1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Dühöngő - avagy min borulok ki

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Konstans, témanyitás ideje: 13.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Korze

Korze Ticket Administrator Team Drakensang Online

Egy kicsit konkrétabban is leírhatnád a hibát amit tapasztalsz, esetleg képet mellékelve róla még nagyobb eséllyel tudunk segíteni is :)

2. jackoneill1976

jackoneill1976 A fórum bárója

öhöm.... 1944 átalakitó egy királyi rubin..jön napi 25(35) vagy a boltban 21k anderért 300!!!! (személy szerint bevallom hogy a tizedéért is drágállanám...) azért nem kicsit van ez elárazva? nemtom meddig lehet elmenni itt a dühöngőben de a szentek már rendesen sorakoznak itt körülöttem... szerintem ez baromira pofátlanság ilyen horribillis összegért betenni... azt hogy a kocka amikor ad akkor 1 darabot ad.... erről inkább semmit...jobb ha ritkát ad kb.

vinci21 és DragOnatQ kedveli ezt.
  3. JimJupiter

JimJupiter Fórumgróf

Arra gondoltak, hogy akik annak idején a pénztárcájukba nyúltak, hogy megvegyék a kőveket, azok az átalakitóért is hajlandok lesznek fizetni. Üzletpolitika. Nekem ilyen gondom sajnos nincs, rég átváltottam már mindent a napi akcióból kapott átalakítókkal.

4. vinci21

vinci21 Fórummogul

Teljesen egyetértek Jackoneill-el. És nekem nagyon sok régi kövem volt és még van is, de átalakítóra nem vagyok hajlandó költeni. Amikor bevezették lvl50-et ingyen megemelték a kövek értékeit, most meg fizessünk érte egy rakás pénzt ha kellenek a jobb kövek. Hát nálam ezt benézték. Talán idén karácsonyra minden kövem átalakul a napikból.

5. Eridiani

Eridiani Fórum-zöldfülű

Frankón olyan érésem van,hogy a játék direkt követi mi kellene és pont azt nem kapsz.Majd egy évig tartogattam a 3 matit a tündér pethez,és szinte naponta dobáltam ki valamelyiket a hárombol,a gyémánton kivul,azt nem kaptam.Meguntam és helyszüke miatt kivagtam őket.Másnap megkaptam a gyémántot,de azóta csak egyet kaptam a 3 ból,igaz,azt töbször is,masfé hónapja már :D

opos2012 kedveli ezt.
  6. Ethina

Ethina Forum Moderator Team Drakensang Online

Szerencse kérdése az egész. Nekem is nehezen adta, viszont a többit könnyen ki lehet kapni. Ne add fel!

Eridiani kedveli ezt.
  7. Pufifánk

Pufifánk A fórum nagymestere

A port kell meghagyni, és ha jön a gyémánt a többi kettőt 1 hét alatt kiadja.

Eridiani kedveli ezt.
  8. Eridiani

Eridiani Fórum-zöldfülű

Köszönom a válaszokat,hát nekem megvolt egy egész évig a por,több is,mondom,szerintem a nagy testvér figyel engem és szivat .Am szerintem a gyémántot adja legnehezebben,a tobbi megvolt/van a többi karimon is :)

9. Charsil

Charsil Fórum-zöldfülű

Kedves Scrin.
    Ha jól emlékszem PvP-ből teljesen kiszedték az élet regenerálódást abból az okból amiért pont ugyan azt a hatást adja mintha élet potikat használnál. Legalábbis ezen a héten olvastam angol forumon ha jól emlékszem. De persze nem vagyok benne biztos. Bocsánat ha rossz a válaszom.

10. Bundin

Bundin A fórum nagymestere

Igen a 166-os kieggel lett megszüntetve amikor a HP potizás és buffolás is csak a leírásból kiagyták, hogy ezt is kiszedték.
    Itt mondja az angol Modi Sunlight.

11. Chassius

Chassius Aktív író

Nem az összes HP reget szedték ki a PVP-ből. Némelyik harcos úgy gyógyul, ha sebzed és többet gyógyul, mint amennyit rásebzel.
    Plusz a talentekből, skillekből származó HP reg is benn maradt, ahogy én észrevettem.

