1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Visszajelzés Bónuszkódok kibeszélő

Kategória: 'Általános fórum', témanyitó: riedl, témanyitás ideje: 22.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -Niebelung-

-Niebelung- Fórum-zöldfülű

Nem járt még le,én pár perce aktiváltam (szándékosan húztam hétvégére :) ) és jó volt még.

2. csewex

csewex Fórummogul

Jó napokat!

Többször is próbáltam, de nem tudtam aktiválni, mert azt írta hiba vagy már felhasználták. Ma is bepróbálkoztam, de sikertelen volt. Valami porszem került a gépezetbe, ennek tudom be, hogy nem aktiválódott az ingyen prémium. Persze különös, hogy a lányomnak sikerült a beváltása és rögtön aktív lett. A support sem tudott érdemben segíteni, de értékelem a segítőkészségüket ettől függetlenül.

3. Morka

Morka Fórumgróf

Ajánlatos minél hamarabb beváltani a bónuszkódot, hiszen információnk nincs arról, hogy egy-egy kód meddig él. Sajnálattal látom, hogy nem sikerült beváltanod..

4. csewex

csewex Fórummogul

Jó napot kívánok!

Ismételten úgy jártam, mint a múltkori alkalommal. Ezúttal sem tudom beváltani az e-mail-ban érkezett kódot. Azt írja, hogy már beváltottam vagy lejárt illetve technikai probléma lépett föl. Nagyon szépen kérem segítsen már valaki aki illetékes ez ügyben, ha lehetséges egyáltalán.
    Írtam a support oldalra is hibajelentést.

5. nechrojani

nechrojani Utánpótlás-írogató

sziasztok azt szeretném kérdezni hogy ti is kapatok a BP -töl Paysafecard kodot?
    most kaptam 1 mailt beirtam és kaptam 1000ft

6. Moot

Moot A fórum mestere

hallottam többektől is, de én nem kaptam

szerk.: ja de csak spamben volt a hírlevél

Utoljára szerkesztett: 3.2.18
  7. pukiface

pukiface A fórum nagymestere

Igen ismét korrekt elosztás ez a paysafe cucc. Minden ismerősöm kapott, akár fizetős akár nem, akár napi játékos akár nem. Nem tudom mi alapján megy, de eléggé frusztráló, hogy azon kívül hogy a karakteremmel mindenért kb. 5x annyit kell mennem mint azoknak akikkel játszom, az ilyen sz@rokból is mindig kimaradok.

riedl és kincsem0625 kedveli ezt.
  8. StSanya

StSanya S-Moderator Team Drakensang Online

Üdv!

Központilag mentek ki ezek a kódok, nincs rálátásunk a pontos részleteire. Meg nem erősített információ, hogy olyan játékosok kapták, akik valaha vásároltak, de mostanában nem.

Nyilván, aki nem kapott kódot, annak ez most így rosszulesik, ha emlékeztek, volt kb. egy-másfél éve egy olyan akció, hogy nagy összegű vásárlók kaptak valamit, akkor is ugyanez volt.

A hírlevél amúgy aktív?

9. pukiface

pukiface A fórum nagymestere

Köszi a választ! Értem én:) Tehát ha gyakran vásárolok, akkor nem kapok, ha nem vásárolok, adnak ingyen. ;) ez igazán motivál a további vásárlásra. 3 hete vettem prémet, így a fenti elmélet is megdőlt, mert a dragan elején vásárolt az ismerősöm andert, és ő kapott. Igen a hírlevél a regisztrációm kezdete óta be van kapcsolva. Ezen nem múlik.

10. StSanya

Az, hogy a marketing osztály milyen logika szerint oszt ki kódot, az legyen az ő dolguk. A prém amúgy sem számított bele a korábbi akcióba sem, szerintem a mostaniba sem. Múltkor a nagy összegű (prémium akkor sem számított bele) vásárlókat jutalmazták, most más logika mentén haladtak. Lényeg látom, hogy lehessen belekötni...

De ez sajnos ilyen magyar mentalitás, hogy a másikkal kell folyamatosan foglalkozni, hogy az miért kap, ha kap...

Eridiani kedveli ezt.
  11. Moot

Moot A fórum mestere

Mondjuk nekem meg kiküldtek két kódot az egyiket 30-án, a másikat 31-én csak gmail egyből küldte a spambe és csak ma találtam meg, közben meg egy accounton egy kódot lehet használni szóval ez is nagyon logikus :D De legalább volt lehetőségem kisegíteni egy klántársat aki nem kapott.

Viszont a köztes bugok után igazán hozzánk vághattak volna legalább 1-2 töredékkereső szemüveget, mert nem mindenki akar ám a dragan eventen farmolni 24/7..

Utoljára szerkesztett: 3.2.18
  12. Steve75

Steve75 A fórum biztosa

@StSanya nem kell fb fiók ahhoz, hogy valaki megnézze a napi kódokat azon a linken amit a másik topikba beraktam a hozzászólásomba ;)

13. StSanya

Sokan utálják a FB-ot, nem kattintgatnak oda még ezért sem. De amúgy rögtön feldob egy regisztrációs ablakot, így sok mindent nem látsz, hacsak nincs röntgen szemed:

Screenshot_1.jpg

14. Steve75

Steve75 A fórum biztosa

Ha feljön ez az ablak akkor egyszerűen a "most nem"-re kell kattintani és máris megnézhető. Aki akarja használja a linket, akinek meg nem tetszik az várja meg amíg valaki felrakja az aktuális kódot a fórumra, ez ennyire egyszerű. Téma részemről lezárva, nem fogok ilyen kicsinyes dolgokon vitakozni sem veled sem mással ...

15. StSanya

Nyugodj meg kérlek.

Tessék megérteni, nem mindenki FB-kozik, ha téged zavar, hogy kiírjuk a fórumra, ne olvasd el ezen részét.

Téma zárva.

Az oldal megosztása