1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Dicsekedő

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Konstans, témanyitás ideje: 13.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. opos2012

opos2012 A fórum ezredese

Végre én is mészároltam. shálálálá

-Gandalf90- kedveli ezt.
  2. -Gandalf90-

-Gandalf90- Járnitanuló

Sziasztok!
    Épp a bölcsesség kabátját farmolgatom amikor ez a kis meglepetés ér:
    http://kepkezelo.com/images/e6lcrub0zbv7vmpf52u.png
    Bár sokat nem tudok vele kezdeni de majd meglátom! :)
    Valamint mostanság nyitottam egy 45-ös legis fegyverdíszt:
    http://kepkezelo.com/images/3pb1hi9ugom326fibch.jpg
    Szerintetek jó? A kari meg tudom hogy ratyi ://...
    Jah és még a kabáttal annyi hogy észrevettem, valami nem stimmel:
    http://kepkezelo.com/images/gtysj9p7a2lgpvakg75h.jpg
    A szöveg az hogy "minden vadonterület"...
    Namost a vadon-t ugye arra használjuk amikben más játékosokkal csoport nélkül tudunk ölni... De a kabát darabjait legtöbbször börtönben kell megszerezni, szóval sztem ide helytelen a minden vadonterület mert abba nincs benne a börtön...
    További szép napot!
    Jah és grat opos az előzőhöz! :)

3. Sanyii1993

Sanyii1993 Járnitanuló

már bocs, de nagyon rossz a fegyverdísz olvaszd be! Komolyan mondom.

4. Ashrin

Ashrin A fórum hercege

Egyetértek.... :confused:
    Azt a krit sebzést úgy dobnám a kukába,hogy csak csörög...:mad: Nagyon haragszom érte....Minden cuccban ott virít...:eek:

De gratula a gyűrűhöz! :)
    Köszi a hibajelentést ,tovaküldjük! :)

opos2012 kedveli ezt.
  5. -Gandalf90-

-Gandalf90- Járnitanuló

Köszi, bár a legiseket mindig is utáltam, soha nem lehet jót nyitni, ezért is szeretek helyettük Unique-t viselni... Egyelőre ha 45ös leszek felteszem mert az eddigi ritkám is hasonlót ad csak kevesebbet, de nagyon igyekszem újat nyitni... Meg hát a 2 üres foglalat sem túl vonzó... Csak az a gond, hogy nincs sok IK-m anderből is inkább helyet veszek és azért van még mit lecserélni, gondolok itt az összes ritkára...

6. sirkukac

sirkukac Fórumprofi

7. Devipapa

Devipapa Fórumlakó

8. sirkukac

sirkukac Fórumprofi

Dehogy dobtam. Csak így lehet látni, hogy is néz ki a tárgy. Beolvasztottam. Azért maradt még valami gógyi itt a fejemben. :D

9. Devipapa

Devipapa Fórumlakó

Nem rossz trükk :D

10. Golyam

Golyam Törzsjátékos

Nah a mai nap is a kedvenceim közé tartozik, merthogy kaptam 3 egyedit, ebből 2 pont kellett :D az 1. nem más mint a Sigris ruci 211. killre megkaptam :) gondoltam 1-et és elmentem q3-ba és mikor átértünk map 2-re 2 perccel azután megkaptam a Protektor íjat is (számomra olvasztani való) aztán nem jött elég ik így elhatároztam még 1 kört, map 1 közepe fele megkaptam a YACHAK ÖVET, erősödöm, erősödöm :D

-Gandalf90- kedveli ezt.
  11. Kevin2600

Kevin2600 Törekvő

Grat.:D Én meg ma olvasztotam be 4 egyedit.. ugye milyen kemény vagyok?:D Be olvasztotam és kaptam 180k Rúnát amiböl Grimmag ruhát fejlesztetem és így csillagfény nélkül van 165-manám:) Pontosaban 164 mert a krakterlapon 165-t mutat és a akkor is mikor rámutatok a manára de teleportálásnál meg 164 et..:D

12. Ashrin

Ashrin A fórum hercege

Gratula! :D
    És nóóókomment!!!!! :p:p:p

Kevin2600 kedveli ezt.
  13. Kevin2600

Kevin2600 Törekvő

Eskü mókusmentet olvastam "-.- ..xD

Ashrin kedveli ezt.
  14. opos2012

Nah kérem mégis mozog a főld ma megkaptam a Sigrissmarr mester ruháját. Szánalmas hogy már egy ilyen dolog is eseményszámba megy nálam de ez van.

15. Devipapa

Devipapa Fórumlakó

Valakit kifelejtettél :D Egyszerre kaptuk meg :) És én már csak azért is megtartom :D

16. opos2012

Igaz gratula az élete miatt tényleg hasznos. így utólag a csizmát kellet volna az éjből meg vegyem. :D

17. Golyam

Golyam Törzsjátékos

Mert nálam szted miben megy? igaz ma nagyon máker napom volt 6 leg 3 egyedi 10 csiszolatlan kianit 2 csiszolatlan ametiszt 1 csiszolatlan dia :D de am a Sigris ruci kemény 211. killre esett....

18. gombi197505

gombi197505 Fórumprofi

Ma kezdő mágus lettem :) A sok 40-es között nehezen ment,de megvan :) és most a 35-ös pvp fa a célom :)

Az még semmi :D a mágusomnak kb 800. esett ki.....

Moderátor által utoljára szerkesztve: 30.12.13
  19. Golyam

Golyam Törzsjátékos

Erre tudok mondani olyat h klántársamnak (Axton) 6250+ kill után sem esett még ki :DDDD én már 300-nál abbahagytam volna végleg :D

20. Devipapa

Devipapa Fórumlakó

nekem a vadászomra 2. kill után sigi ruci, 20. kill után gorga tegez, a mágusomra 2. kill után csillagfény. nem vagyok egy szerencsés fazon.

Az oldal megosztása