1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Visszajelzés 1v1

Kategória: 'PvP - játékosok a játékosok ellen', témanyitó: Trixon, témanyitás ideje: 8.2.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Trixon

Trixon Fórum-zöldfülű

Most kezdtem egy mágust 1v1 pvp re, sajnos nagyon elterjedt,hogy nem harcolnak az emberek csak körbe-körbe futkároznak a hordók körül, ez nem pvp hanem fogócska mert ugye bár ha nem ő öl meg hanem az idő nem kap tp-t, de ez így már nem játék. Ma is kifogtam egy gyereket akinek még tojáshéj van a seggén és számon kértem ,hogy élvezi ezt a játékmódot erre ő közölte velem, hogy élvezi más emberek idegzetét húzni, és alig várja hogy valaki beszóljon neki, gondolom mit szeretne ezzel elérni. Remélem lesz egy olyan újítás is amitől kapnak tp-t attól, hogy az kimerültség öl meg.

Anubis és Grebaid. kedveli ezt.
  2. opos2012

opos2012 A fórum ezredese

ő egy troll volt. :)

Nehem kedveli ezt.
  3. Trixon

Trixon Fórum-zöldfülű

Igen szerintem is, csak az a baj, hogy még így is túl sokan követik ezt a módszert, még olyanok is akik nem szívatásra használják ezt a módszert. Csak így teljesen elveszik a a játék élvezetét, 3. szinten nincs olyan képesség ami háríthatná a körözgetést, így vagy kergeted és néha talán eltalálod vagy megvárod a az idő leteltét ami nem járja.

4. Allg0n3r

Allg0n3r Járnitanuló

Sajnos ezekkel csak akkor lehetne valamit tenni ha xp járna akkor is ha a kimerültség végez a játékossal de akkor nem biztos hogy lenne annyi wari aki csak 1v1 et játszik és valószínüleg kevesebben vennének andert.Ami viszont a BP-nek nem lenne jó :)

5. Trixon

Trixon Fórum-zöldfülű

Igen értem én, de ezt se lehetne hagyni. Kis szinten olyan felszerelést amivel fogócskázás közben ellehetne kapni őket nem lehet ki farmolni. Főleg még akkor, ha ezek az illetők befizetnek maguknak pénzes felszerelésre. Vagy vegyék ki onnan azt a védőbarikádot tegyenek annak a helyére is olyat ami két oldalt van.

Hova kell írnom hogy admin lássa amit írok mert kezd nagyon felhúzni hogy 10 ből 9 ember húzza az időt legalább öngyilkosságot tegyenek már bele.

Moderátor által utoljára szerkesztve: 8.2.14
  6. lacesz975

lacesz975 Fórum-zöldfülű

Sajnos én is ilyen gondal kűzkodok hogy 1v1-ben le vernek adig amig ép hogy csak kéne egy tallálat útána el bújik az arénába tallálhato fal mőgé és ott kergetőzunk.mivel 6lvl ig semmi nincs hogy el tudnák kapni ez nagyon idegesitő hogy ilyet meg engednek.vegyék ki a falat arélnábol vagy aki igy játszik legyen neki becstelen gyözelem és ne kapja meg a pvp pontot.és plusz sajnos az ilyet a vér profi játékosok csináljhák akkik 1-anderezik a karit 2 meg anyira tudják már mi kell a karakternek legyen az bármeik kaszt pvp-ben hogy nyilt szemtol szembeni harcban se lenne amúgy esélyűnk..sokan nem a veresség élménye miat játszanak hanem mert gyözni akarnának de ilyen aljas modon veszteni igen csak el vesszi a kedvét az embernek hogy pvp-zen.

ott az a dolog amit ki véresztetésnek mondanak 1v1-be be megy az illető és kap egy fúl profit aki brahibol mást se csinál mint mint lő szalad lő de olyan profin hogy akár hol vagyúnk el tallál aztán te meg gyógyigtod magad lővőd el a sok eszenciát.a másik meg még ki is rőhőg hogy mijen noob vagy meg satobi.azt is meg lehetne csinálni amit más játékba látam pvp aréna normál cuccokal aki pvp zet annak a játék fel kinált egy válasz lehetöséget a szintéhez méltó normál cuccokat.ezt csak azért montam .mert némely 2lvl es játékos mind védelem mint életben vigan 10lvl szinten vanak.

