Visszajelzés Dragan event a Tesztszerveren!

Kategória: 'Tesztszerver', témanyitó: Hugger, témanyitás ideje: 2.6.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Hugger

Hugger Game Administrator Team Drakensang Online

Kedves Játékosok!

A Dragan event már bent van a Tesztszerveren, ha van kedvetek menjetek és próbáljátok ki! Ha bármilyen bugot találtok, vagy javaslatotok lenne, itt közzé tehetitek, továbbítjuk!

Az eventet érintő változások egyelőre csak angolul állnak rendelkezésünkre, de az észrevételeiteket itt is elmondhatjátok.

Várjuk visszajelzéseiteket, észrevételeiteket!

Üdvüzlettel,
    DSO Team

BaluPapa kedveli ezt.
  2. Fincus

Fincus Fórum-zöldfülű

Sziasztok, a tesztszerverre böngészővel kell belépni, vagy azt is le kell tölteni?

3. riedl

riedl Fórumelemző

egyik sem. a leírást megtalálod itt

öcccsí kedveli ezt.
  4. Pgabor79

Pgabor79 Fórum-zöldfülű

Sziasztok. Sajnos nekem a következőt írja ki amikor leokézom: A Cél mezőben megadott név érvénytelen. Ellenőrizze az elérési út és fájlnév helyességét.

5. Korze

Korze Ticket Moderator Team Drakensang Online

riedl kedveli ezt.
  6. riedl

riedl Fórumelemző

ha esetleg még nem tudtad meg azóta, a főnixlángot majd a minik haladásából lehet kapni ;)

7. DaKyll

DaKyll Fórumlakó

Sziasztok,

Próbálok reggel óta belépni teszt szerverre és állandóan csak az új frissítést tölti le, instalálja, majd azt írja ki, nincs ilyen felhasználó bla, bla. Tudtok valami megoldást?

8. Korze

Szia DaKyll!

A telepítés után rákérdez, hogy indítsa e automatikusan a klienst. Szedd ki a pipát onnan és manuálisan indítsd, mivel ilyenkor a normál klienst indítja el, nem a teszt szerverét.

Készítettünk egy új videót a Dragan eventről Bakatabis, Morka és Kazimír közreműködésével.

Van benne:

• Dragan ölés (tárgyak mutatásával a kereskedőnél)
    • Pók ölés (tárgyak mutatásával a kereskedőnél)
    • Elátkozott gyöngy farmolás
    • Mini event bemutatás és farmolás
    És sok más hasznos információ :).

bibere és -Krisz55555- kedveli ezt.
  9. DaKyll

DaKyll Fórumlakó

Szia Korze!

Köszönöm a tanácsot működik.

10. Farkasbuna22

Farkasbuna22 Fórum-zöldfülű

Sziasztok nekem az lenne a kérdésem hogy a Dragan eventet mért nem látom a test szerveren?31.es szintü vagyok lehet ez a baj nem tudom.

11. Korze

Jelenleg nincs bent teszt szerveren a Dragan event.

Az oldal megosztása