1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

A producer üzenete - visszajelzés

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Konstans, témanyitás ideje: 10.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Csubakka

Csubakka Kivételes tehetség

Csak a pontosság kedvéért: a prémium csomaggal játszóknak csak az andermant, arany, ezüst, réz és ősrégi tudás automatikus felszedése biztosított külön kattintás nélkül.;)

http://en.bigpoint.com/drakensangonline/board/threads/dso-enciklopedia-premium-csomag.1140/

opos2012 kedveli ezt.
  2. Remegius

Remegius Fórum-zöldfülű

Szia!

Igen így gondoltam, ha megtérítenék a kárt játszhatnának ismét, ez méltányos lenne.

Fene kedveli ezt.
  3. kerecsen35

kerecsen35 Fórum-zöldfülű

Miki ne törd magad, nem tudod meggyőzni a sok álszent csalót aki itt hozzászólt. Most pálcát törnek a botosok felett és karóba húzatnák az összeset, de valójában pont ugyanolyan csalók és a játékszabállyal szembe menve csaltak nem is olyan régen. Most erre a beírásra elkezdenek majd hőbörögni, de te akkor majd kérdezd meg őket hogy a pár héttel ezelőtt a bug miatt könnyűvé vált köztes pályákat és mortis-t melyik jelentette a supportnak azonnal. A játékszabályzatba bele van írva hogy azonnal jelenteni kell ha bugot talál az ember, különben bant kap. Én emlékszem hogy annyira telítve volt mortis és a köztes pályák hogy folyamatos nebula volt. Szinte nem lehetett belépni a játékba. Most az adminokhoz szólnék akik átnézik majd a levelezésemet hogy szabályos e. Kérdezném hogy hány ember jelezte nekik ezt vissza levélben? Fogadjunk hogy a nullához közelít!!! Na ennyit az itt jelenlevő habzó szájú becsülethuszárokról!

Fene kedveli ezt.
  4. opos2012

opos2012 A fórum parancsnoka

Nehem, Tigjedik, Strongheart és még 1 ember kedveli ezt.
  5. alfi35

alfi35 Járnitanuló

Nemtudom mit lovagolnak ezen tudták hogy tilosban járnak röhögtek azokon a játékosokon akik gyengébbek voltak mert nemvolt anyi anderük szivfájdalom nélkül ölték abecsületes játékosokat és mikor lebuknak it sirnak vic. most hogy lebuktak nem röhögnek megérdemelték de a legnagyob baj hogy nemképesek elismerni hogy csaltak

Kattrin és opos2012 kedveli ezt.
  6. opos2012

opos2012 A fórum parancsnoka

Értelek kedves Miki! Ezek szerint aki nem használt BOT-t az hülye. Aki pedig használt az hős.

Már enged meg nekem, hogy elítéljem azokat akik botoztak. Nyilván nem HÜLYÉK tudták, hogy ráfaraghatnak. Csak azokat sajnálom akik tényleg 1 alkalmas botosok voltak. Azoknak ez nagy szívás.

A karakterebe csak ésszel teszek manit lévén van nekem is családom hitelem de azért el lehet játszogatni. Bár nyűglődöm a ritka rossz pvp miatt. Morgok a dropp miatt de látod itt vagyok évről évre.
    Igaz, jóval kevesebbet.

Nem hasonlítom magam senkihez próbálom megépíteni a Crazyrabby magee.-ját. és kicsit felül múlni.

BOT használat TILTOTT dolog ha akartam volna használtam volna. - ez az én szabad akaratom volt, hogy nem használtam.

Ez a BOT osok szabad akaratán is múlt. Senki nem tette a fejükhöz a pisztolyt hogy már pedig használod BOTomat wazze ...!!!

Nehem, Strongheart, Ashrin és még 1 ember kedveli ezt.
  7. kalandoshun

kalandoshun Junior szaki

Sziasztok!

