1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Crafting

Kategória: 'Továbbfejlesztési és egyéb ötletek', témanyitó: DaKyll, témanyitás ideje: 9.11.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. pukiface

pukiface A fórum nagymestere

Nem akarlak bántani, de egy grimmag pokoli 3-on egy sima arannyal bekraftolt karinak 5-6 perc. A q4 a Bearach hosszabb pálya az van 10 perc is. Azt tudom tanácsolni, teljes jóindulattal, hogy keress egy klánt, és sokkal gyorsabban fogsz fejlődni mint egyedül. Vagy a területi cseten keress csoportot pok1-re, oda könnyen be is vesznek, ha már 1-1 körre el tudsz menni a kevés szabadidődben, akkor is jobban jársz mint másfél óra alatt ha egyszer végigvered a q4-et kínzón. Ha olyan a helyzet, a fórumos nevem megegyezik a fő karakterem nevével, és ha épp nem játszom klán csopiban szívesen segítek menni pár kört itt-ott. ;) szerk: grimmag szerveren vagyok

2. jackoneill1976

jackoneill1976 A fórum félistene

ha engem látsz szólj..majd futunk pár kört hogy szedj vmi inf3-4es cuccokat..

3. nagyBENYUS

nagyBENYUS Járnitanuló

Köszönöm a Q5 tippet. Azon tényleg max 7-8 perc körbe lehet érni egyedül is kis szinten. Így gyorsabban megy a matéria gyűjtés. :) Mindig Q4-et csináltam, hátha kiesik 2. rangú íj a macinál, persze sosem történt meg. De farmoláshoz tényleg elég hosszú map. A többin meg olyan rég voltam, hogy el is felejtettem, hogy van köztük pár elég rövid is. Egyébként a panaszomnak csak volt értelme, azóta olyan, mintha nálam is feljebb tolták volna a csúszkát. Azóta sokkal több minden hullik, pár legendás vagy valami egyedi is minden körben, meglepő módon még ander és matéria is. Sőt 2. kör alkalmával kidobta Khalis fejfedőjét, tegnap pedig a vállvértet is. Igaz mindkettő 1. rangú csak, így nem jobbak mint a sötétség cuccok, bukok velük sebzést és 10% krit-et, de gyorsabb, amivel a sebzést viszanyerem, illetve a kombójuk hasznos. Talán használom őket egy darabig. És végre lett egy 4. rangú legendás fegyverdíszem így évek után, amire megérte cserélni a régi 1. rangú lilát...De ehhez ekkora rang különbség is kellett.

Viszont a topik témájához visszakanyarodva, az egyedi tárgyak nemesítővel való fejlesztését, mármint képességek újrakeverését tényleg módosíthatnák a fejlesztők. A tárgy megsemmisülését kivehetnék belőle, hisz így is lehet 4-5x is neki kell futni, mire végre magasabb értékeket kever ki a rendszer. Hisz előszeretettel kever minimum közeli, de rendszerint 50% alatti értékeket. Sok sárkánypénzt visz el. Vagy legalább azt a brutál 50% esély levihetnék, minimum 20% alá. Akkor már lenne esetleg értelme, többen mernék használni. De így esélytelen, fölösleges opció a játékban.

Korábbi hozzászólást visszaolvasva akkor jól értem, hogy egy legendás tárgy alap tulajdonságait át lehet vinni egy egyedi tárgyra magokkal? Min-max sebzést és hasonlókat? Vagy csak a mágikus tulajdonságokat lehet?

4. jackoneill1976

Csak a varázslatokat...az alapérték marad.

Ha lesz elég matériád(40-70k) szólj és elviszlek inf4re vásárolni... Ami kell...

5. JimJupiter

JimJupiter A fórum parancsnoka

Fényes porral tudjuk az új rúnakőveket zöldre és kékre húzni. De jó lenne, ha a sima drágakőveket is lehetne fényes porral zőldre és kékre húzni! Miért is ne? Fényes por sem olcsó dolog.

jackoneill1976 kedveli ezt.
  6. Xineohp

Xineohp A fórum nagymestere

Nekem nem hiányzik hogy a lusta fizetősök most full kékre felrakják a királyi köveiket amiért én sokat farmoltam.

7. Bakatabis

Bakatabis Board Administrator Team Drakensang Online

De a céget lehet érdekli. Azért minden játékban kapsz valamit a pénzedért, ha mást nem, időt.

8. Xineohp

Ugyan már fényes port nagyon egyszerű szerezni, én is könnyedén tudok szerezni most 25k port és ha egy prizmát 1k por felrakni simáról kékre, akkor egy sima királyit kékre max 500 por lenne reálisan. Azzal meg ha eddig nem is raktam volna fel egy követ se akkor is 50 követ felrakhhatnák a 60-ból amit használok. Semmi érelme nem lenne ennek, hogy most ingyen felrakható lenne minden kő mellesleg 5 téli eventes kő van a csizmámba vagyis máris csak 55 követ kellene felraknni. Ja és el is felejtettem hogy most is van 4k por a tatyómba vagyis igazából minden követ fel lehet rakni. Hogyha valaki meg nem rakta össze a régi rúnáit annyira mint én még több port tud szerezni mert a kis kőért is 1 új rúnát adtak meg a hatalmasért is igazából valakik már most van annyi poruk amivel hogyha hozzák a lila köveket előbb-utóbb, arra is simán felrakják anélkül hogy bármit is csinálniuk kellene.

