Ki is Kelly?

Kategória: 'Ki kicsoda? - A csapat', témanyitó: Kelly, témanyitás ideje: 31.12.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Kelly

Kelly Board Administrator Team Darkorbit

Sziasztok :)
    Szeretnék nektek pár szót írni magamról

1984-ben születtem és a Mátra „lábánál” élek. Imádok beszélgetni, hiszen Nő vagyok ;)
    Szabad időmben utazgatok, kirándulok vagy zenét hallgatok. Zene terén „mindenevő” vagyok, közben pedig böngészek az internet világában.
    Ha dumcsizunk is és egyszer chaten vagy fórumon szabályt szegsz, ugyan úgy kiraklak érte.:D

Elvárom magammal szemben azt a tiszteletet, amit én is megadok mindenkinek!

Crystal, saspiercing, Csülök[H] és 3 más kedveli ezt.
  2. Csülök[H]

Csülök[H] Törekvő

Merre van az a Mátra?
    Csak idétlenkedtem bocs. A dumcsizunk miatt gondoltam, hogy nő vagy. Kérlek legalább azt ne írd hogy, köszcsi és társai, mert a falra mászok ezektől a szövegektől. Buék és kitartás mint Mod.

3. Nitronyussz

Nitronyussz Team Leader Team Darkorbit

Köszcsi, lávcsi! :D

Ám nem szokott így beszélni. ;)

Ikarosz kedveli ezt.
  4. Kelly

Köszönöm :) Ígérem, nem fogsz tőlem látni köszcsi és társai szavakat :D

Ikarosz kedveli ezt.
  5. istvan87

istvan87 Járnitanuló

Kedves Kelly, örülök hogy bemutatkoztál. "Ha dumcsizunk is és egyszer chaten vagy fórumon szabályt szegsz, ugyan úgy kiraklak érte." Szóval te vagy az, akiről megjelenik a chat ablakban hogy "Az admin kizárt?" csak mert azt írtam, hogy "automatikus", vagy "és", vagy az űrlaborról akartam felhomályosítani egyik klántársamat. Légyszíves írj egy listát, melyek a "tiltott szavak" ebben a játékban, hátha zokat kikerülve tudunk majd egymással beszélgeti is. Köszcsi.

6. Lanselott

Lanselott Rutinos

Bocs,hogy közbeszólok,de ha egy picit megnézed,Kelly-nél azt írja,hogy S-MODERATOR vagyis Ő nem tehetett akkor ki csetről,azt valaki olyan tette veled mint pl Morphi,akinél ugye azt írja,hogy:Game ADMINISZTRATOR,vagyis röviden ADMIN :p

7. Kelly

Kedves istvan87, a chat szabályzatát megtalálod itt a fórumon. Nem csak Admin, moderátor rakhat ki hanem maga a rendszer is. Az általad írt szó valamelyik formájáért pedig maximum klikket kaphattál, ami egy restartal orvosolható ;)

-TOKEI-Ihto- kedveli ezt.
  8. Nitronyussz

Az s-mod is moderálja a chatet ugyanúgy, nem csak az admin. ;)

9. Lanselott

Lanselott Rutinos

Morphi,tudom,csak azt írtam,hogy ha Kelly tiltotta volna ki,akkor azt írja ki neki,hogy MODERÁTOR tiltotta ki,nem ADMIN.

10. Nitronyussz

Nem :)

A chat azt írja ki, hogy Adminisztrátor kizárt > egy moderátor/admin kizárta vagy Rendszer kizárt > ekkor a chat szűrője rakta ki. ;) :p

Nah, de abbahagyom Kelly topikjának offolását :)

11. CM_Holy

CM_Holy Járnitanuló

Gratulálok hogy Board Administratorsághoz Kelly kedves :)

12. Kelly

Köszönöm szépen Holy :)

Utoljára szerkesztett: 27.1.17

Az oldal megosztása