1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Csoportkeresés - Event

Kategória: 'Játékos keres: PvE', témanyitó: ...tibor1978..., témanyitás ideje: 19.10.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ...tibor1978...

...tibor1978... Törzsjátékos

Sziasztok!
    Nagyon szeretnék szép csoportokat létrehozni, minden szerverről. Lehet a játékba rögtönözni, de így megszervezve egy kicsit könnyebb.
    Név
    Szint
    Szerver
    Csoportot keres/alapít

Ezek szerintem a fő adatok, maximum ír magáról pár sort az ember.
    Jó játékot!

Event csoport:

- Grimmag
    - Blakborg event (újhold)
    - blackcat (vezető/tag ?)
    -?
    -?
    -?
    -?
    - Dangertata (vezető/tag ?)
    -?
    -?
    -?
    -?
    - Varholm event (telihold)
    -
    - Heredur
    - Werian
    - Balor
    - Agathon
    - Tegan

Utoljára szerkesztett: 23.11.14
  2. blackcat

blackcat Járnitanuló

en akarnak veled event lvl 44 nev Blackat4 server grimmag de ha olyan vagy mint en minden bemegyunk Blackbrog es nem fogja kiirni hogy :Hibakod 21?

3. Dangertata

Dangertata Junior szaki

44-es vadi vagyok és grimmag szerveren szeretnék csoportot Blackborgba.

4. ...tibor1978...

Nem szeretnétek egymással menni? Nekem blackcat, 33as sárkányharcosom van, és egy 44es pályán az semmit sem ér. Bár most prémium van. Mond meg hol találkozzunk.

5. Dangertata

Dangertata Junior szaki

Mi a neved? Amúgy szerintem kingshillbe.

6. ...tibor1978...

Kövi event? Nincs már szférám és nem jön olyan könnyen...

7. levx

levx Fórum-zöldfülű

tibor nem akarsz velem jönni 35ös sárkány vok + 33mage haverom van

8. ...tibor1978...

Hova?

9. TerawarriorHeredur

TerawarriorHeredur A fórum hercege

Most Péntek estére 20:30-tól a Heredur szerveren keresek Balor-t is tankolni tudó harcost a legyőzhetetlen event hard részére.
    Itt vagy játékban "Száguldóbableves" néven lehet kapcsolatba lépni velem akit érdekel a csoport.

10. kende0211

kende0211 Járnitanuló

Csoportot keresek mini eventre. Grimag szerver, lvl50.

11. Gyikoc

Gyikoc Járnitanuló

Grimmagon 26-os sárkányharcos keres csoportot, eventezni, és küldizni.

12. preimusz1024

preimusz1024 Haladó

Draganra keresnék csoportot,én állom a belépőket,cserébe kérném,hogy segítsetek nehezebb fokozaton.Jelenleg én csak kínzón bírom,de szívesen mennék infernálon,ha van olyan csoport,aki bírja,és nem akadályozom őket. (a sisakot és a gyűrűt szeretném még a szettből,12 belépőm van,mindet beáldozom rá.)
    Grimmag szerver
    Mongoos
    55-ös törpe

13. bibere

bibere Törekvő

Szia premiusz,

Amennyiben aktuális még a keresés, szívesen segítek én is pár kört, de lehet gyorsabban találsz megoldást, ha a általános chat-re beírod, hogy "inf3 dragan donor inv me" vagy keresel a csoport listában olyan csoportot akik Dragannál vannak inf3-on és rásúgsz a csoportvezetőre az előbb említett szöveggel. ;)
    Este 22:00 órától szoktam fent lenni.

Üdv. bibere

Utoljára szerkesztett: 12.2.18
  14. preimusz1024

preimusz1024 Haladó

Köszi a javaslatot és az ajánlást is. Hétköznap nem tudok olyan sokáig fent lenni,de péntek,vagy szombat este szavadon fognálak,ha lehet.

bibere kedveli ezt.
  15. Viharhozo1968

Viharhozo1968 Utánpótlás-írogató

Sziasztok! Csoportot keresnék Q7-re Pokoli3-ason akik segitenének leverni a bosst a végén. Van 200 ezer matérián megvenném a fegyvert és a kesztyüt :) . Irj hogy mikor jó és rádirok :) Köszi elöre is

16. bibere

bibere Törekvő

Szia,

Este 22:00-től keress, megoldjuk.

Üdv. bibere

Az oldal megosztása