1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Dühöngő - avagy min borulok ki

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Konstans, témanyitás ideje: 13.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. legoakos042002

legoakos042002 Fórum-zöldfülű

Helló Fórum!
    Bocs, hogy szólok de a törpémet KIRABOLTÁK!
    És ha lehetséges hozzátok vissza a cuccaimat ha lehetséges.
    Várom az eszencia örvényes eventet!

Moderátor által utoljára szerkesztve: 23.2.15
  2. Assassinmage

Assassinmage A fórum biztosa

Nos, itt mi nem tudjuk visszahozni a cuccaidat, nem lehetséges. Egyetlen opció számodra, ha írsz a supportnak egy levelet, hogy mi történt, melyik szerveren, melyik fiókod melyik karakterével.

3. MariskaNeeni

MariskaNeeni A fórum ezredese

Hogy a ....:mad::mad::mad::mad:
    Bástya támadásban védekeztünk a piros csapat eleve kissé erősebb volt +egy szuper übertápolt törpe (nem meglepő hogy cirill ábécével volt irva na neve) akit szinte lehetetlen volt legyőzni erre a rendszer dob egy uj jatékost... egy kezdő mágus törpét szintén az ellenfélhez.:mad::mad::mad::mad:
    Balansz te vagy a barátom! :confused:

4. hozzászolok

hozzászolok A fórum veteránja

nekem egy kivételes húúúú de bátor mágus jutott a zászlón ma,gondolta elviszi a zászlót előlem mert 3 lépéssel előbb jutott oda,az elsö sarokig jutott a balek,ott kivégezték 3 lövésből. Volt értelme? A későbbi tevékenysége se volt teljesítmény :D És ebböl a genetikailag lebutított fajból kaptam ma a többi meccsen is :\

5. labt

labt Járnitanuló

„ebböl a genetikailag lebutított fajból”
    Ezt nem kicsit bántónak érzem, nem kéne általánosítani és sértegetni a másik kasztot.
    Vannak olyan szituációk pl. mikor leverik a tankot :D, hogy mentsem a helyzetet ráugrok a zászlóra. Utána már csak akkor tudom átadni, ha újratöltött a teleport.

Picur, Csubakka, BaluPapa és még 1 ember kedveli ezt.
  6. BTamás

BTamás Utánpótlás-írogató

Kedves MariskaNeeni,

Úgy gondolom, hogy napi 10 perc játékból egy 6 és féléves gyermeknek semmi gondja nem lehet. Lehet Te mint kívülálló, most elszörnyülködsz ezen, de pár szóban leírom Neked, hogy milyen pozitív dolgokat sikerült elérni vele eme játék segítségével.

Jelenleg óvodába jár (nagycsoportos) és halasztást kellett kérni számára. Értelmi fejlesztést javasoltak neki, több szinten is. Az iskolát természetesen én sem erőltettem, mert inkább később kezdjen meg valaki egy iskolát mint túl korán és később annak a levét igya. Az iskolába a gyerekek a számítógéppel már kötelezően 1. osztálytól kezdve ismerkednek...

- Neki gondja volt az egér használattal, nos a DSO-n belüli játék ha csak napi 10 percre is de nagyon leköti, és segít számára a finom mechanikai mozgások (egérhasználat) elsajátításában.

- A jelenlegi iskolaérettségi vizsgálat visszaigazolta, hogy már a mennyiségekkel is nagyon jól tisztában van, összeadás, kivonás, stb. A mennyiségekkel való "munkára / tanulásra" tulajdonképpen az andermant és a runa fogalmának megismerése vezette rá. Ugyan még csak 6 és féléves de már tisztán tudja értelmezni a 3 számjegyű számokat is. Pl. ha az egyenlege 100 andermant és játék közben farmol és
    gyarapszik az egyenlege 150-re, akkor a változást helyesen érzékeli és megtudja mondani milyen számot lát.

- A játék miatt egyre intenzívebben érdeklődik az olvasás iránt... ha kap egy újabb küldetést akkor néha már Ő is unja, hogy apát mindig hívnia kell a feladat értelmezéséhez és szeretne már tudni olvasni. Persze ez még korai, egyik napról a másikra nem megy - no meg igazán ez majd az iskola feladata lesz -, de az érdeklődés az nagy úr ;)

- Valamelyik nap azt vettem észre, hogy egy papírlapra olyan betűket másol, amelyet a játékon belül lát. Fontos róla tudni, hogy fél évvel ezelőtt a ceruzát a kezében még úgy fogta, mint Tarzan, ezért mindent megtettem, hogy grafomotoros foglalkozásokon is részt vehessen. Most már nagyon jó a ceruzatartása és a vizsgálatokon jelezték, most már az iskolába menetellel semmi gond nem lesz.

