1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Visszajelzés Bónuszkódok kibeszélő

Kategória: 'Általános fórum', témanyitó: riedl, témanyitás ideje: 22.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. riedl

riedl A fórum biztosa

ha már le lettünk szidva, hogy a bónuszkódok topicba írtunk a témával kapcsolatos dolgokról, akkor legyen valami hely, ahova írhatunk ;)

Utoljára szerkesztett: 24.7.17
  2. Admirális

Admirális Rutinos

Én töröltem a hozzászólásodat, mert 3-nál kevesebb szót tartalmazott.

3. StSanya

StSanya S-Moderator Team Drakensang Online

Üdv!

Nos igen, ismét a jó öreg szerencse faktorhoz van szerencsénk, 5 db volt ugye hirdetve, de van aki 10-et, van sajnos aki csak 1-et kapott. Volt már ilyen, a kód ugye a DSO FB profiljától jön, nem a szokásos hivatalos úton, így egyet tehetünk, örülünk annyinak, amit ad. ;)

(A hozzászólásaitokban figyeljetek erre, a pár szót tartalmazót törölnünk kell sajnos!)

4. Steve75

Steve75 A fórum biztosa

riedl az én hozzászólásomat idézte ami ugyancsak törölve lett és több mint 3 szót tartalmazott (lényegében jeleztem, hogy nem annyit ad mint amit a kép sugall hiszen többen is 10 db-ot kaptunk), ezen logika mentén haladva az tévesen lett törölve? :p Megjegyzem egyszer már előfordult hasonló amikor válaszoltam a tiédre majd pár perccel később mindkét hozzászólás eltűnt (talán telihold event).

Utoljára szerkesztett: 23.7.17
    riedl kedveli ezt.
  5. isu666

isu666 Junior szaki

Üdv. Kéremszépen mivan azokkal akik nemkaptak semmit sem:(És ők mint jómagam örülünk a semminek:(

6. StSanya

Üdv!

Mikor írtad be a kódot? Az a tapasztalat, hogy sajnos nagyon rövid ideig aktív egy-egy kód. Ebben sajnos mást nem tudunk tenni, mint elmondtam, központilag, kampány- (és véletlen)szerűen a FB-on jön a kód, igyekszünk ide gyorsan felvésni, hogy minél hamarabb be tudjátok írni...

7. riedl

riedl A fórum biztosa

igen, ha a tied nem lett volna törölve, nem is érdekelt volna, hogy az enyém igen :D de így kicsit furcsa volt, hogy mind2 eltűnt (kicsit mindha el akarták volna kendőzni a dolgot :eek: ) (ez nem akar vádaskodás akar lenni, ha félreérthető, akkor bocsi :D )

Utoljára szerkesztett: 23.7.17
  8. Korze

Korze A fórum bárója

Én töröltem a hozzászólásod, mivel ez a topic a kódoknak van fen tartva. Párszor már le volt írva, hogy ide semmi mást ne írjunk, hogy könnyen megtalálja mindenki a legfrissebb ajándékokat

Jelen esetben ezt a kódot a DSO Hivatalos oldalán adták közzé és ott a leírás tartalmazta is, hogy 1/5/10 szerencse gömböt tartalmazhat a kód. Igaz ezt a képen nem jelezték.

Megkérnék mindenkit, hogy a továbbiakban ezt a topicot tartsuk meg a kódoknak, hogy egyszerűen megtalálhassa mindenki az aktuális ajándékokat :) .

Morka kedveli ezt.
  9. riedl

riedl A fórum biztosa

nos, ha ez a helyzet, tisztább lett volna ha törlés helyett ezt leírod ;)
    a kép miatt félreérthető volt a helyzet, de akkor ez nem hiba (hozzáteszem, én és valószínűleg sokan mások is itt a fórumon értesültünk a kódrol, így nem tudhattuk, hogy ez ilyen szerencsekód ;) )

Utoljára szerkesztett: 24.7.17
    Steve75 és Kellögem kedveli ezt.
  10. Korze

Korze A fórum bárója

Köszönöm, hogy megcsináltad ezt a topic-ot :)
    Igen, elkerülhető lett volna a sok félreértés, ha a képet is úgy alkotják meg, hogy nem csak 5-ös csomag van rajta.