Szépen végigolvastam minden hozzászólást.
    Jelentem soha nem használtam semmilyen bot programot és voltam olyan szerencsétlen,hogy minden játékhibát ****-am kihasználni,mert vagy későn tudtam meg,vagy időm nem volt játszani,még ha a fülembe jutott is!
    Amit elértem a játékban ,azt magamnak és a sok játékban szerzett barátnak köszönhetem.
    Az életből merített hús-vér példákon csak kacagni tudtam.
    Tisztelt botosok!
    Ki lettetek hajítva, mert csaltatok és kész! Ettől holnap még ugyan úgy beülhetsz az autódba gyors hajtani,vagy mérlegelés nélkül mehetsz át a zebrán a péknél lehet kiflit kapni és még sorolhatnám! Jobbak akartatok lenni másoknál tisztességtelen eszközökkel! Most annyi változott csak,hogy egy másik játékot kell keresnetek magatoknak és ennyi! Az életetek ettől nem fog megváltozni!
    Olvastam hogy valakinek nincs ideje játszani és azért használt botot. Nem tudlak sajnálni,mert van időszak,hogy 2-3hónapig csak bejelentkezni van időm! Még sem használtam semmi törvénytelent! Annyi történt,hogy nem fejlődött a karakterem,csak a napi bejelentkezési bónusszal!
    Valaki felhozta matematikai példákkal,hogy 15év mire lesz egy normális karaktere! Mihez képest??? Talán az volt a cél ,hogy "kijátssza" a Drakensangot????
    Vicc a sok ostobábbnál ostobább érvelés!
    Elesik a BP bevételektől?? IGEN! Mennyit nyer rajta??? TÖBBET!
    Az embereknek jobban lesz kedve prémiumot venni és tisztességesen pvp-zni pl.!
    Pvp-t pont a csalók miatt hagytam abba! Voltak olyan "játékosok" akik gyakorlatilag hiba nélkül öltek ,ami gyakorlatilag kivitelezhetetlen!
    Mindegy én személy szerint örülök,hogy a játék elindul egy tisztább élvezhetőbb irányba,már csak a hibák javításába kellene jobban belehúzni!
    Egy utolsó gondolat még a végére!
    Tisztelt botosok!
    Az ideiglenes bannak semmi értelme! Annak viszont lenne,hogy úgy kapjátok vissza a karaktereteket,hogy minden követek lefeleződne,minden tudástól és dicsőség rangtól,andertől,aranytól és drakentől meg lennétek fosztva!
    Hát ennyi!
    További jó játékot mindenkinek!;)

8. LadySzabrina

LadySzabrina Járnitanuló

Szép napot mindenkinek! Olvastam jó pár hsz-t. Nem lenne méltó, ha én nem mondanám el a véleményemet itt is.(bár tudom: a vélemény olyan, mint az ánusz...)

Sok BOTló panaszkodik, miért nincs enyhített büntetés és hogy nem voltak figyelmeztetve: Akkor ezek mik? (linkek mellékelve)
    1. Alapban tudod, hogy tilos és a lebukással többet is veszthetsz, mint amit nyerhetsz! (Ha unod, ill. nincs időd, akkor félreteszed, ill. kevesebbet játszol.)
    2. Hivatalos közlemények - 27.09.2013, 18:24
      Figyelmeztetés: Bot használok = Azonnali örökös bann
      http://hu.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?t=67009
    3. Törzsasztal - 16.10.2013, 17:36
      Botjátékosok végleges bannolása
      http://hu.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?t=67300
    4. MagyarFórum / Házirend / A fórum szabályzata – 26.11.2013
      Általánosan tiltott tartalmak: 11/17 (megemlítve)
      Büntetések 4-es szint: 2/5 (megemlítve)
      Büntetések 5-ös szint: 1/6 (megemlítve)
      http://hu.bigpoint.com/drasaonline/...ng-online-a-forum-szabalyzata.2005/#post-4065
    5. A Bigpoint…általános üzleti szabályzata 1.2.9.
      http://grimmag.drakensang-online.com/sharedpages/termsofuse/?locale=hu
    6. Továbbá – nem véletlenül van tiltva a Fórumokon, Chat-eken, FB-on az oldalamon is a BOT-tal kapcsolatos dolgok.
    Tehát - Kedves vétkezők!

