nos, hol is kezdjem :D

Az 1980-as években láttam napvilágot, Budapesten István névre hallgatván.
    Fiatalon családi okokból a Dél Dunántúl-ra költöztünk, Szekszárda és ott pengettem 14 évet le az életemből.
    Tanulmányaim szintén ott végeztem.
    Mikor ezt megunván úgy gondoltam jó lenne egy kis pénzt is keresni, szakácsnak adtam a buksim, 12 évig Siófok-on dolgoztam.
    Amint arra a következtetésre jutottam hogy elég volt, megnősültem, (8 éve) és hát tudjátok ami ez után szokott történni :) család alapítás egyéb dolgok :)
    Jelenleg Szolnok megye népességét bővítjük kis családommal, 2 imádott gyermekemmel és párommal.

2 éve jelen vagyok a Drakensang Online világában is, 2016 április óta Team Leader-ként funkcionálok :)

DO Team tagként igyekszem minden tudásommal és játék szeretetemmel megállni a helyem, ezzel segítvén a közösséget. Köszönöm szépen a lehetőséget

CM_Holy, Crystal, kicilacikavagyok és 4 más kedveli ezt.
  2. Nitronyussz

Nitronyussz A fórum admirálisa

Szió!

Üdvözöllek a csapatban! :) Sok sikert és kitartást kívánok az itteni munkásságodhoz! ;)

Vyrelord kedveli ezt.
  3. Vyrelord

Vyrelord Team Leader Team Darkorbit

Nagyon köszönöm, igyekszem.

Nitronyussz kedveli ezt.
  4. Crystal

Crystal A fórum admirálisa

Üdvözöllek a csapatban!Nálunk nem fogsz unatkozni.

5. CM_Holy

CM_Holy Járnitanuló

Éljenek a Tolna megyeiek! :D

Nitronyussz kedveli ezt.

Az oldal megosztása