1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

A Tél ünnepe

Kategória: 'Archívum: központ', témanyitó: kazimir2, témanyitás ideje: 1.12.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kazimir2

kazimir2 Global Team Leader Team Drakensang Online

Kedves Játékosok,

a Tél ünnepe eventünkről itt van lehetőségetek csevegni, valamint véleményt nyilvánítani és tapasztalatokat megosztani, természetesen a fórum szabályzatának keretein belül.

Bővebb információt ITT találhattok.

Jó szórakozást kívánunk az eventhez, és örömmel teli adventi várakozást!

DSO Team

Utoljára szerkesztett: 1.12.14
  2. Xider92

Xider92 Junior szaki

na ez jó lesz! :) téli eventen még úgyse voltam :D

3. Irtex

Irtex Fórum-zöldfülű

:D a 8bónuszkódot beváltva hóeszi minden pipa az első körre..:D

4. Steffl121

Steffl121 Fórum-zöldfülű

Mikor kezdődik előbb még 15:00 volt ki írva most meg 12:9!Szóval Mikor is kezdődik?

5. Russel

Russel Fórum-kezdő

Heredur/Balor/Werian/Grimmag
    • Az event kezdete: 2014.12.01. 15:00
    • Az event vége: 2014.12.31. 15:00

6. Chassius

Chassius Aktív író

Végre...már az előzőt is szerettem (a kis csomagocskák miatt).

A leírás szerint a jutalmak egyeznek a tavalyiéval, akkor ezek szerint kapunk majd 1K IK-t?
    De úgyis nemsokára kiderül, hogy mi lesz helyette.

7. Kedvesmester

Kedvesmester Törekvő

Egy parasztlángost kapsz helyette max :D
    (Sose' tudod meg.)

8. dr4kenslanG

dr4kenslanG Fórum-zöldfülű

Mókásnak tűnik eléggé

9. Rajmond

Rajmond Járnitanuló

Láttam teszt szerón az eventet, de azt hittem hogy ez csak ijesztgetésnek van, de nem... Konkrétan 2013télievent 2.0!!!! Most ugyanazokét a tárgyakért küszködjek amit már egyszer megszereztem? Vicc az egész komolyan mondom. Oké értem én hogy gondoljak az új játékosokra, de akkor 5 év múlva is ez az event lesz???? Hisz új játékosok minden évben lesznek...

10. dezsar

dezsar Aktív író

Kőpofákat ki lehet valahogy iktatni? Látom, hogy szörny lenne, de nem sebződnek.

11. Hermithun

Hermithun Fórumprofi

Hehe... lvl 22 karikkal veszekedjek 5 hóeszin? Fantáziátlan, lusta, értéktelen team... Fuj.

Skamandros kedveli ezt.
  12. User330K

User330K Fórummogul

Nem szükséges versengeni, tavaly úgy csináltuk hogy full csoporttal mentünk és szépen egymás mellett haladva rugdostuk szét őket. Kényelmes tempóban mire végigértek jelenik is az első hóember. Néha adott 20-at meg 50-et is. Kb fél óránként 1 pakkot :D (Atlantisz szívében)

Vagy marad a másik alternatíva, hogy farmolod a répát normál mobokon, és a kapott dobozokból gyűjtöd az eszit.
    Nekem 190 eszencia kellett a normál medve leveréséhez, az kb 4-5 környi dobozból összejöhet. A hardoshoz meg gondolom 5X annyi.

13. Titanthrone

Titanthrone Fórummogul

Hát a BP-sek megint a nagyon erősekre gondolt csak, én nem is tudom miben reménykedtem lv 45-ön 400-as sebzéssel ez az event nekem ennyi elég volt a kőpofák 1 lövésból megölnek, inkább a tankommal csinálom vagy az ijászommal, azzal talán nem halok meg, ja és normalon ölnek 1 lövésből :D 2k viadalt elnyomtam 1 mapra már bánom a nehezen megszerzett viadalokat :)

14. Darentgon

Darentgon Fórum-zöldfülű

Én örülnék ennek az eventnek, ha lenne szerver amint játszhatnék is (Hibakód: 21).

15. hozzászolok

hozzászolok A fórum veteránja

Nem az erősekre,inkább a 400as sebzésed 45lv elégé átlag alatti....inkább erősödj! És ha egyből halsz elégé rogy lehet a védelmed :)

Ez a sz.r meg lehúzásra épült.Hogy andert vegyél és anderböl vegyél hó eszit.......a pénzéhesség.....
    Maga az event semmit nem ad:se andert,se kockát,se szférát,se potit,cuccokbol is 1-2kek a többi zöld........,csak a haladás amivel valamit is ér az ember.De azt pénzért! :\
    A laggolásról már említést se érdemes tenni ugyis tesznek rá......

16. legyözhetetlen132

legyözhetetlen132 Aktív író

fegyvereket nem irtátok ki? vagyis nem tuták volna el küldeni az értékeket

17. Titanthrone

Titanthrone Fórummogul

1 fél kör alatt ( a maci kifogott rajtam) 4 kocka poti semmi cucc semmi csak jó ( semmit nem ér) ander semmi inkább nyitottam legis ládát, de abban is csalódnom kellett
    egyébként 30 nap van arra, hogy kivigyük szerintem vihető lenne még nekem is, csak hát 100 kört kéne mennem normalon ami ugye 100×25 répa= 2500 répa ez nagyon sok attól függetlenül, hogy 5-ösével dobja ( a boss nélkül számolom, mert azt nem tudom leölni :D de mivel gyenge vagyok viadal az kell 2k 1 kör ez 100 körre 200k annyim nincs :rolleyes:
    A védelmem gömbbel kereken 2300
    A statom meg nem átlag alatti, hanem föld alatti xD ( olyan rossz)

18. CáCáCá

CáCáCá Haladó

Mi lenne, ha utánajárnál ahelyett, hogy egyből nekifogsz rinyálni ? Az eventes fegyverek értékei randomok, pont mint egy legendásnál, csak adtak nekik egy egyedi kinézetet.

magyarsag kedveli ezt.
  19. .Chrishun.

.Chrishun. Járnitanuló

Valóban silány a dropp, bár azért andert lehet kapni az ajándékok valamelyikéből, nekem nem egyszer adott 10-12 andert. Kocka az mindössze 2 darab esett nekem is, egy normálon és hardon. Hardon még csak 1 kört voltam, hát az alatt a kör alatt nem kaptam különösebb értéket a normálhoz képest, bár az event haladáshoz sokat segít, mert a legtöbb szörny 3 mézes kekszet dob. Persze ezek csak 1 körös tapasztalatok, szóval szerintem lesz ez még jobb is. Nem olyan reménytelen ez az event, pláne ha azt nézzük, hogy még mennyi idő van hátra belőle. Én 1 kör normál és hard alatt eljutottam a rombolás esziig, amfórák nélkül természetesen. A maci is vihető normálon csopival. Hardon inkább meg sem próbáltuk, csak befutottunk hozzá aztán 2 csapás alatt mindenki élete szinte 0 volt. :D

Nagy kár, hogy most nekem is azt írja, hogy nincsen szerver és nem enged be... :S

Utoljára szerkesztett: 1.12.14
  20. hozzászolok

hozzászolok A fórum veteránja

A maci vihető de miböl??? 2kör normal,1kör hard ,dobozokból kemény 110eszi esett, a hóemberektöl 5-5-2...... Szóval vegyed anderért jelszó a baj :\

Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.

Az oldal megosztása