Visszajelzés Dragan event - kibeszélő

Kategória: 'Eventtel kapcsolatos kérdések', témanyitó: -VyreLord-, témanyitás ideje: 29.9.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Morka

Morka Forum Moderator Team Drakensang Online

Erről nincs még információnk, de amint lesz közzétesszük a Fórumon.

2. Dzsing

Dzsing Utánpótlás-írogató

Ha a nagyon béna warimmal kiütöm az összes Dragan-os uniqot akkor a sebzésem (3853-4847:mad::() lehet akár 8k-9k teljes dragannal?
    HP kb 28k ra menne fel ha jól gondolom jelenleg 26k.(Lehet hogy nem javítsatok ki:))
    Védelem full draganban olyan 70%-75% körül mozog?:D
    Véres rúna kard/dragan kétkezes?
    A válaszokat előre is köszönöm!
    Ha valakinek lenne kedve közösen farmolni/segítség kéne nekem írjon.
    Dzsingisz(Heredur) Több karakterem van 35től 55ig kisebb szintűeknek is segítek;)

3. StSanya

StSanya S-Moderator Team Drakensang Online

Üdv!

Ez a tank 55-ös? Így kívülről szinte lehetetlen megmondani, hogy mennyi lesz a a statod, találgatni meg nem szeretnék.

Véres rúna jobb kétkezesnek. Vagy azt vagy a Q7-es fegyvert szerezd meg. Dragannal az is baj, hogy ha beleteszed a tűz/villám/méreg köves opciót, megváltoztatja a kraft az értékeit. S egy jó fegyverből pillanat alatt rossz lehet...

4. jackoneill1976

jackoneill1976 Fórumelemző

csak jelzem hogy jönnek az újabb "megújúlás rúnái" de mégis egy régebbi játékos hova rakja ? már igy is kiszedtem az onyx koponyákat és csak tárolom hogy ha mégis vmi csodával határos módon a BP beváltaná ezeket vmi olyanra ami összerakható... mert a 20as regentől tovább nem hagyja...

5. Dzsing

Van 1 értelmes ötletem a Dragan eventhez ami simán megoldható január 24-ig.
    A pók boss legyőzése után megjelenne egy áldozati parázstartó Grima a kereskedő mellett amit FIXEN 1 nagy hatalmú elátkozott gyöngyért lehetne aktiválni akárhányszor így ha pl egy 5 fős csoportban mindenkinek van 10 gyöngye 50x le lehetne ölni a pókot mapváltás nélkül ezzel jó sok időt meg lehetne spórolni;)

opos2012 kedveli ezt.
  6. Ronshon

Ronshon Törekvő

Nekem van még 1 ötletem ami veri mindet :D
    Rakják vissza a makk droppot!!

opos2012 kedveli ezt.
  7. Dzsing

Ez még jó is lenne így egy átlag játékos is megvehetné az irreálisan sok makkba kerülő szettrészleteket:D:D:D

Szerk:
    A mai napon felmentem a tesztszerverre és tiszteletemet tettem Dragan bácsinál.
    Az öreg nem adott semmit szóval inkább nem is molesztáltam. Utána összeszedtem minden ritka tárgyamat és beolvasztottam abban a reményben hogy a pókica majd dobálja a legiket és egyediket.....nem így történt:D:D 1x kaptam tőle egy páncélt aztán nem piszkáltam tovább és elkezdtem farmolni a nagy gyöngyöket a ládák jól adják és Heredur is szépen dobálja az Agancsos nem igazán. Érdemes inkább a 90es és 110es pályákra menni!

Utoljára szerkesztett: 14.1.18, 20:34
    opos2012 kedveli ezt.

Az oldal megosztása