Meg lehetne min változtatni itt vannak példáúl a kővek ellég ki szúrás már az is hogy 3 darab 10 es sebző kőből lesz 15sezés ami darabját nézűk igen csak húzós mert 1 darab 10 es 6400 ander nem is beszélve hogy arol hogy 3db 80as krit kőből mi lesz..

Moderátor által utoljára szerkesztve: 11.2.14
  7. Trixon

Trixon Fórum-zöldfülű

Így van és ilyeneket támogat a játékkészítők serege. Némelyik játékost karcolni nem lehet nem, hogy levinni az életét, (pedig farmolom a felszerelést, hogy minél jobb legyen), de így se lehet velük bírni. 10 Szint-el keveset mondtál múltkor egy négyes szintűt kérdeztem ki 18 as szinten volt a felszerelése. korlátozni kéne azt is, hogy egy felszerelésen mennyit lehessen húzni ja és, hogy kövekkel se lehessen már teli pakolnia magát egy 10 es szint alattinak.

8. Bakatabis

Bakatabis Board Administrator Team Drakensang Online

kíváncsiam várom 1v1-ben mikor akarnak lépni a nyomoronc 1-10-es szint közötti rohangáló fel hp-zott majmokkal akik a kimerülésre hajtanak és úgy győznek, hogy nem ölnek meg tehát nem kapnak xp-t nem lépnek szintet....az ilyeneknek ajánlanék egy erős idegklinikát mert valami szánalmas!
    Kapjanak xp-t ők is még ha kimerültség végez is az ellenféllel!!!
    Vagy: legyen a harc döntetlen!
    Nevetséges, hogy 10-ből 9x ilyeneket kapok 5-ös szintű nemes lovag és akkor vagy szégyenszemre egyhelyben megvárom mert ütnöm felesleges (7sebzés), utólérni nem tudom, vagy kilépek és 15 percig kitilt a rendszer -.- !!

gondoltam kis 7 es warimmal pvpzek kicsit....aha hogyne, 5 ös harcművész tank vörös vadászruhában és vargulf szettben 10% speed bónusszal....oké....run chitcken run....és kiléptem! ennyit mára (is). Még jó, hogy az ilyen kis kariknak is elérhetővé váltak ezek az egyedik, komolyan mintha még őket segítenék, hogy ellehetetlenítsék és bemocskolják a pvp fogalmát! Sötét éjt nem akarnak 1-es szinten elérhetővé tenni?...

opos2012 kedveli ezt.
  9. ibanez

ibanez Junior szaki

De még akkor jól jársz nálam már a számolás sem megy a BP-nek nem 5 hanem 6 szintel nagyobbakat kapok, egyre többször a pvp nél posztoltam is képpel. a rangról nem is beszélve full esélytelennek belőve a meccs mellé jön az 1vs 3, 1 kis rangú, 3 nagy rangú ellen. claps claps BP

Moderátor által utoljára szerkesztve: 18.4.14
  10. T19

T19 Járnitanuló

Nem értem mit vinnyogtok! Volt nagy örömködés, hogy a "bot" használókat kitiltották így a sok kis ingyenélő ujjongott. Most az a bajotok, hogy van aki orbitálisan sokat költ és kihasználja a megvásárolt előnyt??!! Ha nem tetszik
    1. ne pvp-z!
    2. Vegyél te is annyi andert amivel csinálsz egy mini terminátort.
    bele tolsz nem sokat 10-20K HUF-et és veszel cuccokat felkövezed és te is lehetsz terminátor. Onnan már csak te választod meg, hogy milyen pvp stílust választasz.
    Nehogy már a sok kis "Free Player" szabja meg a BP-nek, hogy a fizető emberek milyen stílusban játszhatnak! A fizetés mindenki számára elérhető de ha te Free akarsz lenni akkor viseld a következményeit!

11. -VyreLord-

-VyreLord- Fórum-kezdő

Te se vagy 100-as tesó.Mi köze van a free és nem free kariknak ehhez?Olvasd már el még egyszer mi a gondja a srácnak mielőtt orbitális baromságokat írsz.A problémája az,hogy tisztességtelen a pvp és mivel a sok nyominger meg se üti a másikat futkározik,nehogy tp-t kapjon és lvl up...