Panaszkodtok, hogy nincs időtök farmolni stb. Közlöm veletek, hogy nekem és még sokan másoknak sincs ideje. Ahogy cashgame #82 megfogalmazta: MMORPG játékhoz idő vagy pénz kell. Csalás az tisztességtelen a többi játékossal szemben és a DSO-val szemben is.

Hsz-ek olvasása közben tudtam meg, hogy nem csak farmoló BOT létezik, hanem dropfelszedő és PVP-s is. Dropfelszedő :) na ne nevettess már. Mocskos dolog a PVP-ben is a BOT használata.

Sokan elítélik és csaló-szemétládáknak kiáltják ki a prémiumos tagokat is, mert ők is csalnak, megint csak ne nevettessetek. Játékon belül fizetnek rá elő, ez nem csalás! Ez a DSO fizetett szolgáltatása.

Még valaki fel van háborodva, hogy pont ünnep előtt lett zárolva :) Én még karácsonykor is zárolnám. Minden esetre ünneplést most a DSO kezdte meg, mert kezd megszabadulni a csalóktól. Hirtelen felindulásból én nem csak zároltam volna az accuntjukat a csalóknak, hanem töröltem is volna a BigPoint helyében. Majd 1x a BigPoint bocsánatot kér, hogy megkárosították. A tisztességes játékosok is majd sorban állnak…

Nagyon lehet utálni!

Valóban - a csalók szemszögéből az nem igazságos, hogy az aki hónapokon keresztül használt BOT-ot és az aki 1-2 hete az is ugyan azt a büntetést kapta (állítólag). Részemről az is zavar, aki 2-3 órát farmoltatta a karakterét, nem hogy féléveket! Mert nekem is jó lenne az a plusz dropp ill. DP, aki épp dolgozik. Vicces, hogy még valaki képeket is megoszt portálokon a hányásig farmolt dolgairól :)

Itt említeném meg az „enyhített” büntetést.
    (Bár a BigPoint nem hinném, hogy foglalkozna ilyennel: „Na - kicsi csalóm, te milyen BOT-ot használtál, akkor csak ezt a büntikét kapod…”)

- El tudnám képzelni, ha valaki azt kapná büntinek, hogy azt nulláznának nála amit a program segítségével szerzett: Pl: Ha DP-akkor azt, ha ander-gold-IK akkor azt.
    - Másik bünti az lenne, hogy a csaló karakteréről mindent törölnének és egy alap felszerelésben visszaadnák. Szintje megmaradna, ha akarná tudná folytatni (és nem a nulláról)!

Tiszteletem azoknak a BOTlóknak, akik bevallották tettüket és kulturáltan hozzászóltak a forumhoz!

*Arles*, Kuksi, Strongheart és 2 más kedveli ezt.
  9. Assassinmage

Assassinmage A fórum biztosa

Mindenki úgy véd és azt véd akit akar :D De csalás és csalás között .... meg csak droppfelszedőt használt... ne nevettess már ki, én is használok :D úgy hívják PRÉMIUM :D bár a tárgyakat nem szedi de nem kell minden mást ctrl+balegerezni :D szóval big LOL a 2 hsznek :D és nem :D nem szoktam átmenni a piroson, Tűzoltó vagyok, elég embert kaparok le szélvédőről meg "éppen átérőket a kereszteződésből stb..." nem akarok én is oda kerülni ... szóval a tövény azért van hogy betartsuk, a szabályok azért vannak hogy betartsuk és pont :D aki meg csal vagy gyorshajt... vágják ki vagy vegyék el tőle és ennyi..

