1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: ♠ĄmaŽoη♠, témanyitás ideje: 9.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Lanselott

Lanselott A fórum veteránja

Kyrus,egy másik topikhoz írtam egy bejegyzést,ami valójában itt lett volna jobb helyen. A téma a kapu energiákért járó dolgok 100% arányú megoszlása,nem az oldalon kiírt elméleti,a valódi érdekelne!
    Az emlitett bejegyzésben irtam 92 kapuenergiát nyitottam el és mindössze 3 duplázót adott,semmi kapurészt! Ezt még betudtam egy "véletlennek" és folytattam,az imént jöttem ki,72 energiát gyűjtöttem össze dobozokból,és el is használtam,mert egy nagyobb kapuból már csak pár rész hiányzik,de kisérteties hasonlósággal 2 duplázó és nulla kapurész.
    Namost a dobozduplázót nem azért vettem,mert nagyon kellene a sok MCB 25,xenomit meg nanopajzs....Ezért kérdezném,meddig lesz ilyen rettenetesen ocsmány az adási ráta,hirül sem közelitve az elméleti 13% ot a kapurészekre?? Mert nem a Magyar szerveren játszva,euróban költök a játékra,és csak kacatot tudok kapni,gondolom igy többed magammal nem költenék többet,mert ez így nem korrekt. Ha leveszik az adási rátát,irják ki,hogy a továbbiakig kiszámithatatlanul ad kapurészt,és akkor tudjuk mire számitsunk,nem érezzük úgy,hogy palira vagyunk véve.....

2. Kelly

Kelly Team Leader Team Darkorbit

Kérlek, hogy a jövőben ne adj olyan tanácsot, hogy mi fog történni ha ír Supportra.
    Félrevezeted a játékost, mert fogalmad sincs a dolgok menetéről.

3. Kelly

Jelenleg problémák vannak a licitálásokkal.

Ami a válaszadást illeti, 72 órán belül kell, hogy választ kapj. Légy türelmes ;)

4. Waldez

Waldez Fórum-zöldfülű

Nekem szétcsúszik a belépő oldal

5. Lanselott

Szerintem ma délután vagy összeomlott a DO szervere,vagy megtámadták,de egyrész órákon át be sem lehetett lépni,másrészt most is nagyon sok minden nem ,vagy nem jól működik......Gondolom erről nincs hivatalos infó....

6. Palika

Palika Járnitanuló

Köszönöm

7. Kelly

Tegnap írtam másik Topicban ezzel kapcsolatosan. Kérlek, hogy olvass utána!

8. Smith-Program

Smith-Program A fórum ismerője

Valóban elég érdekes állapotok uralkodnak, eddig még nem tapasztaltam ilyet.

9. Lanselott

Kelly,kerestem,de az új bejegyzéseknél számomra nem ír ki semmi ezzel kapcsolatosat,marad a lehetőség,hogy az adott topicban valamiért le vagyok tiltva,bár nem tudok ilyenről....Ha tudok róla,nyilvánvalóan nem kérdezem,de ezek szerint mások sem látták a topikot,mert az ezzel kapcsolatos kérdések sok helyen felbukkantak.

10. SPΛCΞ†KĪИG

SPΛCΞ†KĪИG Utánpótlás-írogató

Valószínűleg dezinformáltam, ezért nyomott rá "Tetszik"-et Kyrus. Egyébként elnézést, visszaolvasva valóban erős kijelentés. Arra próbáltam célozni, hogy ha "biztosan" a rendszer hibázott, akkor természetesen mindent helyre hoz a Team.

11. Amethyst19[AMD]

Amethyst19[AMD] Járnitanuló

Hello! Miért nem lehet felvenni az 5. normál küldetést? mi lehet a gond?

12. °».NΣBUKДĐNΣZДŖ.«°

°».NΣBUKДĐNΣZДŖ.«° A fórum mestere

Nálam nem működik az átvitel. Tapasztalt mostanság valaki hasonlót (EU1)?

13. Lanselott

Ha a nyersanyag átvitelre gondolsz a laborban,az nálam működik,az előbb küldtem,szintén EU-1-en.Nálam a múltkori szerver gond óta nem írja ki a nyersanyagok nevét csak pici kis színes pontok vannak,ha nem tudnám minek kellene ott lenni,használhatatlan lenne....

14. Kelly

http://hu.bigpoint.com/darkorbit/bo...latos-kerdesek-bugok.1375/page-15#post-865672

15. °».NΣBUKДĐNΣZДŖ.«°

°».NΣBUKДĐNΣZДŖ.«° A fórum mestere

Nem. A nyersiküldés OK, mondjuk a neveket nálam sem írja. Én a hajók felszereléseit átküldő rendszerre gondoltam. Amikor rákattintasz a piros gombra a felugró ablak tartalma üres. Időközben megjavult. Igaz, kell egy ideig várni, míg a hajók megjelennek az ablakban, de működik.

Ennél talán kicsit többről van szó:
    Database Maintenance Scheduled

Lanselott kedveli ezt.
  16. Szicsó

Szicsó Járnitanuló

Sziasztok!
    Hitac 2.0. lövésekor nem számolja a pontokat a küldetés során.Valakinek valami ötlete?

Az oldal megosztása