Dühöngő - avagy min borulok ki

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Konstans, témanyitás ideje: 13.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Korze

Korze Ticket Moderator Team Drakensang Online

Egy kicsit konkrétabban is leírhatnád a hibát amit tapasztalsz, esetleg képet mellékelve róla még nagyobb eséllyel tudunk segíteni is :)

2. jackoneill1976

jackoneill1976 Fórumelemző

öhöm.... 1944 átalakitó egy királyi rubin..jön napi 25(35) vagy a boltban 21k anderért 300!!!! (személy szerint bevallom hogy a tizedéért is drágállanám...) azért nem kicsit van ez elárazva? nemtom meddig lehet elmenni itt a dühöngőben de a szentek már rendesen sorakoznak itt körülöttem... szerintem ez baromira pofátlanság ilyen horribillis összegért betenni... azt hogy a kocka amikor ad akkor 1 darabot ad.... erről inkább semmit...jobb ha ritkát ad kb.

vinci21 és DragOnatQ kedveli ezt.
  3. JimJupiter

JimJupiter Fórumgróf

Arra gondoltak, hogy akik annak idején a pénztárcájukba nyúltak, hogy megvegyék a kőveket, azok az átalakitóért is hajlandok lesznek fizetni. Üzletpolitika. Nekem ilyen gondom sajnos nincs, rég átváltottam már mindent a napi akcióból kapott átalakítókkal.

4. vinci21

vinci21 Fórumszaki

Teljesen egyetértek Jackoneill-el. És nekem nagyon sok régi kövem volt és még van is, de átalakítóra nem vagyok hajlandó költeni. Amikor bevezették lvl50-et ingyen megemelték a kövek értékeit, most meg fizessünk érte egy rakás pénzt ha kellenek a jobb kövek. Hát nálam ezt benézték. Talán idén karácsonyra minden kövem átalakul a napikból.

5. Eridiani

Eridiani Fórum-zöldfülű

Frankón olyan érésem van,hogy a játék direkt követi mi kellene és pont azt nem kapsz.Majd egy évig tartogattam a 3 matit a tündér pethez,és szinte naponta dobáltam ki valamelyiket a hárombol,a gyémánton kivul,azt nem kaptam.Meguntam és helyszüke miatt kivagtam őket.Másnap megkaptam a gyémántot,de azóta csak egyet kaptam a 3 ból,igaz,azt töbször is,masfé hónapja már :D

6. Ethina

Ethina Forum Moderator Team Drakensang Online

Szerencse kérdése az egész. Nekem is nehezen adta, viszont a többit könnyen ki lehet kapni. Ne add fel!

Eridiani kedveli ezt.
  7. Pufifánk

Pufifánk A fórum nagymestere

A port kell meghagyni, és ha jön a gyémánt a többi kettőt 1 hét alatt kiadja.

Eridiani kedveli ezt.
  8. Eridiani

Eridiani Fórum-zöldfülű

Köszönom a válaszokat,hát nekem megvolt egy egész évig a por,több is,mondom,szerintem a nagy testvér figyel engem és szivat .Am szerintem a gyémántot adja legnehezebben,a tobbi megvolt/van a többi karimon is :)

Az oldal megosztása