1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Dicsekedő

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Konstans, témanyitás ideje: 13.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. BigScrin

BigScrin Fórumgróf

Elég nagy mázlis vagy, grat hozzá.:D

2. Hulk

Hulk Fórumelemző

Na ilyet is régen játszottam úgy 100 release-zel előbb :) Ők öten voltak és maradtak is, mi is csak aztán négyen majd megint öten aztán megint kilépett tőlünk valaki és a végső felállás igaz az utsó fél percbe hoztam a 3 dik zászlót :D

3. UzsonyikT

UzsonyikT A fórum mestere

Elkészült pvpre :) [​IMG]

Blessing, Hugger és JimJupiter kedveli ezt.
  4. Ronshon

Ronshon Törzsjátékos

5. AvarázslatosMágus

AvarázslatosMágus Fórum-zöldfülű

Avarázslatos Mágus tettei.

6. Admirális

Admirális Moderator Team Drakensang Online

Képviseltük magunkat a csoportos összesített ranglistán :D

Csatolt fájlok:

bibere és opos2012 kedveli ezt.
  7. jackoneill1976

jackoneill1976 Fórumgróf

ma is kedvel fortuna... sajnos a jackpotot nem videóztam le(nem mertem bekapcsolni,nehogy vmi gebasz legyen és elvesszen..gyorsan elfogadtam :D) 6/16ból 3+2+1+0(a z utolsóban 2x majdnem sárga,azért volt ott)

na és az előbb..lilákból....

bibere és Steve75 kedveli ezt.
  8. Kellögem

Kellögem Rutinos

Na akkor leütöttem nektek pokoli 3as szinten is arachnát (úgy is hogy a krites visszatöltési idő nem működik és nem töltődnek vissza rendesen a képességeim), mert nehogy már visszafelé fejlődjek.... pffff.... És még csak 4 aranyas tárgyaim sincsenek, és poti vagyok... (a droppja semmit sem ért! kár vele fáradozni...)
    Lehet fikázni, hajrá!

9. Bakatabis

Bakatabis Board Administrator Team Drakensang Online

Nekem működött a skill visszatöltős talent, ahogy néha odanézegettem :confused:

Screenshot_2.png

Csatolt fájlok:

10. Kellögem

Kellögem Rutinos

Nálam továbbra sem működik a krites skill visszatöltés! Vagyis van hogy tölt párat aztán megint jóideig nem tölt semmit. Hol tölt hol nem tölt. Néha tölt megint rajta egyet kettőt, aztán megint jóideig semmi. Van hogy tölt többet aztán megint nem. Teljesen értelmetlenül működik! Szóval ha az az álláspont jelenleg, hogy már jó, hát nem jó! Nem csinálnék megint újabb videót róla - de szimplán jelzem hogy nem jó! A sárknybőrnél lehet a legjobban megfigyelni mert annál igencsak kijön a hiba!-mivel ugye hosszabb a töltési ideje. Ezen látszik leginkább, hogy sokszor tölt rajta párat aztán semmit, majd a következőnél már egyáltalán nem tölti. Mondjuk egy fejelésen van hogy tölt többet aztán van hogy semmit.... Ha néha nézegetsz oda akkor az kevés!-mert van, hogy épp tölt rajta párat. Ha így tesztelik a játékot is, hogy néha ránézegetnek akkor az régen rossz! Ezért csináltam a hibáról videót, és semmi sem változott azóta!

Utoljára szerkesztett: 2.11.18
  11. Bakatabis

Először is nyugodjál meg. Én csak leírtam, hogy nekem fel sem tűnt, hogy kihagyna, elvégre nem 100% eséllyel ütök kritet, 2,60-as támadási sebességnél nem tudom nyomon követni kihagy e. Jelentve van mint hiba, ha rossz, javítva lesz, a hibajavítás meg komplexitásától függően több ideig is eltarthat.

12. jackoneill1976

jackoneill1976 Fórumgróf

ezt meg tudnám szokni :)

Steve75 és Morka kedveli ezt.
  13. Morka

Morka Moderator Team Drakensang Online

Gratulálok, még sok ilyet :D .

14. jackoneill1976

jackoneill1976 Fórumgróf

welcome rls 213/214

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

legendásnyul, Morka és -Postás- kedveli ezt.
  15. Bakatabis

Azért még mielőtt kivették volna...

ander.png

bibere és jackoneill1976 kedveli ezt.
  16. jackoneill1976

jackoneill1976 Fórumgróf

Az egy milla? Grt

17. Finstandantilus

Finstandantilus Aktív író

Grat, de úgy is mindjárt jön Kellögem kolléga és azt mondja, hogy belsős, addolt, stb. kari vagy :D

pukiface kedveli ezt.

Az oldal megosztása