- A játék stratégiai része, például fegyverfejlesztés, tárgyak erősítése, sokkal jobban leköti mint maga a csihipuhi, s ez jó, mert segíti a logikai fejlődésének kialakulását. Az elmúlt félévben nagyon sokat okosodott és már sakkra is akart járni, az óvodába, ezért beleegyeztem ;)

CieloAzul kedveli ezt.
  7. hozzászolok

hozzászolok A fórum veteránja

pillanat....félreérted a mondókám,nem a kasztról beszélek hanem a mögötte levő kezelőről. Nem a kaszt hibája ha „a genetikailag lebutított fajból” van kezelöje :D Mivel azt még nagy önbizalommal is fellehet mérni,hogy veterán ijász vagy a mágus tank kapja e fel a zászlót ha ráadásul ellenfél is van a közelben.-és a hiba miatti idö veszteség még több ellenfelet vonz oda,föleg aki közben meghal,és újraéled a zászló mellet.....

Utoljára szerkesztett: 24.2.15
  8. mely49

mely49 Törekvő

Szia BTamás!

Értem a logikádat, de nem hiszem akkor sem , hogy pont ezzel a játékkal kellene fejleszteni a gyerkőc képességeit. Persze ez a Te döntésed, nem akarok beleszólni csupán mint az előttem levők, leírtam a véleményemet. Remélem tényleg hasznára válik.

csewex és MariskaNeeni kedveli ezt.
  9. MariskaNeeni

MariskaNeeni A fórum ezredese

Szia Tamás.

nem olyan értelemben írtam az előző hozzászólásomat hogy elmélkedés legyen belőle. A reakciódra annyit írnák le hogy egy gyerek logikai és egyébb képességét eléggé fejleszti a PC használata, ez tény, viszont úgy gondolom hogy az nem azt jelenti hogy leültetem bármi elé a gyereket. Mert arra hogy fejlessze a logikai képességét nem feltétlenül a DSO szolgál aminek a lényege az hogy fegyvereket fejlessz és gyilkold a szörnyeket, erre szolgál egy csomó oktató program ami kimondottan arra lett kifejlesztve és gyerekeknek való.
    Ja persze az nem annyira érdekli őt? Hát pecch... suliban és az életben sem csak azt csinálja az ember ami érdekli, ezt jobb ha megtanulják az emberek már gyerekként. Persze ez csak az én véleményem, nem kell vele egyet érteni.
    Egyébként is csak hangosan kimondott gondolat volt... szerintem nem is kell tovább folytatni a témát. ;)

misfit792, csewex és mely49 kedveli ezt.
  10. labt

labt Járnitanuló

Akkor bocs, túl korán volt még és én értettem félre a reggeli kávézás közben. :)
    Csak engem is cseszegetett már tank, de azt nem fogta fel, hogy nem tudom átadni, amíg nem tölt újra a teleportom.

Utoljára szerkesztett: 24.2.15
    BaluPapa kedveli ezt.
  11. giliszta

giliszta A fórum hercege

nos nekem a "farmolás" azt jelenti,hogy egyedül különösebb erőfeszítés nélkül,és eszi nélkül/max zöld/ verem az npc-t és az adja amit ad.
    ezt azért írtam előre,hogy ne jöjjön nekem senki a köztes,hú de über,meg m2-és társai. az már nem farmolás számomra .
    napok óta "nincs szerencsém",bárhová megyek,bár a legutóbbi írásom óta sem kaptam sehol legist,pedig annak már van egy hónapja is.
    varholm mostanában egy körből a maximum> 2 kék 2 zöld 5 fehér. némi réz ander 0 ..és mintha az eszit sem úgy adná,mint legutóbb.
    blakborg szintén zenész.
    a1 dropja elfért 7 kockába. ebből egy lila csak a többi zöld.
    atlantis-os pályák is siralmasak,és nem marad ki a szórásból a szikrázóbérc,ahol szféra is max 4 esik.
    ezek voltak az általam preferált igazi farm helyek,amiket az előzők lebutítása után nyüstöltem. most már ezekre a helyekre sem érdemes menni.
    lehet még ettől is lejjebb venni dropot?.. persze,de akkor maradnak a pénzesek,akik majd egymást nyüstölik,mert a bokszzsákok lassan eltünnek.