opos2012 kedveli ezt.
  10. ibanez

ibanez Junior szaki

Már próbáltam megértetni azt hogy én nem csaltam és most is játszok, de annyira elvakult a vérző szeműek bosszúja, hogy nem törődnek azzal a ténnyel hogy lehetnek tévesen megítélt felhasználók is akik nem csaltak de még is tiltották őket! Hisz a tiltásokat egy robot végezte egy ember által megírt szkripttel fel vértezve!
    ÉS akkor minden tökéletes ? Igen ? hiba elő sem fordulhat ugye ?
    Mert hogy a BP eddig csak is tökéletes dolgot adott ki a kezéből ugye ?
    Nehéz elfogadni, hogy alkottak volna tökéletesen működő dolgot!

Talán én vagyok az egyetlen online játékos akit nem tiltottak de még is a vétlen tiltások mellett ki áll!
    Jah és fizetős karim van.

Tévedés ne essék nem a csalókat védeném hanem aki nem csalt de zárt fiókkal találkozott belépésnél!!! Ha értelmezés hiányban szenvedsz akkor ne idézz!

Utoljára szerkesztett: 12.4.14
  11. Assassinmage

Assassinmage A fórum biztosa

nem ez az első BP-s játék amivel játszom, voltak már máshol vétlen tiltások, azokat oldották és kárpótlást kaptak, szóval ha tudod hogy nem csaltál akkor írsz supportra, KÉZZEL átnéznek (nem program) és ha tiszta vagy oldják a tiltást.. szerintem 1-2% biztos van ilyen..

12. ibanez

ibanez Junior szaki

Na erre akartam felhívni a figyelmet, biztos van ott is hiba faktor, de én nem hiszek benne hogy a supp ez ügyben sokat segítene bárkinek is, tiltottak ? tiltottak! akkor biztos botoztál! Nyom rá egy 2. es automatikus választ és le van tudva! megy is KV-zni.

13. HUNapa

HUNapa Fórumszaki

'RickTalrok vagyok, Aniel fia. Azt a hősi küldetést bízták rám, hogy a Drakensang Online csapatát oly nagy dicsőséghez jutassam, amely a halandók számára túl sok is! Megannyi hőstettem közül az első az lesz, hogy legyőzöm és száműzöm a zombi dögvészt, amelyet „bot csalók” néven is emlegetnek. Nem lesz könnyű feladat, de mire eljuttok az olvasásban eddig a pontig, már sikerült kitiltanom az összes észlelt bot használót Dracania gyönyörű földjéről. ÖRÖKRE!"

Tisztelt RickTalrok ki Aniel fia vagy!

Hősi küldetésedhez sok sikert kívánok, és remélem sikerre viszed!
    Mindazon által remélem eme küldetéshez nem hívtad segítségül a sötétség erőit és csak is tisztességes eszközöket használsz, nem próbálsz meg olyan adatokhoz hoz jutni amihez nincs jogod, nem telepítesz a gépemre semmiféle kémprogramot légyen az bármilyen jóindulatú is!
    Kérlek ne érts félre nem szándékozom olyan embereket védeni akik nem érdemlik meg, de még is arra kérlek oszlasd el kételyeimet és hozd nyilvánosságra, hogyan is sikerült kiszűrni a csalókat!
    Erősíts meg abban a hitemben, hogy mikor Dracania gyönyörű földjére lépek nem próbálsz meg jogtalan eszközökkel kémkedni utánam!

Strongheart és opos2012 kedveli ezt.
  14. Cadrik

Cadrik A fórum bárója

Ha Bp a botszűrő helyett egy másik módszert választott volna, mondjuk azt, hogy nem esik több ik, kavics, ander és nem lehet tárgyakat beolvasztani, na akkor lett volna ok a sírásra! Viszont így...

15. yatta*****

yatta***** Járnitanuló

A prémium csak az aranyat és az andert szedi fel,semmi mást!

