1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Risus

Kategória: 'Ki kicsoda? - A csapat', témanyitó: Risus, témanyitás ideje: 6.1.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Risus

Risus Ticket Administrator Team Darkorbit

Szia!

Ez még nincs eldöntve. Az eredmények, illetve a kérdőív eredményei (ami most a hivatalos hirdetmények között van) alapján fogják majd eldönteni.
    Szerintem lesz még, ne aggódj, sok játékosnak tetszett az event. ;)

★ĠėҎ★ kedveli ezt.
  2. Lanselott

Lanselott A fórum hercege

Nos kedves SM Risus,amit fentebb irtál,az elárulja,nem lehetsz túl régen a játékban:) Szóval a Cyborg nagyon nehezen megszerezhető? Ahhoz képest amit régen kellett kinlódni és sokszor fizetni is egy Spektrumért vagy Solaceért amik mára szinte semmit nem érnek? Ennél okosabb érvet nem is mondhattál volna:-D De mint látjuk,azoknál mégsem félnek a felháborodástól,és elértéktelenitik a hajókat. A válasz megint mi? A pénz,mert ha nem tennék,a kutyát nem érdekelnék az uj hajók.....

3. Mislix

Mislix Fórumelemző

Szia!

Nem tudom igazad van-e, de ha megnézzük a "menőket" a fénytörésben és saját szerveren is mind Saloce hajóval vannak. Valamiért (valamilyen "BUG") kétszer is feltölti magát egymás után 10 mp alatt valamint, ha lelővöd akkor fél élettel jön vissza és kilő. Erről sok video van, de senkit nem érdekel.
    Valószínű ezért népszerű, és úgy látom egyáltalán nem tartják mások "kuka"hajónak. ;)

4. Risus

Háát tévedtél picit a játékidőmmel kapcsolatban, még Sólyom László volt annó az elnökünk akkoriban mikor kezdtem. :)

Viszont az érv amit felhoztál, kétségtelenül megállja helyét, szépen lassan elveszítette ezt a fajta értékét a képességdizájn. De nem egyik napról a másikra és hosszú évek kellettek hozzá. Amikor belenyúltak először, talán 2014 körül, még jobbak is lettek. Továbbra sem gondolom, hogy nagyon nerfelni fogják a Cyborgot. :)

Lanselott kedveli ezt.
  5. Lanselott

Lanselott A fórum hercege

Fénytörésben nem sokat járok,oda sokan van értelme bemenni szerintem....Viszont magam is Solacevel járok,bár azt állithatom,nálam valamiért nincs ilyen bug amiről beszélsz,lehet azt valahol "bekapcsolják" nem tudom. Ha kilőnek,és Hitacon kilőnek,nulla életről javitok stb...

Risus kedveli ezt.
  6. Mislix

Mislix Fórumelemző

Mindegy mi az oka. A régi időkhöz képest valamikor eltűnt ez a hajó, de pár hónap óta népszerű lett.

7. tg90000_2

tg90000_2 Fórumőrült

Nála valamiért mindig "bekapcsolják" az ellenfelek... ki tudja, miért :D Addig jó míg nem találkoztok sabolos vagy gyémántos mimesissel :D Az valóban unfair módon lelőhetetlen.
    Népszerű, mert a moly, cyborg taktikáknak majdnem egyetlen jó ellenfele, gyűrűvel pedig erős kombót alkot. :)

8. Buxi527

Buxi527 Fórum-zöldfülű

Szia Risus!
    Kérdésem az lenne, hogy a naptárban nem láttam már feltüntetve azt az "eventet" amikor uridium vásárláshoz I-olaj jár, most akkor ez megszünt, vagy csak naptárban nincsen megjelenitve? :)

9. Risus

Lehetséges, hogy nem lesz a hónapban. :)

10. °».NΣBUKДĐNΣZДŖ.«°

°».NΣBUKДĐNΣZДŖ.«° A fórum ismerője

Vagy, csak nem írtátok ki. Angol naptárban például szerepel ezen a hétvégén.

