1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Bug Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 20.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Nuclear219

Nuclear219 Járnitanuló

Elég nagy barom vagy ha az adminokat szidod miatta

Vadász kedveli ezt.
  2. Kitti

Kitti Kivételes tehetség

Kedves vendeg_2288

Mi is látjuk a helyzetet, de mint már mondtuk nem a mi dolgunk a csalók eltávolítása a játékból.
    Természetesen, ha sértegetsz, legyen az team tag, vagy játékos szankciót von maga után az ügy, szóval, ha lehet, kerüljük el ezt, köszönöm :)

Szia Nuclear219
    Kérlek, hogy ne sértegess senkit, mert ennek nem a fórumon a helye, a magyar nyelv rengeteg szépséget rejt magában, így más szavakkal is kifejtheted a véleményed. ;)

Leeroy és Vadász kedveli ezt.
  3. SanciRex

SanciRex Fórum-zöldfülű

Sziasztok , az lenne a problemam hogy nem enged nevet cserelni.egyaltalan pl Alma ,ezt sem engedi pedig nincs benne semmi szimbolum szeruseg,aki tud segitsen ,koszonom.

4. EperFagyixDDD

EperFagyixDDD Járnitanuló

Hali, olyan problémám van h Firefoxot használok, és már másodjára fordul elő, hogy a játék nem tölt be, hanem egy fekete képernyőt bámulok, és ez semminek hatására se hajlandó megváltozni, egyedül a böngésző újratelepítése oldotta meg, de ma megint elkezdte csinálni, esetleg nem tudtok-e rá valami megoldást :D

5. Leeroy

Leeroy S-Moderator Team Darkorbit

Szia. Még nem hallottunk erről,esetleg böngésző váltás,ha továbbra is fenn áll a hiba? Én személy szerint a Maxthont használom,kiválóan fut rajta a játék.

EperFagyixDDD kedveli ezt.
  6. EperFagyixDDD

Az lenne számomra a legutolsó, mert ezt használom, mióta ismerem a számítógép fogalmát, de ha nem találok valamit, akkor váltok valószínűleg :D Esetleg ha ez támpont, reggel még futott rendesen, aztán délután frissített a böngésző, azóta nem akarja az igazságot. Mindenesetre köszi a segítséget, jó tudni, hogy felfedeztem valamit :D
    U.i.: Közben próbálgattam, a flash player maga működik, valamiért a Bigpointos tartalmakat nem hozza be (Farmerama, Skyrama-n tesztelve) miközben pl. más ugyanúgy flasht használó játékok (Pl. Nova Raider), amik nem bigpointosak, betöltenek

Utoljára szerkesztett: 12.7.19
  7. EperFagyixDDD

8. Kelly

Kelly Team Leader Team Darkorbit

Tegnap este ugyan ezt tapasztaltam, de én kivételesen Chrome-nál.
    Előzménytörlés, böngészőresi és a probléma elhárult ;)
    Bár eléggé érdekes volt....

Üdv,
    Kelly

9. EperFagyixDDD

Most lemaradtam valamiről, vagy szándékosan nem lehet obszidián kulcsot csinálni a műhelyben?

10. Kelly

Valóban nem lehet.
    Köszönöm, hogy jelezted. Már továbbítottuk is a hibát az illetékesek felé.

Üdv,
    Kelly

11. .SpaceRangers.

.SpaceRangers. Járnitanuló

Csak egy kérdés:

14.07.2019 -
    A(z) ᅟᅟᅟᅟᅟᅟᅟᅟ ᅟᅟᅟᅟᅟᅟᅟᅟ klán hadat üzent a klánodnak semmilyen formában nem tudtuk még be azonosítani a klánt. Az ilyet nem kellene engedni. Így csak azt látom, hogy egy kék hajó nekem esik:(:(

okoska76 kedveli ezt.
  12. Kelly

Továbbítsd ezt kérlek Support felé.

Üdv,
    Kelly

okoska76 kedveli ezt.
  13. EperFagyixDDD

Hali, azzal nem lehetne valamit kezdeni, h gg-ből 2 kattintás után ne vágjon ki (Error on producing element) hibaüzenettel? Elég idegesítő 10mp-ként ráfrissíteni.

14. Kitti

Kitti Kivételes tehetség

Szia EperFagyixDDD
    Valóban létezik ez a hiba, ha túl gyorsan „pörgeted a GG-t”, ez a hiba már javítás alatt áll.

15. _-=IsteN=-_

_-=IsteN=-_ Fórum-zöldfülű

Urak megbízót váltanék és azt írja ki hogy minden küldimet utasítsam el ... de ezzel az a gond hogy egy küldetés sincs felvéve.

16. Leeroy

Szia,talán a Support okosabb lehet ez ügyben.

17. _-=IsteN=-_

_-=IsteN=-_ Fórum-zöldfülű

Köszi a gyors választ :)

18. Anita30..

Anita30.. Junior szaki

Üdv! Most csináltam meg a Kuiper kaput,az hogy nem adott hajot /aegis,pusat,stb.../ ,azon meg sem lepödök hisz ez már rég nem az a játék,de hogy UCB 100-at sem,az már hiba! Ezt irja a leirás:
    Kuiper kapu teljesítéséért járó nyeremények
    • UCB-100 (x4) lőszer: 20.000
      • Csak akkor adja a kapu, ha különleges event van a kapukra, amin kapható pl.: PET dizájn, LF4, stb.
    Ma különleges jutalom nap van a naptár szerint és kaptam is Goliat Soverin hajot /goliát csomag/
    . Ucb 1 darabot nem kaptam! Nem elég különleges a mai nap?

19. DarkHUN001

DarkHUN001 Fórum-zöldfülű

suia de levan nyitva küldetésed és be sem tudod zárni, mivel automatice kaptad a küldiket az eventel
    . ameddig tart ez az event nem tudsz megbizót váltani

Leeroy kedveli ezt.
  20. Leeroy

Szia,teljesen normálisan kaptál Sovereign hajót,a mai napon az 1. számú csomag van érvényben a különleges jutalmakból.
    Tényleg,a célokat meglévő küldetésként érzékeli a rendszer,ezért nem lehetséges a megbízóváltás most. Ez nekem is új volt :D

Az oldal megosztása