16. Strongheart

Strongheart Aktív író

Hmmm, megy ám itt az esti showder, látom. Még szabrina is írt, ez aztán már valami. :) Nem gondoltam volna, hogy ennyi hsz lesz. Várom a film folytatását. :)

Kuksi és Fene kedveli ezt.
  17. Fene

Fene Utánpótlás-írogató

Én sem szaladgálok át folyton a piroson (főleg nem mérlegelés nélkül, hanem csak mondjuk akkor, ha ezzel nem akadályozom a forgalmat és éppen nagyon sietek) de meg lehet nézni egy Móricz Zsigmond körteret például, a rendőröket se érdekli, hogy rohangásznak át ott az emberek a piroson. És miért? Mert nem céljuk csesztetni az embereket. Emberre válogatja.... Aki meg nem tudja felmérni a biztonságos átkelést..., az meg is érdemli..., csak az autósokat sajnálom.

18. Nehem

Nehem A fórum hercege

Én meg úgy gondolom, hogy aki így jut feljebb az nem érdemli meg, hogy a tisztességesen játszó játékosok között legyen. Akkor olyan játékot kell keresni, ahol ezt nem ellenőrzik, vagy nem foglalkoznak vele. Ha valamit csinált az ember, azért vállalja a felelősséget.
    Azt meg ugye nem várja el senki, hogy milliónyi játékosra figyeljenek, mert ő csak 5 percet használta a programot, de "többet nem fogom"

Ezt sajna a supporttal kell megbeszélned.

Miért is véded ilyen vehemensen a csalókat..?

1. LOL
    2. Aki ilyen ostobaságba belemegy az meg is érdemli.

Ezerszer olvashattátok a fórumon, nem lehet mondani, hogy nem szóltunk :D
    Köszönöm Lady Szabrinának, hogy kikeresett ezekből a hozzászólásokból.

:/ A játék hivatalos nyitólapjáról, illetve a BP hivatalos oldaláról bejelentkezve, Yahooról többet nem fogjátok elérni. Nemrég érkezett az info.

Ez mindenkire vonatkozik, akinek Yahoos fiókja volt.

Aki elkezdte, az nagy valószínűséggel folytatja is.

19. sajtjakab

sajtjakab Járnitanuló

*************************** spanom mondta hogy ő kipróbálta a botnak ezt a dropszedő részét, mert az ingyenes volt, de igazából nem sokat ért vele, hiszen csak pár rezet szedett fel, meg a ritka tárgyakat, tehát konkrétan semmi hatalmas előnyhöz nem juttatta, viszont mivel nem egy atomerőművön játszik a srác, 20% cpu-t lefoglalt folyamatosan a bot futtatása a háttérben, majd egy hét próbálgatás után úgy döntött, hogy neki nincs erre szüksége, így soha többet be sem kapcsolta.. Most ugyan úgy ki van zárva mint még sokan mások :)
    Szóval akkor most csatlakoznék az előttem szólókhoz, hogy akkor mindenkinek villamosszéket aki valaha átment egy piroson, esetleg nem a zebrán kelt át, sőt a nyilvános vizelés se 12.000 huf bünti legyen, hanem akasztás!

Moderátor által utoljára szerkesztve: 13.4.14
    Fene kedveli ezt.
  20. LKS...

LKS... Fórumlakó

Erre csak annyit jegyeznék meg, hogy akit tiltottak és prémiumos volt az azonnal törölje a kártya adatokat mert a ************* a BP-nél önkényesen kérés nélkül (véleményem szerint illegálisan!) fogják magukat és meghosszabbítják a prémiumot! Mindenféle felhatalmazás vagy engedély nélkül!

Ja ha 1* sáv váltásnál nem indexelsz remélem elveszik a jogsid örökre és minden vizsga eredményed törlik és kezdheted előröl mondván ha egyszer megtetted mindig megfogod tenni! ;)

Fene kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.

Az oldal megosztása