1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Dragan event - kibeszélő

Kategória: 'Eventtel kapcsolatos kérdések', témanyitó: -VyreLord-, témanyitás ideje: 29.9.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. adene

adene Junior szaki

Mindenki azzal a kasztal megy amivel csak akar. nekem mind a négy megvan,Nem kéne sírni. Ha úgy érzed a másik jobb menj azzal. Egy a lényeg játssz játssz és játssz

2. pukiface

pukiface Fórumszaki

Örülök hogy eme hasznos infókat megosztottad velem,... Mindenki tudja hogy milyen a ballansz,.. ez nem sírás.. ha nem tudsz személyeskedés nélkül írni, és ha nincs mondanivalód inkább ne írj. Azért, hogy beszólj kár.

Kellögem és Egop kedveli ezt.
  3. Egop

Egop Törekvő

Ne haragudj, Adene, de ez nem teljesen így van. Ha mindenki azzal menne, amelyik a legjobb szerinte, akkor elbillenne az a kaszt irányába a játék és pl dragan event idején csak törp és tank rohangálna a városban.
    Ezt a játékot 4 kasztra csinálták (3+1) és egész jól összeszokott csapatok jöttek létre. Kellett a szingu, kellett a farkas, kellett a fejelés. Az 50es szint óta már csak a tesla kell a semlegesítés miatt, meg a gépfegyver.

Ez a két skill nem ösztönöz arra, hogy kasztot váltsak. Számomra a többi kaszt kezelése nem megszokható. Magi vagyok és az is maradok.

pukiface kedveli ezt.
  4. -Krisz55555-

-Krisz55555- Fórumprofi

Én ha most kezdeném a játékot akkor tank lennék pvp,pve is jó mindenhová viszik őket.Az íjásszal az a baj hogy, lehet ö is tankos de ha nincs vérszomja max 1 szörnyet tart fel a farkasokkal 4 is lehet jó esetben.A képességei nagy része használhatatlan pve-benn akkor most ugye marad az hogy, sebzésre megyek de a fegyverei erősen nerfelve vannak a szett bónuszok is.Az egész karakter olyan mintha félkész lenne és így hagyták szóval támogató meg sebző karakter sem lehetek akkor most mi volt vele a terv ?

5. Georg1974

Georg1974 Fórumlakó

Azért ez nem teljesen igaz szerintem. Mert igenis van olyan, hogy hiába farmolsz soha nem kapod meg amit akarsz. Erre épül a játék. Nem csak a farmra.

Kellögem kedveli ezt.
  6. adene

adene Junior szaki

Az egészben az a szép, hogy van egy 46 os íjászom, és azzal is szoktam játszani, és elég szépen halad az is. Most vagy én vagyok nagyon fanatikus , vagy nem tudom . :)

Nagyon jó a magi, és nekem most nagyon kellett volna,.
    Most jöttem egy fatal a3 farmról és totál kudarc. 4 törp 1 magi. Tank sehol, és bukta.
    Legalább vadász lett volna ami terel vagy valami. Már ment volna a dolog, de így nulla.
    Egy jó csapat, ahol mind a 4 kaszt van , szerintem az a verhetetlen.

Moderátor által utoljára szerkesztve: 25.10.16
    pukiface kedveli ezt.
  7. mely49

mely49 Törekvő

Szia!

Jókora igazság van a mondandód végén. A gyökeres változtatások előtt, mielőtt még rámentek arra, hogy egyedül jobban haladtál mint csoportban, akkoriban sokkal több csoport volt. Általánosságban elmondható volt, hogy a köztesekbe is simán lehetett jelentkezni, mindenkit felvettek ha jelentkezett, illetve keresték is a karaktereket bármilyen kasztbeli is volt. Aztán egyszer csak ez megváltozottt, ma már mindenki fatal, fatal, fatal......... , plusz fuss úgy mint egy űrrakéta és üss mint egy atomvillanás.

Kellögem, adene és Egop kedveli ezt.
  8. Parthus

Parthus Utánpótlás-írogató

Kellene egy külön jelzés a csoportoknál, hogy kezdő, vagy haladó szinten játszanak.

