1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Dühöngő - avagy min borulok ki

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Konstans, témanyitás ideje: 13.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. UzsonyikT

UzsonyikT A fórum mestere

Attól, hogy beviszel egy zászlót az egyáltalán nem rajtad múlik, hanem attól, hogy mennyire védenek. A kemény melót nem Te csinálod meg hanem az aki véd és aki leszedi az ellenfél zászlósát. Nem is értem mi köze a játéktudáshoz egy zászlóbevitel...."Van már némi fogalmam a játékról....". Háááát...

Xineohp kedveli ezt.
  2. Kellögem

Kellögem Rutinos

Olvashattad volna, hogy világosan leírtam egyáltalán nem rajtam múlik-múlt, hogy nyerünk-e, épp ezzel bizonyítottam, hogy játszhatatlan a számomra az 5v5.... Azt meg azért csak hidd el, hogy kell némi ügyesség ahhoz, hogy ezek közt a játékosok közt te bevigyél egy zászlót! Főleg ha csak egy poti vagy.... Azt javaslom neked is csak görgess tovább a posztjaimon

Moderátor által utoljára szerkesztve: 2.11.18
  3. Xineohp

Xineohp Haladó

Csak pont ez a probléma, hogy a te és a többi ilyen karakter véleménye alapján hoznak egy olyan pvp-s balance-ot hogy lenulláznak mindenkit. Végül is biztos jó irány az mikor nem a tapasztalt játékosok véleménye alapján fejlesztik a játékot.

Nemtudomkivagyok kedveli ezt.
  4. Nemtudomkivagyok

Nemtudomkivagyok Junior szaki

Hát párszor volt @Kellögemhez szerencsém 5v5 ön max HP töltésnek jó szegény :D
    Sebzése 0 és így akar 5v5özni ahol sokszor a zászlót hátrahagyva kell leverni a támadóinkat de hát 3K-s alappal ami pvp-n max 2 nem tud és akkor meg lettem fenyegetve hogy majd én meg a többi "ingyenanderes" rá @ ik majd :D

Utoljára szerkesztett: 16.11.18
  5. Kellögem

Kellögem Rutinos

Egy oldallal előrébb volt feltéve a pvp-s képem, de ha te arról sem bírtad leolvasni milyenek a valós támadó értékeim, akkor miről akarsz itt beszélni?! A pve-s adataim is jól láthatóak több feltett képemen, ha a valós tényeket sem tudod leolvasni a képekről, mennyire is hiteles bármi amit írsz??????.... Valótlanságok állítása mellett írni a sok badarságot teljesen felesleges!... Legalább próbálj képekről adatokat leolvasni... Nem olyan nagy dolog!

6. Nemtudomkivagyok

Lényegtelen mert nem is érdekelnek a karaktered adatai
    attól még mindig csak mozgó hp-töltő vagy mint 1 benzinkút :D

7. Kellögem

Kellögem Rutinos

Ha nem érdekelnek az adataim, akkor minek írsz hazugságokat rólam amik nem valósak!? A hasadra ütve valótlanságokat állítasz a karakteremről és utána meg azt mondod nem érdekelnek a valós adatok! Ez elég égő! Sajnos ezzel csak lejáratod magadat! "Gondolkozz" kicsit! Az meg, hogy zászlón megálltál előttem oszt azt hitted simán leütsz aztán simán lehaltál a nulla sebzésemtől elmond rólad mindent... Aztán rájöttél hogy noob karaktereddel el kell futni mert egyébként esélyed nincs.... okos vagy te látod! Fuss Forest fuss!

8. Nemtudomkivagyok

Elfutottam?
    veled töltöttem a hp-m:D
    1x nem mentél el melettem te szegény:D nem hogy még leöltél XD
    na de itt befejztem a rutinoddal legyőzöl ugyis ugy hogy
    csá:D

9. pukiface

pukiface A fórum ismerője

:D Má' csak röhögök.. olvastam a hivatalos közleményt, fél éve semmi, és.. hát.. szóval megint adtak maguknak +1 hónapot, már el sem aprózzák, nem csúsznak két napot, vagy bocsi, de ez van és jövő kedd, vagy valami, rögtön 4 hetet.. . ezek után már a nyárra se mernék fogadni.. ezzel túllépték a türelmi határt nálam.. a 14-i gumicsontot meg igazán nem kellett volna beleírni, ha már előre védekeznek, igazi bullsit

JimJupiter kedveli ezt.
  10. Banyatanya

Banyatanya Fórum-zöldfülű

Sokkal tisztességesebb lenne a játékosokkal szembe, ha ez a "híres" fejlesztői csapat végre beismerné, " sokat akar a szarka, de nem bírja a farka" ! :) Ez a fejlesztés túl nagy falat nekik, és miközben fuldokolnak, kiderül az is " töke van a menyasszonynak" !:D

11. Bakatabis

Bakatabis Board Administrator Team Drakensang Online

Sok változás jön, ha bughalmazként jön be, akkor meg majd azért megy a panasz. Inkább jöjjön később, de jól. Sőt, nem jól, megfelelően. Visszajelzéseink/visszajelzéseitek alapján módosulnak remélhetőleg, mert most több dolog nem nyeri el az ember tetszését.

12. jackoneill1976

jackoneill1976 Fórumgróf

azért valljuk be őszintén... nincs az az isten hogy nem egy rakás hibával jön... a gyűrűsfarkamat rá. lehet hogy kevesebb mintha most tennék be,de lényegében kapunk egy béta változatot jó esetben... aztán rá két napra jön a hotfix. aztán megint.. megszoktuk.

13. Banyatanya

Banyatanya Fórum-zöldfülű

Erről majd akkor beszéljünk, ha még e században sikerül egy normális, bugmentes ,élvezhető játékot kreálni a fejlesztőknek. Különben inkább jó legyen a játék, mint megfelelő! :D Még suliban is jobb a jó osztályzat, mintha valaki csak megfelel! :)

14. callme0216

callme0216 Fórumlakó

212 bejövetele óta lassacskán ha elhúzódik december 13-14-ig akkor épphogy 4 hónap kellett a fejlesztői gárdának hogy "kész" legyen a fejlesztés.
    Szerintem nem siették el..
    Addig álljon valaki fél lábon még ez a frissítés 100%-osan működni fog.

opos2012 kedveli ezt.

Az oldal megosztása