9. jackoneill1976

egyszerű?? mégis honnan? és ne mastercard legyen a válasz...

10. Bakatabis

Arra gondolt Xineohp szerintem, hogy most kapott majdnem mindenki egy rakás ékszert, amit 4k porért lehet őrölni. De ha a céget nézzük, nem mindenki kapott ékszert és nem mindenki őrölné be, mivel azért egynémelyik értékes, ki tudja mihez kell később. A porért pedig eredetileg drágakövet kell őrölni, ami meg nem olcsó mulatság.

11. jackoneill1976

ami nem fért be(több volt mint amennyit jelenleg megenged a rendszer) én ledaráltam..lett vmennyi.. abból van 15 kékre tolva..maradt 1k,demár többet nem tudok "egyszerűen" szerezni még ha lehetne is vmit csinálni vele..

mondjuk én nem kapáltam/kaszáltam semennyit..csak a fegyó+disz..ezek voltak meg..a többire nekem nem volt idegem..azok úgy vannak ahogy.. az se érdekel ha soha nem lesz kék.. annyit amennyit teleportálni kell a hozzávalókért nem birok ki.. mellesleg asszem 4 vagy 5 királyi kövem van :D a többi szent....

12. Xineohp

Igen pontosan erre gondoltam, mert nekem van +2 téli eventes kövem, mert jokerrel felraktam mind2-t és úgy 7 új kavicsot kaptam meg van 3 onix kopnyám, ami előbb utóbb olvasztós lesz amint lesz 5 prizmám sapiba, mert a sebzéssel többre megyek amikor 120% több sebzést könnyedén bele lehet tenni sapiba(de a 150% se olyan nehéz). Mellesleg igazából az onixok már most kéken vannak vagyis az 3x6k meg a 2x5k a téliért mert inkább felrakom egy kevés aranyért őket kékre 250+750 porért és 4k helyett 6k értékű por lesz amiért csak egy kevés aranyat áldozok be. Inákább mint drágaköveket polasztani szét.

13. Bakatabis

Jól jött az a "potya por". Én így fel tudtam tenni 4 prizmát és még van 24 ezer porom. Én mindegyik ékszert őröltem, csak egy düh ékszert hagytam meg, mert egyszerűen nem tudom elhinni, hogy egy ékszer, ami ad nekem pl 14 dühöt meg 340 életet (távosnál ezek kellenek, de egy tanknak tömegben úgyis tele a düh, mivel ütik ezerrel, így én megtettem) felérne majdnem 3 királyi kőnek megfelelő por menyiséggel. Ki tudja mire kellhet még a por a későbbi tárgyfejlesztő update-kban. Majd mikor bejönnek a lila szintű kövek, csak az a 4-5 prizma elkér majd tőlem 5 ezer port, hogy lilák legyenek, biztos lehet benne mindenki, hogy nem fogok 62 fényességes kianitot/gyémántot morzsolni érte, ami amúgy papíron elég húzós ander áron lenne

Xineohp kedveli ezt.
  14. jackoneill1976

hát pedig az a düh kegyetlenül jó.. nekem 201 van és elfogy a szétzúzás/q7 buff alatt :D..14 düh+448hp..ennyit ad kéken..

Xineohp kedveli ezt.
  15. Xineohp

Szerintem is használhatók. A 100 koncis buffal felmegyek 290 koncira és sokkal jobban tetszik, hogy nem olyan esetlen háló nélkül a kari mini bossokat is simán ledarálom. A hp buffot meg nélkülözni tudom 120k hp-val.

16. Bakatabis

Én az összeset elmorzsoltam, nekem 120 dühöm van. A cipőbe nem fért volna be

17. jackoneill1976

bármikor elmorzsolhatom most is.. asszem 7.5k járna érte.. de szerintem nincs jobb ékszer cipőbe ha pusztitani akarok.. a speed annyira fent van (alapból 2.6 de a zeal öv meg a düh ékszer rátesz 35%ot...+a q7 buff.. akkor már helikopter vagyok) hogy egyszerűen kell a 200 düh.sőt kevés is mert elfogy ha q7 buffal ütöm a bosst.. (a mobokra nem kell..ott tökmindegy)

18. Bakatabis

Nekem sebzés van a cipőben, így kb 5 ezerrel nagyobb az alapom, mindenki másképp alakítja a karakterét. Minden sebzés kell ilyen feltolt életű bossokhoz

19. jackoneill1976

Sebzésre nincs zseton... Örülök hogy a fegyver fullos kaviccsal..jó lenne a sapkába is tenni kettőt,de nincs :(

Az oldal megosztása