9. Vakvalter

Vakvalter A fórum ismerője

Sziasztok. Holnaptól újra Dragan event. Állítólag lesznek változások. Valami infó esetleg? 9%os kritsebis kövekről hallottam amiket másik kéz tárgyba lehet tenni. Ennek van valóság tartalma? Mert ha igaz akkor a vadászoknak nagyon jól jön.

10. Bakatabis

Bakatabis Board Administrator Team Drakensang Online

Én nem tudok változásról, a krit sebzéses kő talán a viscanium eventen lesz fődíj

11. Morka

Morka Fórumgróf

Szia!
    Jó ötlet, továbbítjuk, szerintem is pl más színnel jelölhetné azon csoportokat.
    üdv

12. felhő

felhő Junior szaki

Sziasztok! Ma kezdődik a Dragan event.Mikor várható az eventleírás?

riedl kedveli ezt.
  13. Ethina

Ethina Moderator Team Drakensang Online

Ma déltől írták az eventet! Eventet valahogy nem látom bent. Mikor érkezik pontosan?

14. riedl

riedl A fórum biztosa

van, csak megint egy régi leírást változtattak meg. itt megtalálod
    a modikat meg ismét kérném, hogy inkább Ctrl+C Ctrl+V-vel csináljanak újat, mert a régiek módosítását lehetetlen követni, én is teljesen véletlenül találtam rá (már régebben is volt erről szó, de úgy tűnik, valahogy elfelejtődött)

van hogy késik, várj türelmesen. én is így teszek ;)

Utoljára szerkesztett: 5.1.17
  15. BaluPapa

BaluPapa A fórum veteránja

Sziasztok!!

Már szoltunk az illetékeseknek, azonnal orvosolják a problémát. Kicsi türelmet kérünk.

16. Ethina

Ethina Moderator Team Drakensang Online

Köszönöm Balu a tájékoztatást! :) Akkor várunk türelmesen. :oops:

BaluPapa kedveli ezt.
  17. BaluPapa

BaluPapa A fórum veteránja

Utoljára szerkesztett: 5.1.17
    Ethina kedveli ezt.
  18. Vladomorta

Vladomorta Járnitanuló

Sziasztok. Megint kezdődik a tavalyi hiba...... Kapcsolódási probléma kidobott beportoláskor és azóta nem lehet belépni. Gyöngyök kuka.
    Klánból másokat is ledobott ők sem tudnak belépni tehát nem egyedi eset.

19. kalapkampo

kalapkampo Junior szaki

Egy gyors kérdés. Tud valaki valami kézzel fogható százalékot adni, mondani arról, hogyan esnek a dragan fegyverhez való cuccok? Mert nekem a tervrajz ugyebár megvan. A legutóbbi event alkamával nyírtam a bossokat, de semmit sem adtak. Sok mindent lehet csinálni ez alkalommal is, gyűjtögetni a makkokat is, de inkább csak a fegyóra mennék rám, mert két karakterrel is játszanék rajta, és eggyel is alig érnék a végére. Tehát: cukor (vagy gyöngy? :) ) és boss. De vajon dobják-e, és ha igen, hányadjára? (Szívesen olvasok válaszként szerencsés sikereket, komoly statisztikai számolásokta... )

20. jackoneill1976

jackoneill1976 A fórum parancsnoka

minden map váltásnál jóformán...kinek van mégis erre idege? Minek tartják a tesztszervert? hogy a játékosok ott kapjanak ingyen cuccot és azzal menőzzenek FB-on vagy hogy igenis teszteljenek is ott valamit? agyam eldobom(most kivételesen nem a pet)..csak mióta beindult(na jó ez erős volt) dragan event leállt a kliens már vagy 30x.... aztán vagy egy óraig be se töltött, mert "karbantartás"....megnéztem egy filmet,kajáltam..visszajövök beindul..mondom ok,ezek tényleg dolgoznak is...erre első map váltás és ledob....

Moderátor által utoljára szerkesztve: 6.1.17
    Kellögem és Radenska kedveli ezt.

Az oldal megosztása