11. Risus

Köszi hogy szóltál, akkor megnézem és frissítem itt, ha valóban lesz. :)

Szerk.: Frissítettem :)

Utoljára szerkesztett: 9.5.18
  12. °».NΣBUKДĐNΣZДŖ.«°

°».NΣBUKДĐNΣZДŖ.«° A fórum ismerője

Jó a szöveg a videó alatt :)

Risus kedveli ezt.
  13. K.Mór12

K.Mór12 Fórum-zöldfülű

Szia majdnem minden hétvégén van attól függetlenül hogy nincs benn a naptárban. Szerintem táraz be hétvégére és csapj le a lehetőségre most hétvégén is 2 X is volt 400% os helixen.

14. Risus

Már frissítve lett a naptárban is egy ideje ;)

15. §Metaxa§

§Metaxa§ Fórum-zöldfülű

Sziasztok!
    Igazából csak egy ötletem lenne az elmúlt hét tapasztalataimból.
    Nem múlt el úgy nap, hogy feljövök játszani, és egy saját megbízós Lő le. Vagy éppen klán nélkül segít az ellennek. Ma reggel is ez történt, egy kedves saját megbízós Top1 klános lőtt le küldizés közben, 5 perce se játszottam, és kissé besokalltam. Persze ez a héten ugyan úgy igaz volt kisebb hajókra is, nem épp ezt a klánt akartam"ócsárolni". Megfogalmazódott bennem egy kérdés, amit igazából a cahten való nem odavaló beszéd kizárásához hasonló.
    Ha saját megbízós támad vagy lő le, nem e lehetne olyan opció is, hogy kizárassa az "áldozat" egy kis időre az ilyen játékosokat?
    Gondolom a válasz: jelezzem support felé, ami meg is történt, bár csodát nem várok. Mint ahogy a becstelen játékot igen csak meg kell indokolni. Válasz általában hívj ellenmegbízós klántársad, nehéz bebizonyítani ki kezdte, stb...
    Nem vagyok klántag, nem is áll szándékomban, mivel a szövetségeket ugyan úgy nem tartják sokan tiszteletben, persze bünti nélkül azt is. Tapasztalat.
    Nem csoda sokaknak elment a kedve a játéktól... negyed annyi ismerősöm nem játszik már, mint kb másfél éve. Itt már mindenki lő mindenkit büntetés nélkül. Az a minusz pár becs meg se kottyan egyeseknek. A többi nem ide való dologról nem is beszélve, de nem ecsetelem. Mindenki tudja :)

16. Risus

Igazad van, ez a játék már inkább a klánok harcáról szól jelen állapotában, mint a megbízók harcáról. A saját megbízó lövése, de a többmegbízós klánok dominanciája sincs rendjén, de nem egyszerű megoldást találni a problémára, és igazán jó megoldást még nem is sikerült.
    A kizáratás nem megoldás erre a problémára, hosszú távon semmiképp.

Tanácsolni azt tudom, hogy szerezz barátokat, fejlődj, lépj be egy erősebb klánba ahol lesznek erős társaid, akikkel már fel tudod venni a harcot az ilyen játékosokkal szemben. Másik lehetőségként, amit még itt fórumon írtak páran, ha nem szeretnél klántag lenni, sem csapatban játszani, játszhatsz klán nélkül egyedül. Természetesen nem minden klánnélküli lő, és ha lő valaki, tudsz másik helyet keresni magadnak.

17. Risus kedvesem!

Invítálj be módinak.. rakunk itt rendet....

★ĠėҎ★ kedveli ezt.
  18. Risus

Nem az én hatásköröm, fogalmam sincs. Annyit tudok amennyit leírtam neked legutóbb.
    Jelentkezz, meglátjuk. Fent van fórumon a jelentkezési lap.

19. Sajnos tragédia történt a családban.. írtam supportnak is..

20. Kelly

Kelly Game Administrator Team Darkorbit

Kedves Játékosok!

Ez a topic nem segítség kérésre szolgál.
    A megfelelő topicban feltehetitek a kérdéseiteket, Supporton pedig jelezhetitek a karaktereket érintő problémákat.
    Innentől kezdve az itt megjelenő kérdéseket, válasz nélkül törölni fogjuk.

Tehát megkérek mindenkit, hogy a Fórumot, rendeltetésszerűen használja!

Az oldal megosztása