1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

A producer üzenete - visszajelzés

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Konstans, témanyitás ideje: 10.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. hakapeszimaki

hakapeszimaki Járnitanuló

Én nem használok botot még is élvezem a játékot és a közteseket is tudom egyedül vinni, bossokat szólózni. Szóval ha neked ez csalás nélkül nem megy akkor te rossz játékkal játszol. Lehet, hogy valaki x összeget belekölt a játékba és elveszíti (saját hibájából) a karakterét erre számolni kell ha botozik az ember. És ez miért lenne rablás?? Ügyvédekkel se tudnál mit kezdeni mivel a játék szabályzatában világosan le van írva, hogy a regisztrált játékosnak mit szabad csinálnia és mit nem. Nem lehet segédprogramokat használni. Ezt te elfogadtad, tudomásul vetted amikor regisztráltál. Innentől kezdve azatyaúristent sem érdekli a problémád.

Moderátor által utoljára szerkesztve: 13.4.14
    Cadrik és JOCEE7 kedveli ezt.
  2. kerecsen35

kerecsen35 Fórum-zöldfülű

************* :)********************* Menjetek és farmoljatok végeláthatatlanul********! Én és sokan mások biztosan nem fogunk már pénzt rakni a játékba. Az előttem szóló sok ************, mert Mortist öten nem bírtuk el rombolóval legutóbb nemhogy zölldel, pedig 700-1002-es alapsebzésem van, ami nem hiszem hogy a***** kategóriát képviseli. Ekkora ***** hazugságtól még a földbolygó is kitér a pályájáról.

Moderátor által utoljára szerkesztve: 11.4.14
  3. Kattrin

Kattrin Törzsjátékos

Kár hogy a youtube is tele van olyan videókkal, ahol kékkel-zölddel/lilával/pirossal ölik mortist, kinek mi. Ha ez neked nem megy, akkor menj sigi hardozni meg q1ezni, esetleg keress egyszerűbb játékot. ;)

Cadrik, JOCEE7 és NyisszantóNyisz kedveli ezt.
  4. hakapeszimaki

hakapeszimaki Járnitanuló

Ez nem a nyalásról szól... "pedig 700-1002-es alapsebzésem van, ami nem hiszem hogy a **** kategóriát képviseli." csalsz és még dicsekedsz is vele :D Viccen kívül nézz fel youtubera hogy kékkel is ölik mortist... Ezek szerint a csalni is tudni kell ;)
    Mondanám, hogy további jó játékot de hát... :D

NuclearGum és JOCEE7 kedveli ezt.
  5. JOCEE7

JOCEE7 Junior szaki

hát igen nem nehéz ilyen alapot összeszedni a kedves roBOT progival....neked csak el kellett menned az ékszerészhez és összeraknod a "nehezen" megszerzett köveket....vagy a roBOT -od rakta azt is össze ?:) irrítálóan gusztustalanok a hozzászólásaid azok után , hogy Te is a roBOT-osok táborába tartozol :)

yatta***** kedveli ezt.
  6. JOSIHOOD

JOSIHOOD Utánpótlás-írogató

Ilyenkor nem lehet bannolni ? kerecsen nem saját magát védi hanem a tisztességtelen játékot amit nem " szabad"!

7. Noverium

Noverium Aktív író

Már ne is haragudj de ezzel az alapsebzéssel lazán kellene vinned a közteseket.
    Én tank vagyok és csak 606-755 az alapom és ugyan csak q3-as vagyok de ha nincs csopi megyek egyedül.
    map1 simán map2-re már oda kell figyelnem egyedül.
    Mortisról meg annyit hogy nem használok pirosat,1 mert drága,2 mert felesleges.
    1 pack lila elég bőven rá.
    Valószínű rossz csopival mentél vagy kamuztak milyen eszit használnak,(sajnos sok ilyen van)

8. NyisszantóNyisz

NyisszantóNyisz Törekvő

Én pirossal mortisozok mindig, de szokott csopival, 300-500 esziből meg szokott lenni...

