1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Visszajelzés Dragan event - kibeszélő

Kategória: 'Eventtel kapcsolatos kérdések', témanyitó: -VyreLord-, témanyitás ideje: 29.9.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Morka

Morka Forum Moderator Team Drakensang Online

Erről nincs még információnk, de amint lesz közzétesszük a Fórumon.

WestHamUnited kedveli ezt.
  2. Dzsing

Dzsing Utánpótlás-írogató

Ha a nagyon béna warimmal kiütöm az összes Dragan-os uniqot akkor a sebzésem (3853-4847:mad::() lehet akár 8k-9k teljes dragannal?
    HP kb 28k ra menne fel ha jól gondolom jelenleg 26k.(Lehet hogy nem javítsatok ki:))
    Védelem full draganban olyan 70%-75% körül mozog?:D
    Véres rúna kard/dragan kétkezes?
    A válaszokat előre is köszönöm!
    Ha valakinek lenne kedve közösen farmolni/segítség kéne nekem írjon.
    Dzsingisz(Heredur) Több karakterem van 35től 55ig kisebb szintűeknek is segítek;)

3. StSanya

StSanya S-Moderator Team Drakensang Online

Üdv!

Ez a tank 55-ös? Így kívülről szinte lehetetlen megmondani, hogy mennyi lesz a a statod, találgatni meg nem szeretnék.

Véres rúna jobb kétkezesnek. Vagy azt vagy a Q7-es fegyvert szerezd meg. Dragannal az is baj, hogy ha beleteszed a tűz/villám/méreg köves opciót, megváltoztatja a kraft az értékeit. S egy jó fegyverből pillanat alatt rossz lehet...

4. jackoneill1976

jackoneill1976 A fórum bárója

csak jelzem hogy jönnek az újabb "megújúlás rúnái" de mégis egy régebbi játékos hova rakja ? már igy is kiszedtem az onyx koponyákat és csak tárolom hogy ha mégis vmi csodával határos módon a BP beváltaná ezeket vmi olyanra ami összerakható... mert a 20as regentől tovább nem hagyja...

5. Dzsing

Van 1 értelmes ötletem a Dragan eventhez ami simán megoldható január 24-ig.
    A pók boss legyőzése után megjelenne egy áldozati parázstartó Grima a kereskedő mellett amit FIXEN 1 nagy hatalmú elátkozott gyöngyért lehetne aktiválni akárhányszor így ha pl egy 5 fős csoportban mindenkinek van 10 gyöngye 50x le lehetne ölni a pókot mapváltás nélkül ezzel jó sok időt meg lehetne spórolni;)

WestHamUnited és opos2012 kedveli ezt.
  6. Ronshon

Ronshon Törzsjátékos

Nekem van még 1 ötletem ami veri mindet :D
    Rakják vissza a makk droppot!!

Kellögem és opos2012 kedveli ezt.
  7. Dzsing

Ez még jó is lenne így egy átlag játékos is megvehetné az irreálisan sok makkba kerülő szettrészleteket:D:D:D

Szerk:
    A mai napon felmentem a tesztszerverre és tiszteletemet tettem Dragan bácsinál.
    Az öreg nem adott semmit szóval inkább nem is molesztáltam. Utána összeszedtem minden ritka tárgyamat és beolvasztottam abban a reményben hogy a pókica majd dobálja a legiket és egyediket.....nem így történt:D:D 1x kaptam tőle egy páncélt aztán nem piszkáltam tovább és elkezdtem farmolni a nagy gyöngyöket a ládák jól adják és Heredur is szépen dobálja az Agancsos nem igazán. Érdemes inkább a 90es és 110es pályákra menni!

Utoljára szerkesztett: 14.1.18
    WestHamUnited és opos2012 kedveli ezt.
  8. asisins

asisins Járnitanuló

Amúgy valaki emlékszik még rá hogy hány kör alatt lehetett kivinni a minieventeket (és kb mennyi gyöngybe került)?
    Előre is köszönöm

9. preimusz1024

preimusz1024 Haladó

Kinek mi a tapasztalata azzal kapcsolatban,hogy a Dragan szett dropja nagyobb az első napokban?
    A klánból akárkit kérdeztem,mindenki azt mondta,vagy az 1. nap,vagy az 1. héten szerezte meg a teljes szettet, a vége felé pedig ritkábban adott.
    Véleményetek erről?

10. opos2012

opos2012 A fórum parancsnoka

az első napokban szerintem annak is örülni fogunk ha egyáltalán menni fog a játék. :D :huhuhuhuhuhuuuuu:

11. Admirális

Admirális Forum Moderator Team Drakensang Online

Nincs hivatalos információ ilyesfajta dropp-ingadozásról. Én személy szerint nem tapasztaltam ilyet.