12. Bundin

Bundin A fórum nagymestere

Rosszul látod, mert a rúnák, és az artya az állandó rengent ad, míg az életvédő, kiáltás, vagy a hatalmas körcsapás talentja, átmeneti regent ad. PL az éltvédő hárításonként regenelrál x éltet, vagy a kiáltásnál, csak egy kis időre kap regent nem állandót ellenben a rúnák, koponyák, és artya folyamatosan regenerál, és annak hatását hogy gyógyul tölle az illető nincs vizualizálva se ahogy a természtes regen se, amit szintén kikapcsoltak a pvp-ben.....

13. Chassius

Chassius Aktív író

Én jól látom, mivel ha minden HP reg-et kivettek volna, akkor azokat is.
    Amiről Te beszélsz az a passzív HP reg (kövek, rúnák, potik), a képességek és talentek általi HP reg bent maradt, mivel nem csak a harcos képes rövid időn belül sokat gyógyulni, a törpének is van rá skillje, a vadásznak meg ott vannak a farkasok, tehát van HP reg a pvp-ben csak valamilyen képességhez vagy a harcos esetében még fegyverhez is kötött.
    A passzív HP reget nem látod mint ellenfél, de amikor egy képesség/talent hatására kezd el gyógyulni a delikvens, azt igenis jelzi a rendszer (zölden).

A minden az minden, de ez nem minden.

14. opos2012

opos2012 A fórum parancsnoka

Abból indult ki a dolog, hogy a mágusoknak kell az élettöltés... Erre elvették mindenkitől. :D BP logika nem is értem.

15. Chassius

Chassius Aktív író

De csak a passzív élet töltést vették el mindenkitől.
    Egyébként nekem annyira nem hiányzott és most sem hiányzik a pvp-ben.
    Most komolyan gyógyulok 2-300-at mp-ként, közben rámzúdítanak 5-6k sebzéseket, ráadásul a mágusnak egyébként is kevesebb az élete.

16. preimusz1024

preimusz1024 Haladó

Nem tudom,hogy a többi kasztnál mennyit regenerál,de törpe skillje 25 000 életnél tölt vissza 1* 2 %-ot, ami 500 élet,és 4* 1 %-ot, ami 250 élet. Tehát 1500 életet tölt 5 mp alatt 30 gőzért.Ahányszor aktiválom a skillt,annyiszor 2 % plusz a 4*1%. Tehát 100 gőzből 7 mp alatt szerezhetek 2500 életet úgy,hogy más skillre nem marad gőz. Döntse el mindenki,hogy ez sok vagy kevés. Egy biztos,több,mint amit a mágus tud....

Utoljára szerkesztett: 28.1.18
    opos2012 kedveli ezt.
  17. jackoneill1976

jackoneill1976 A fórum bárója

hogy ne csak szidjam őket..látszik hogy melóznak rajta és lassacskán de biztosan haladunk..ma 2 cucc holnap talán már 3 is megmarad...

18. JimJupiter

JimJupiter Fórumgróf

4000 andert lehetett venni belőle, az nem akkora katasztrófa ha nem kaptad meg.

19. kincsem0625

kincsem0625 Fórumlakó

Nem a 4000 anderon van a hangsúly, hanem hogy megint vannak kivételezettek, kérdés miért.
    Átérzem az írását is a szerencsével kapcsolatban.

pukiface kedveli ezt.
  20. StSanya

StSanya S-Moderator Team Drakensang Online

Akkor ide is beírom, van aki csak a Dühöngőbe ír:

"Központilag mentek ki ezek a kódok, nincs rálátásunk a pontos részleteire. Meg nem erősített információ, hogy olyan játékosok kapták, akik valaha vásároltak, de mostanában nem.

Nyilván, aki nem kapott kódot, annak ez most így rosszulesik, ha emlékeztek, volt kb. egy-másfél éve egy olyan akció, hogy nagy összegű vásárlók kaptak valamit, akkor is ugyanez volt."

Tehát most azok voltak a szerencsések, akik mostanában nem vásároltak, őket kell utálni. Múltkor azokat kellett, akik sokat vásároltak. Szerencsére mindig van kit utálni, mindig lehet mással foglalkozni... :(

opos2012 kedveli ezt.

Az oldal megosztása