1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Dühöngő - avagy min borulok ki

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Konstans, témanyitás ideje: 13.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Konstans

Konstans Fórumfelvigyázó

Ha bosszús vagy valami miatt, ide írd meg - természetesen elfogadható kulturált hangnemben, ha nem megy akkor ne is fáradj a gépeléssel, mert figyelmeztetés nélkül törölve lesz.

2. opos2012

opos2012 A fórum ezredese

Ma voltam a teszt szerón. A jó büdös nyáronhordottescosgumicsizmáért nem teszik már be Gnobot. Ma kipróbáltam magam 2600 as krittel de gyengébb sebzéssel nagyon tetszett amit láttam. Ezért tiszta ideg vagyok az event árus érkezése miatt... jöhetne már. Nem akarok még egy viscanium eventet.

3. LKS...

LKS... Fórumlakó

"Drakensang Online
    +++ Upcoming Updates +++

- Mortis
    - the Parallel World
    - Comfort Features
    - Mac Alpha
    - Gnob

All of this - reworked and new - coming this next month BEFORE Christmas, what else is on your mind?"

Tehát úton van kitartás :)

galinho10 kedveli ezt.
  4. beneficam

beneficam Fórumprofi

Csak nehogy pofára essél, amikor teljesen más sötét éj cuccokat hoz, mint amire számítasz. Tudod, eljátszották ezt az Ammonos cumókkal is :)
    Jaj, csak nehogy igazam legyen...

galinho10 kedveli ezt.
  5. opos2012

hát akkor biztos olyan kirohanást rendezek itt hogy csak na....

galinho10 kedveli ezt.
  6. galinho10

galinho10 Fórumszaki

érdekes dolgok fognak jönni :) de a sötét éjjen nem variálnak én úgy tudom:)

HípHápp*-* kedveli ezt.
  7. opos2012

mint az új ammon cuccok? Azok halmozottan fosok az éjszetthez képest.

HípHápp*-* kedveli ezt.
  8. Masaladasi

Masaladasi Járnitanuló

Sziasztok!
    Szeretném megkérdezni hogy honnan van meg szinte mindenkinek az a szájbatekert Skutu vadász zeke? :mad: Mert nem tudom hanyadik körömet futom már slifmoor és környéke,Teganrush,Troll szurdok,Loxley kavernái és az összes többi 20-29.szintű helyen,de még mindig nem kaptam meg a ruhát:( Oké hogy egyedi,nem is panaszkodnék nem is szoktam a dropp miatt de akkoris...szét tudnám verni a klaviatúrát mikor a városokba egyszerre 2-3 Skutu zekés kicsit látok :eek: Akinek megvan az hol kapta?Mert már kezdek becsavarodni :confused:

9. gombi197505

gombi197505 Fórumprofi

Annyi az egész,hogy szerencsétlen vagy :p Úgy mint én....Farmold tovább azokat a helyeket,amiket leírtál,1x úgyis ki fogja adni :)

10. Ashrin

Ashrin A fórum hercege

Nekem sincs!:(
    De erődbe,meg teganbe már esett 4 vállvért!:rolleyes:

11. ZAK_91

ZAK_91 Junior szaki

Szerencsétlenségről ne is beszéljünk, 26 kör A6m1 után megadta a köpeny utolsó darabját ami 4-5 hónapja készül. Yachak felismerése irritál mert nem akar jönni, tökmindegy, hogy merre megyek mit ölök semmi. Khalys is a bolondját járatja velem mert protektor íjat dob legalább is nekem :(

galinho10 kedveli ezt.
  12. galinho10

galinho10 Fórumszaki

khaly velem is ezt játsza el és rettenetesen unalmas h 8000kill után csak azt a vacak maszkot dobja semmi mást......igazán örülnék ha kilenne rá valami találva!!!!!!!!!!!!!

13. opos2012

gorga könyve is jól jönne. hardon reméltem adni fogja vagy legalább, meg dob egy egy roshan cuccal. erre meg szort ritkákkal... a többieket meg egyedivel... meg legendással... vajon hol hibázom?

14. Skamandros

Skamandros Fórumprofi

Én kiborulok az új szájbatekert fórumtól! Minek nem volt jó a régi?? :mad:

15. beneficam

beneficam Fórumprofi

Szerintem ez olcsóbb:) Legalábbis nagyon fapados formája van :)

16. gombi197505

gombi197505 Fórumprofi

Ízlések és pofonok,nekem tetszik...:) Átláthatóbb...

17. Devipapa

Devipapa Fórumlakó

FB feeling. szerintem is egy kalap tudjuk mi.

A droppról meg annyit, hogy Sigi normál, már legalább 6x kaptam napi küldiben 100 kill-t az összes rá ment el, sehol a grimmag ruci.
    Aztán ott van a szélfutó, mások mondogatják hogy úgy kapták meg 3x aranchától, úgy kapták meg, én meg mát 16 000 kört mentem loxley kavernában és semmi. vissza a városba: lvl36-os segédmágus szélfutóval, sárkányölő vállvérttel, és valetia tegezzel. Omg..

18. opos2012

:) igen ezt tatpasztalom én is. valahol hiba van. pl félévvel ezelőtt 2 szer is kaptam roshan kezet. ugyan ott. - gorga- azóta 2 szörny event volt... ÉS EGYSZER NEM ADOTT SEMMIT... :mad::mad::mad:

19. Skamandros

Skamandros Fórumprofi

Ott a pont. :)
    Nekem ez sokkal bonyolultabb, mint a régi...

20. Devipapa

Devipapa Fórumlakó

Úgy látom gyülekezik "Az ellenállás" :D:D

Itt pl hol lehet aláírást berakni?

Az oldal megosztása