Csoportkeresés - Köztes világok

Kategória: 'Játékos keres: PvE', témanyitó: Ashrin, témanyitás ideje: 2.5.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Ashrin

Ashrin A fórum hercege

Kedves Játékosok!

Kérlek, ide írjatok, ha csoportot kerestek a köztes világok felfedezéséhez!

Böbyyyke kedveli ezt.
  2. LungDragon

LungDragon Fórumprofi

M2-re keresnék olyan csoportot, akik nem sajnálják a piros eszit, és egyébb áldásaikat felhasználni a Rohanó Halálvadász teljesítmény megszerzésére.

Grimmag / LungDragon

3. beneficam

beneficam Fórumprofi

Mikor vagy online?

4. Bakatabis

Bakatabis Board Administrator Team Drakensang Online

Én mennék a törpömmel, annak még nincs meg, de félek még kicsit lassú a támadási sebessége :)

5. LungDragon

LungDragon Fórumprofi

Hello!
    Bocsi, tegnap nem voltam gép elött.
    Ma kisebb nagyobb megszakításokkal leszek szinte egész nap, este 10ig biztosan.

6. Cifra0311

Cifra0311 Járnitanuló

Sziasztok.
    Q5-re csoportot keresek.
    Bármilyen nehézségi szint jöhet.
    Az eszenciát nem sajnálom.:)
    Grimmag szerveren Xkevin0311x néven egész nap megtaláltok.
    Mágus 50-es szint.

Mindenkinek jó fejlődést kívánok;)

7. Morka

Morka Forum Moderator Team Drakensang Online

Szia!
    Mivel nem érkezett nyilvános reakció, így afelől érdeklődnék, hogy azóta sikerült-e csoportot szervezned Q5-re?
    Ha esetleg, ez nem valósult meg, akkor bátran keress rá Morkacon-ra, a játékon belül és szervezünk neked egy csapatot erre az alkalomra. :)
    üdv

8. Cifra0311

Cifra0311 Járnitanuló

Szia!
    Köszi a választ de azóta sikerült csapatot találnom :)
    és kész lett Q5. :)

9. Alcatrazgm98

Alcatrazgm98 Fórum-zöldfülű

Sziasztok! Lvl50-es vadászommal keresek q1 fatal csopit farmolás és 3mas rangú egyedi kiszedése céljából, Grimmagon vagyok és a nevem Alcatraz98gm, "kicsit" gyenge vadász de kellenek a jó cuccok hogy erősebbé váljak.Eszit nem sajnálom!!!;)

10. Korze

Korze Ticket Moderator Team Drakensang Online

Szai Alcatrazgm98!

Nos, nos , ismerős név. Nemrég írtam neked pár sort a játékban.... Pár kört segítek tankolni, ha összejön 1 csoport.

Morka és Alcatrazgm98 kedveli ezt.
  11. Cifra0311

Cifra0311 Járnitanuló

Sziasztok!
    Lvl 55-ös mágus vagyok Grimmag szerveren Xkevin0311X néven.
    Q7 és Q8 halálos vagy pokoli nehézségre keresek csoportot.
    Minden nap fent vagyok de hétköznaponta legtöbbször csak 16 óra után tudok fent lenni.

12. preimusz1024

preimusz1024 Junior szaki

49-es törpe vagyok, jelenleg még nem tudok Cardhunba menni, de csoportos farmra keresek társakat. Életbölcső környékén vannak küldetéseim,illetve eventekre keresek állandó csoportot, normál, vagy fájdalmas szinten. Szintlépés után köztesezni is mehetnénk. Ts-em nincs.
    Minden nap játszom, hétköznap 17-20 óra között hétvégén huzamosabb ideig is. Átlagos játékos vagyok, nem azt szeretném, hogy üssetek ki nekem mindent,csak a random csoportokból van elegem. Ezért szeretnék kialakítani egy baráti kört,akikkel együtt lehetne fejlődni.

Grimmag szerver
    Lélekharcosok klán
    Mongoos

13. Gyikoc

Gyikoc Járnitanuló

Játékostársakat keresek Grimmagon. 30-as sárkányharcos vagyok, fullos duriai szettben. Ha jönnél, írj itt a fórumon!

Az oldal megosztása