windows90 kedveli ezt.
  9. pedroka19

pedroka19 Fórum-zöldfülű

Sziasztok!
    Csak elmondanák egy egyszerű dolgot arról hogy helyes e a bot vagy nem!A csalás az csalás ez tény!Büntetés is jár érte természetes nem is vitatom.Ami bánt az az hogy itt sokan érvelnek azzal hogy farmolni kell ezt farmolni azt,2 -3 nap alatt megvan ennyi ik vagy annyi ik.Ez is igaz,de kérdem én azoktól az ingyenélő ráérős gyerekektől akiket eltartanak otthon a szüleik(mert tanulnak, vagy egyszerűen büdös a munka) és munkanélkülin és egyéb segélyen vergődő emberektől,akik ráérnek egész nap,éjjel a gép előtt ülni.Az én esetemben hogy a jó anyámba farmoljak,ha
    heti 7 napból 6 ot ledolgozok napi 12-13 órába azért hogy a kis feleségem és a fiam ne haljon éhen és legyen fedél a fejünk felett???????????
    Hogy üljek le a gép elé napokat tessék már nekem megmondani??????
    Az embernek az jelentette a hétköznapi megpróbáltatásokból való elszakadást hogy este leült a gép elé fél vagy ha összejött a buli 1 órára.Igen botoztam örültem neki hogy éjjelenként gyűjtött nekem ik-t vagy kővet,ha jól ment a dolog nagy ritkán esett egy egyedi.Hála az istennek ezt a kis élvezetet is elvették az amúgy is megfáradt polgártól! Komolyan azt gondolja itt valaki hogy azért vették ki az ander droppot a kis bossokból mert botolnak az emberek?Ne legyen már senki se ennyire buta!Ez csupán pénzről szól, arról hogy minél többet töltsenek fel az emberek.Attól hogy tiltották a botosokat ne gondolja már senki hogy emelni fogják a dropp esés % át.Ez butaság.Ha ez komoly hogy végleg tiltottak minket a játékból akkor csak azt sajnálom,hogy az a havi pár ezer forint amit a játékra költöttem azt inkább költöttem volna a családomra.

Ui:
    Két regisztrációm volt.Az első regisztrációmat hanyagoltam a legnagyobb karakter 1 29 es mágus volt a többi csak apróság.Soha nem vettem rá semmit az volt a tanuló accom.Mivel nem értek semmit a karik és a nevük is elég gyatrák voltak csináltam egy új regisztrációt.Amin tanulva az előzőekből csináltam új karikat.Az új accon használtam a botot a régin soha nem is próbáltam.Mégis tiltották a régi accot is!Ennyit a sikeres szűrésről! Köszönöm hogy volt egy fél évem itt a játékba, ahol ki bírtam kapcsolódni.Nem fogom újra kezdeni.Sajnos nincs időm se és türelmem se a vergődéshez!Azoknak akik ettől a bot tiltástól változást remélnek sajnos rá fognak jönni hogy nem lesz jobb nekik semmivel se,de mindenkinek jó játékot és sok sikert kívánok a játékban és az életben is egyaránt.

Fene kedveli ezt.
  10. Cadrik

Cadrik A fórum bárója

Én nem alszok, csak készülök a másnapi bunkóskodásra! :D
    Sajnos nem tudtam az eredeti hsz-t elolvasni, de tisztelet a modnak, aki ezt szerkesztette!:) Én tuti reflexből kitöröltem volna a pi-skótába!:D

Nehem és Strongheart kedveli ezt.
  11. Kasza1987

Kasza1987 Utánpótlás-írogató

Sziasztok
    Szerény véleményem szerint sem a legjobb megoldás az, hogy ahol egyszer botot érzékelt a program ott egyből kizárás legyen. A mérleges lehetett volna, hogy aki egy napot használta vagy aki 1 évet ugyan azt a büntetést kapja. Nem azt mondom, hogy aki botot használ ne kapjon büntetést, de ne ugyan akkora mértékben, ha pedig másodjára is elkapják akkor mehetett volna a végleges fiók felfüggesztés.
    Szerintem nincs olyan játékos egy szerveren se aki ne használt volna ki egy bugot evvel előnyt szerezve magának. Minden ember tud tévedni és hibát elkövetni ezért van a ceruza végén radír is. Attól még, hogy egyszer használja valaki attól függetlenül még nem bothasználó hanem ember aki tévedett. Szerintem nagyon sokan megérdemelnének egy második esélyt

