1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Plutus kísérlete - Hibák

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Leeroy, témanyitás ideje: 6.2.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Leeroy

Leeroy S-Moderator Team Darkorbit

Bármilyen hibát tapasztaltok az eseménnyel kapcsolatosan,kérlek ide írjátok.
    DE! Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    • Mielőtt a hozzászólásotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
      • Mit is írtam
      • Érthető -e amit írtam
      • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
      • Amit leírtam megfelel -e a fórumszabályzatnak....

2. DM.EU2

DM.EU2 Járnitanuló

Hát szerintem megint be ragadt a 2 hajóm, és még egy kérdés mért nem müködik és a 6 os teszt szervert nem nyitsák meg??

3. Leeroy

A Tesztszerver 2 működik jelenleg és most is elérhető. Célszerű nem a fő karaktereddel belépni.

4. DM.EU2

DM.EU2 Járnitanuló

Azzal csináltam és be ragadt. Tehát még szervert se tudok választani a kérdésem az hogy mikor nyilik ki a 6 teszt szerver??

5. Leeroy

Értelek,szóval még régebben ragadt be a hajód, mikor legutóbb nyitva volt a 6-os Tesztszerver. Kérlek írj Supportra.

6. DM.EU2

DM.EU2 Járnitanuló

1 nem tudom az ID accountomnak a számát kettő most is beragadt ez a hajó tehát ne keljen olyat irjak amit meg bánnák. tehát kellene valamit csinálni mert én nem tudok semmit csinálni.

7. DM.EU2

DM.EU2 Járnitanuló

Tényleng minden elismerésem. Gratulálok semmi esélyünk tesztelni?? :D Tapsot érdemel az egész Darkorbit szervező és kivitelező. :D

8. Leeroy

Discord szerint 40 perc múlva lesz egy szinkronizálás a beszorult játékosok kiszabadítására mindegyik tesztszerveren. Legközelebb válts vissza a saját szerveredre kilépés előtt tanácsként írva.

9. Inferno55

Inferno55 Járnitanuló

Mi az a NPC atom?

10. hellepe38

hellepe38 Fórum-zöldfülű

Nem értem minek ez a sok újdonság... Még a BL-be se sikerült mindenkinek befejezni a dolgokat, lézereket szerezni, ez csak a pénzről szól, hogy megint új dolgok és rendelj... Most én kb. napi 3-4 órát játszom, meló melett, de a játék többet igényel... Teljesen élvezhetetlen lett a játék, mert csak az tud alkalmazkodni hozzá, aki full gazdag... Emelett volt ez az új kezdő utalványkód csak ezért hogy legyen több játékos, mert a régieknek elege lett a sok új ...-ból és abbahagyták... Rosszfelé halad a játék!!!:mad::mad::mad::mad::mad:

Utoljára szerkesztett: 7.2.19

Az oldal megosztása