Valóban, az event hatására egyszerre játszó embersereg miatt felléphetnek majd problémák az pályák betöltésével, illetve szerverre való bejtásra a túlterheltség miatt.

12. Kapszula

Kapszula Törzsjátékos

eddig nem panaszkodom inf3on tolom leginkább elsőre kiadta a cipőt utána még2x a cipőt és 1x a gyurut és kb mentem max 10kört ami nem olyan rossz arány hogy 10/4 egyedi és abbol 2 különböző és vannak benne sárga sorok, azthittem hogy a gyuru fog nehezen esni de sztem most a sisak, de mind1 is van rá 26 nap jön a csomó sárkánymag, kocka, lila legi cuccok, egyedül a makkot hiányolom mert mostanában elég sok makk kell a gyarapitohoz de ez legyen a legkisebb gond

13. JimJupiter

JimJupiter Fórumgróf

Na, Dragan eventbe sincs már semmi kihívás. Mindenkinek mindkét szett az első nap. Dragan inf3-on is gyengusz. Meg a nemrég bevezetett inf3-as köztes bossok is gyengék (maci kivételével). Mire jó ez? Semmi kihivás a játékban? Ezen az eventen is az egyetlen kihivás gyöngyfarm maradt, abból kell vagy 40-50k. Nekem nem tetszik ez az írány. Most mindenki kiszedi a rang6-os szetteket és mit fogunk köztesbe csinálni? Majd puszta kézzel megyünk, hogy legyen valami élvezet?

14. mikihetty

mikihetty Junior szaki

nem tudom miről beszélsz pontosan, legutóbbi event óta kb 30%-al erősödött a karim még mindig normálon viszem, mert már a második nehézségi szinten csak lassan haladok és ott kell a kék esszi is.

a droppról meg annyit hogy egyelőre a legelőn mentem végig 5ször + 2szer kénföldön, 5ször öltem dragant igaz csak normálon, mapokon eddig 5ször kaptam andert, kiesett 1 jachak csizma meg egy sárkány íj és ennyi, dragan mmég legist sem adott!

Kellögem kedveli ezt.
  15. Jack1

Jack1 Junior szaki

"Mindenkinek meg lett mind két szett az első nap" szerintem ezzel vitatkoznánk egy páran, azon kívül nem az a lényeg, hogy 1-1 darab essen mindenből, hanem hogy minél jobb értékkel sikerüljön kiütni az event alatt.
    Ha csak a játékosok 25%-a kapná meg a szettet és te a másik 75%-ba tartoznál, akkor vajon hogy tetszene a játék iránya?

16. jackoneill1976

jackoneill1976 A fórum bárója

Gondolom már az 5 kulcsos ládát is kinyitottad 3x... Komolyan mondom röhej ez a poszt.

Kellögem és Chassius kedveli ezt.
  17. Chassius

Chassius Aktív író

Szívből örülök neki, hogy neked ennyire könnyű a játék. De nem csak te játszol, remélem ezzel tisztában vagy.
    Nekem például nem megy olyan könnyen, mint neked.

De hogy a témánál maradjunk, nekem eddig nincs problémám az eventel, bár még nem jutottam benne messzire.

18. Korze

Korze Ticket Administrator Team Drakensang Online

Kedves Kellőgem!

A személyeskedést eltávolítottam a hozzászólásodból!
    Ami a matéria problémát illeti, már dolgoznak a probléma kijavításán, remélhetőleg minél hamarabb meg is történik.

19. mikihetty

mikihetty Junior szaki

toltam még pár kört a zeventen hát a dropp a zvalóban siralmas, most több körrel mondhatom, eddig ami esett az továbbra is yahak cuccok amit legalább lehet olvasztani, de annyi azért abból sem esik, mondjuk 2-3 körben 1.

hát dragan eddig 8 ülésőnől mégcsak legiset sem adott nemhogy egyedit...

sajna akik még normálon játszanak esélyük nincs olyan felszerlést találni belátható időn belül, hogy kényelmesen(zöld esszivel) lehessen menni fájdalmasra.

20. katona500

katona500 Utánpótlás-írogató

hát én nem tudom szerintem elfogadhat a drop(bár én csak normálon megyek) gyöngy viszonylag könnyen jön bossok meg azok csak ráadás hogy adnak fixen valamenyit az hogy valaki pokolin tolja az már az ő döntése szerintem ezt az eventen ha gyöngy kell akkor csak normálon érdemes tolni.

Az oldal megosztása