12. Kedvesmester

Kedvesmester Törekvő

Két megjegyzést szeretnék fűzni ehhez a kizárásosdihoz. Azzal együtt, hogy sztem alapvetően azért rendben van.
    1.
    Egy figyit megért volna azért előtte. De nem a fórumon, mert azt nem kötelező olvasni. Egy olyan személyre szóló figyi kell, hogy "Elkaptunk, hagyd abba!". Mert azt is minden dohányos látja a dobozon, hogy mit okozhat a cigi, de reménykedik, hogy őt ez nem érinti. Amikor aztán az orvos szól, hogy game over, akkor ijed csak meg. Itt is ugyanez a helyzet: engem ezzel a remek bottal sosem buktatnak le - gondolják.
    2.
    Ha igaz az a pletyó, hogy a BigPoint pénzért árul (bérbe ad, pontosabban) botokat, akkor ez a kizárásdolog rettenet nagy disznóságnak tűnik. Nemtom, mert még csak utána sem néztem, csak beszélik itt-ott, hogy vannak ilyenek.

13. kerecsen35

kerecsen35 Fórum-zöldfülű

Pedroka19 az első értelmes ember és az első értelmes hozzászólás. Pontosan a lényegre tapintott.

KedvesMester biztos lehetsz benne hogy a bigpointé volt a bot. Ha nem is közvetlenül a tulajdonosoké, de a fejlesztő programozó csapaté biztos. napi szinten frissítették az eventekhez és a patchekhez. Plusz olyan grafikai és modulációs részletekkel bírt, amit amatőr csapatnak egyszerűen értelmetlen plusz munka lett volna megcsinálni.

Moderátor által utoljára szerkesztve: 12.4.14
    Fene kedveli ezt.
  14. Kedvesmester

Kedvesmester Törekvő

Kerecsen bátya: két dolog lehet akkor, ahogy írtad is. Vagy maga a BigPoint csinálja, akkor diznóság. Ha csak a fejlesztők maszek akciója, akkor pedig én úgy kivágnám azokat a fejlesztőket, hogy arról koldulnának a hátralévő életükben.

A fejlesztőkre amúgy is ráférne egy körmös, mert az, hogy jön egy javítás, ami legtöbbször újabb hibákat hoz be, esetleg egy régebben már korrigált hibát ismét előcsalogat, az törvénytelen :D

Utoljára szerkesztett: 11.4.14
    Fene kedveli ezt.
  15. Cadrik

Cadrik A fórum bárója

Ez a botos baromság, csak egy alap klikkelgető progi! Az összes hasonló játékba használnak ilyet! (sajnos)
    Szerintem még BP se vol, amikor az első botot megcsinálták! A frissítéseket meg akár egy általános felhasználó is percek alatt letudja!

16. Kedvesmester

Kedvesmester Törekvő

Teljesen igazad van. Az első botot pár millió éve egy előember csinálta :)

17. Konstans

Konstans Fórumfelvigyázó

Azt hittem csak kinőtt a földből.

18. Kedvesmester

Kedvesmester Törekvő

Azt ágnak hívják. Bot attól lesz belőle, hogy levágod a fölösleget, és főleg, hogy használod is valamire.

19. Konstans

Konstans Fórumfelvigyázó

A magyar tudományos társaság elfogadta ezt a definíciót?

Csubakka kedveli ezt.
  20. Kedvesmester

Kedvesmester Törekvő

Konstans bátyám, ne légy ilyen :D Te is tudod. Ha nem tudnád, akkor nem lehetnél modi, ugye. Mert aki a magyar szavak jelentésével hadilábon áll, ...

Ja! Egyébként hogy megy ez a modiság-dolog? Időnként szólnak, hogy keres a BP magyar fórummoderátort. Akkor jelentkezel, oszt már az is vagy? Aláíratnak veled vmi titoktartási vagy bármilyen szerződést? Fizetnek érte (mennyit), vagy ez önkéntes ingyérmunka? És kell-e teljesíteni, van-e norma (x ban hetente)? :D

És mi a túró ez a Trófea pont, amit a fórumtagok statjai között lehet olvasni? És amit egyébként egybe kéne írni.;)

Utoljára szerkesztett: 12.4.14
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.

Az oldal megosztása