11. kincsem0625

kincsem0625 A fórum ismerője

Szia, ha hamar törlésre kerül a kód, akkor hírlevélbe miért aug.5 –ig lehet beváltani?

Hát nem félelmetes? Egy átlagosnak tűnő csirke, aki úgy felturbózza az erődet, hogy magával Balorral is szembeszállhatsz! Ha pedig mégsem jön össze, elterelheted vele az ellenség figyelmét, amíg egérutat nyersz.

Tessék, egy kis meglepetés a gyűjteményed kezdő (vagy talán éppen befejező) darabjául!

PETLOVER*

*Érvényes: 2017. augusztus 5-éig.

12. Korze

Korze A fórum bárója

Milyen hibaüzenetet kapsz, amikor be akarod váltani a kódot?

13. kincsem0625

kincsem0625 A fórum ismerője

Tegnap beváltottam, szóval nekem oké volt

14. StSanya

Üdv!

Akkor nem ez a gondja, de mást meg nem írt az illető. Csak annyit, hogy nem kapott valaki valamit.

15. atkoko

atkoko Fórum-zöldfülű

Én csak 1-et kaptam, de annak is örültem Barátaim! :)

Morka és StSanya kedveli ezt.
  16. Jupiterk

Jupiterk Járnitanuló

Mi a teendő ha véletlenül olyan karakterre kaptam a bónuszkód tartalmát amelyikre nem akartam? Neten váltottam be, mikor eszembe jutott hogy közben átváltottam a másik karimra a napi bejelentkezés miatt.Gyorsan visszaváltottam arra amelyikre szerettem volna, de már nem jött a kis csomag bal oldalt, ezért lecsekkoltam, és a másikra jött. Nem mentem rá, nincs elfogadva de nem oda szeretném.

17. StSanya

Üdv!

Sajnos, ahogy már azt több helyen is írtam, hibás a kiadott kód, s nem az elvártak szerint működik. Van, akinél ez úgy jelentkezik, mint nálad, a rendszer látszólag elfogadja a kódot, de nem küld semmit annál a karakternél, akinél beírtad, de ha karaktert váltasz, arra viszont kiküldi...

Mivel ezeket a kódokat központilag adják ki, a javítás, kárpótlás is központilag fog érkezni, dolgoznak már a megoldáson.

Még egyszer elnézést a kellemetlenségekért!

18. csewex

csewex Fórummogul

Jó estét!

Kezdtem örülni, hogy ilyen meglepetés ér bennünket a királyi prémiumos kóddal: CHAOSDAY
    Az előbb próbáltam aktiválni, de azt írta ki:- A kód beváltásakor probléma lépett fel. Kérjük,próbáld meg újra.

Ilyenkor mi van, lejárt a beválthatósága vagy mi? Másoknak működött rendesen a kód? A lányom nemrég váltotta be, nála aktiválódott a prémium, akkor most tényleg mondja meg valaki mi a helyzet a kóddal? Csupán érdekel, a probléma, nem a prémium a gond.

Utoljára szerkesztett: 9.11.17
  19. Admirális

Admirális Rutinos

Kérlek jelezd supportnak, mert sajnos erre nem tudunk megoldást nyújtani a fórum keretein belül, találgatni pedig nem szeretnénk.

20. csewex

csewex Fórummogul

Jó napot kívánok!

Tegnap elküldtem a support felé is a hiba jelentését, de sajnos az általuk ajánlott próbálkozás sem vezetett eredményre. Gondolom mára már le is járt és utólag meg jóváírni nem lehet egy ilyen kódot, de köszönöm, hogy foglalkoztak a hibajelentésemmel. Mindegy, így jártam, legközelebb talán sikerülni fog.

Az oldal megosztása