Anubis kedveli ezt.
  12. T19

T19 Járnitanuló

Semmi tisztességtelen nincs benne! Ha nyer kimerültséggel akkor játsznyi könnyedséggel le is csapná az ellent! Az lenne a tisztességes ha nem járna a pvp-ért tapasztalati pont. Így 5-10 mp alatt befejeznék a pvp-t akkor viszont azért vinnyognának, hogy 9-esen se bírnak leverni egy 1-es karit akinat 1500 HP-ja van meg 150-es allap ütése 80%-os deffel ellenállással. A lényeg a lényeg, hogy mindig vinnyognak valami miatt.

13. kuntobias

kuntobias Fórum-zöldfülű

Na akkor..hadd szóljak már hozzá én is...
    Nem akarok senkit se megsérteni,de...igaz ami igaz,beletolt pénzt,legyen joga azt csinálni amit akar..DE..azért tényleg tisztességtelen,hogy ezzel elcseszik a játékot..persze,mondhatjuk azt,hogy ne pvp-z kis szinten,had aprítsák egymást ezek az anderwarriorok..de ennek a logikáját sem értem...én speciel azért játszok,hogy élvezzem,de ha én is ilyen rohangálós lennék,mi abban a vicces..persze,2-es szintű magijelölt vagy jegesmacin,és a lányok elalélnak a csodálattól,de azon kívül..szép magyar/angol káromkodásokat írnak neked a chatbe,szidják édesanyád,és mellete ott van a tudat,h még egy embernek cseszted el a délutánját..én is támogatnám ezt a döntetlenes dolgot...

opos2012 kedveli ezt.
  14. hozzászolok

hozzászolok A fórum veteránja

´´´´´Még jó, hogy az ilyen kis kariknak is elérhetővé váltak ezek az egyedik, komolyan mintha még őket segítenék, hogy ellehetetlenítsék és bemocskolják a pvp fogalmát! Sötét éjt nem akarnak 1-es szinten elérhetővé tenni?...´´´´´´

Mindenkinek lehetősége van megszerezni,ha neked nem megy a te hibád lehet.

Moderátor által utoljára szerkesztve: 2.11.16
    opos2012 kedveli ezt.
  15. Nehem

Nehem A fórum hercege

Na ez hülyeség, már ne haragudj a szóhasználatért. Csak egy példa. Kicsiny mágustanonc mágusom elől fut a bölcs mágus harcos PVP 1v1-ben. Meg se áll, nem akar harcolni csak fut. Megálltam, eluntam, odajött, és annyi volt neki. Szerintem valaki azért fut kimerültségig, mert annyira gyenge a karaktere, hogy másképp nem bír nyerni.

16. makel93

makel93 Utánpótlás-írogató

Nem egyszer éltem át ugyanezt, próbál addig futni amíg 1 ütésed/lövésed be nem talál.
    Sok életük van az ilyeneknek így te halsz meg előbb kimerültségben viszont a béka .... alatt sincs a védelmük, így 1 ütéssel akár 100-as alap sebzéssel lemegy 500 élete és nem tud vele mit kezdeni.

Ha egy ember tud futkározni előled, akkor te meg tudsz futni utána és ütni, nem?

17. Konstans

Konstans Fórumfelvigyázó

Sajnos ez nem ilyen egyszerű mindig, nekem gyakran nincs türelmem ilyen percekig tartó kergetőzéshez, nagyon idegőrlő tud lenni

18. makel93

Tudom miről beszélsz, elég sok kis karakterem volt már viszont tapasztalatból mondom, hogy kis szinten ne is várjon mást az ember.
    Az ellenfél ha tápolt, ha nem tápolt, akkor is JOGA van futkározni, ez egy játék elem pont ezért van benne a kimerültség.
    Hallottam olyat is, hogy jobb lenne a kimerültséget lejjebb venni de szerintem értelmetlen már csak olyan szempontból is, hogy előfordul 1v1-ben a 2 perces, 3v3-ban a 3 perces csata akkor is, ha nem csak futkározik az ellenfél.

19. Konstans

Konstans Fórumfelvigyázó

A kimerültség ilyen téren nem megoldás, magasabb szinten az életregek miatt nem ér semmit, mert gyorsabban tölt az élet mint ahogy azt a kimerültség leszedi.

20. makel93

Ha élet reg-ről beszélünk, akkor már 30-as szint felett járunk.
    Az teljesen más téma, ott már nem tudnak úgy futkározni ahogy kedvük van, ott már minden kasztnak van elég képessége, hogy megakadályozza ezt.
    30. szint felett, már rutinról/tapasztalatról beszélünk és nem az "idegesítés"-ről.

Az oldal megosztása