1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Bug Minden egyéb problémás kérdést, bugot ide kérünk

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 20.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. istvan87

istvan87 Járnitanuló

Ez csak 3Dben látszik, velem is fordult elő, én úgy gondolom h vmi vizuális effekt, vagy defekt.

2. Lanselott

Lanselott A fórum veteránja

Esetleg valaki a Moderátorok közül mondana valamit,mi van konkrétan EU-1 en,nem laggol,hanem a szerverkapcsolat megszakad! De az a baj,hogy ezt nem irja ki,csak néha....többnyire a kép lemerevedik,és megy a zene de se kilépni,semmit nem lehet! Ez meddig fog tartani?Boosterek meg ugye ketyegnek,kell az újabb pénz DO papának:)

3. tg90000_2

tg90000_2 Fórumőrült

Kérdés:
    A pet minden berendezéséhez és protokolljához csináltak 4-es szintet? (ha igen, kaphatunk róla leírást?) Ha nem, miért nem... :D

Bug: A hajók közti átpakolás funkció csak kipakol, de át nem. És ez nagyon idegesítő, hosszas szenvedést von maga után. Vagy inkább kilépést.

4. ŁΞXιΘΠ

ŁΞXιΘΠ Járnitanuló

Sajnos most éppen nincs elérhető videó a számodra. Kérjük, próbáld meg később újra.
    Sose ad be semmien reklámot.. Így ennek aztán annyi haszna van, mint papírzacskón a lakat...

Logan(Hun) kedveli ezt.
  5. °».NΣBUKДĐNΣZДŖ.«°

°».NΣBUKДĐNΣZДŖ.«° A fórum mestere

Egyelőre csak a pajzsátvitelhez van 4-es szint. Csak. :)
    Nálam mükszik.

Logan(Hun) kedveli ezt.
  6. tg90000_2

tg90000_2 Fórumőrült

Köszi a választ! :) És egyelőre, vagy várhatóan lesz máshoz is? :oops:

Mert ugye 20-as szinten azért jóval többet fogyaszt, lehet nem éri meg annyira felhúzni...

7. [EventHorizon]

[EventHorizon] A fórum ismerője

Udv, még nincs rá utalo informácio, hogy más berendezésekhez is elérheto lehetne a 4 szint. Viszont az uzemanayag fogyasztást így probálták kompenzálni. A takarékossági protokol 1-2 szintek hatási értéke változott. 1 szintnél eddig 1% all csokkent az uzemanyag fogyasztás ez most 3%. 2 szintnél 3,5%, 3 szintnél nemváltozott 4% maradt.
    A "Gyilkos P.E.T.-ek támadása" eseményre idén már nem maradt ido pedig nem hivatalosann tervben volt, így várhatoan jovore ha megrednezésre kerul tobb ujdonság is érkezhet Pet.-el kapcsolatban. (erre már vannak utalo jelek)[​IMG] [​IMG] Pet design
    http://www.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/p-e-t-level-update.120879/
    szerk:. elkerulte a figyelmemet, a pet frissítés-leírása magyarul is elérheto:

http://hu.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/ismerteto-a-p-e-t-10.160/#post-866311

Utoljára szerkesztett: 10.12.17
  8. °o...JACOB...o°

°o...JACOB...o° Utánpótlás-írogató

hol vannak az ajándék dobozok? már éjfél óta várom és nincs bent :( pedig a naptár szerint ma lennie kéne....

9. Szabyka88

Szabyka88 Haladó

Szerintem ma nem lesz, csak elírták a naptárat!
    Tegnapi napra nem volt írva és volt doboz, ma meg van írva és nincs doboz, szerintem megcserélhették

10. Žøđiåč™

Žøđiåč™ Aktív író

Hali

"ahol egy játékvezető fogja a térképeket ellenőrizni és aki ezeket lelövi hatalmas jutalmakat kap." Na mégis mik azok a hatalmas jutalmak? mert lelőttem vagy 4-et eddig egyedül de semmit se kaptam. Mondjuk szép uridium összeget ad, de ennyi lenne a hatalmas jutalmak?

11. °o...JACOB...o°

°o...JACOB...o° Utánpótlás-írogató

én tegnap sem láttam a dobozokat, itt hu1-en... pedig egész delután-éjfélig fent voltam....

12. -Tr1pl3-xXx-

-Tr1pl3-xXx- Utánpótlás-írogató

Csak uridiumot ad :)

13. -.Matthias.-

-.Matthias.- Fórum-zöldfülű

Sziasztok nemrégiben kaptam egy hírlevelet amiben egy ajándék kódot kaptam. Az is benne van a levélben, hogy 21-éig lehet felhasználni a kódot. Viszont nem fogadja el a játék a kódomat unknow module hibát ír legalább 20x megpróbáltam de nem sikerül sehogyse.

14. Szabyka88

Szabyka88 Haladó

Az érdekes, pedig volt tegnap ajándék doboz!

15. tg90000_2

tg90000_2 Fórumőrült

Kérdés: a 20-as pethez beharangozott 4-es berendezés (az az 1 db új) miért nincs bent? Vagy hogy lehet megszerezni?

16. Szabyka88

Szabyka88 Haladó

Szia!
    Mert azt akkor látod majd ha a pet elérte a 20-as szintet!

17. tg90000_2

tg90000_2 Fórumőrült

Elérte. És nem látom. Ezért kérdezem. :)

18. Szabyka88

Szabyka88 Haladó

Értem. én meg ezért írtam mert a pet leírásánál is ez van:

Férőhely és passzív bónuszok.

SzintFegyverhelyFegyverhely áraGenerátorhelyGenerátor hely áraPasszív Bónusz
    1610-1898.000 U.14% Sebzés
    171140.000 U.19110.000 U.16% Pajzs
    1811-20124.000 U.16% Sebzés
    191248.000 U.21140.000 U.18% Pajzs
    2012-22158.000 U.4-es szinthez való engedély

Tehát elvileg a Pet 20-as szintje engedélyezi a 4-es szintet.
    Tudod nem minden megy mindig ugy ahogy eltervezik és leírják :D

19. tg90000_2

tg90000_2 Fórumőrült

Igen, láttam ezeket. Köszi. :D És pont ezért ide, ebbe a témába írtam, és kérdezem továbbra is:

Hozzá tudok-e jutni /(hogy tudok hozzájutni) a lvl4-es berendezéshez 20-as szintű pettel?

20. k.kitti

k.kitti Járnitanuló

Előbb el kell érni azt a színtett ami nem könnyű én ma 10 órát lőttem az meteroidot és a refere botott. És csak a 17 szint lett meg. De aki neki áll a cubinak X4 RSB vel az 1 nap alatt meg tud csinálni 25 millió tapasztalatott a petnek.

Az oldal megosztása