12. karakter_047

karakter_047 Aktív író

Darabos csoki puding aminek nem jó az illata.
    Köztesben kék eszenciával életben maradok még magasabb szintü szörnyekkel szemben is ,42es szinten a 45 minibossokat egyedül leölöm még a többi magas szintű izé csak menekül miután jól felkavarták ami a biliben van míg én tartom a frontot , a csoport vezető meg üzenget hogy használjon már mindenki kék eszenciát , erre engem zárnak ki mikor többiek csak szarakodnak . Ismeretlen csoport ez van .
    De ez akkor is annyira
    dühössé tesz , hogy azt zárják aki aki tesz is valamit.
    Ilyenkor kedven lenne elkövetni egy tömeges random bannolást.​

13. lacikuka

lacikuka Utánpótlás-írogató

Minek mentek kékkel? A zöld vagy ha épp nincs, üresen is megfelel!
    Olyan csopiba meg ne menj amelyik ezt "előírja"!!! Mondjuk én könnyen beszélek, mert a "45++"-al "könnyű" dolgom van,

Utoljára szerkesztett: 3.3.15
  14. lacikuka

lacikuka Utánpótlás-írogató

Engem főleg az dühít, hogy emelték a dropp rátát! A fehér droppját!!!

BaluPapa kedveli ezt.
  15. giliszta

giliszta A fórum hercege

na igen a 0-ának a soxorosa is 0.

BaluPapa kedveli ezt.
  16. Xider92

Xider92 Junior szaki

Nos megosztanék egy észrevételt,de gondolom semmi értelme nem lesz úgyse foglalkoznak vele a fejlesztők :) ez az új kereskedő Zumpenek sincs értelme,amióta bejött ez a lóhere dolog megpróbáltam én is a szerencsémet,eddig elvertem 70 k andert és 2600 aranyat és azt találom érdekesnek,h se 1000 aranyat,se lóherét,se felszerelés kis ékkövét,de még csiszolt követ se nyertem, sose volt szerencsém bohócnál, így nem is erőltettem a dolgot, viszont elég nagy veszteség nem csak andermant szempontjából hanem mire össze gyűjtöttem ennyi aranyat is,persze nem zsinórban vertem el ennyit volt olyan akkor mentem mikor sokan voltak,volt olyan amikor senki,volt olyan h napközbe,délután,este de még így se dobott semmi értelmeset,én úgy gondolom bevezethetnének egy olyan opciót a játékba persze később,h esetleg meglehetne venni makkért,gnóbnál, tegyük fel egy lóhere 300 makkba kerülne, most csak mondtam valamit,csak azért h nehogy azt mondják úgymond nem dolgoztál meg érte,és így lenne egy lehetőség azok számára akiknek nincs szerencséjük a bohócnál,de megdolgoznak érte,és megveszik és akkor betudják erre arra váltani,szerintem egy ilyen újításnak sok ember örülne,mert azt nem hiszem el hogy egy ismerősöm neki esik, alig van anderja, 40 tétekel, és 1 héten belül már 4 lóheréje van neki,ja és azt nem tettem hozzá h 130 aranya van,nem mástól sajnálom :) csak ilyen téren lehúzásnak érzem ezt,amennyit megdolgoztam érte arany terén na meg az andermant is,ilyen mennyiségben és semmi értelmeset nem ad érte ez azért vicces :D Talán eljut ez Dso Szerkesztőihez és kigondolnak vmi okosat :) Mert nem csak én vagyok így ezzel sok más játékos...

Assassinmage, BaluPapa és predator77 kedveli ezt.
  17. BaluPapa

BaluPapa A fórum veteránja

Szia,

Ez egy igazán szép gondolat és igazad van, mert eddig még én se nyertem semmit se :(
    Igazából nem tudni mi céljuk van ezzel, de mint ahogyan a múltkori Bonusz kódba is volt egy lóhere, valószínűleg máskor is lesz ilyen esély, de ez a makkos módszer elég jó!
    Ezt megemlítem az illetékeseknek akik tudják továbbítani a problémákat, de nem ígérek semmit csak hogy megteszem amit kell :)
    Peace!

Xider92 kedveli ezt.
  18. Xider92

Xider92 Junior szaki

Az oké,én is beváltottam a kódot azóta is csak az az egy lóhere van :) De ha nem nyerek bohócoknál, akkor várjak mindig ilyen különleges eseményekre vagy bármi... kódokra,amit én gondolok az elég jó lenne mások számára is :) Köszönöm !

BaluPapa kedveli ezt.
  19. giliszta

giliszta A fórum hercege

... vagy az unalomig ismételt ajándékokhoz is betehetnének belőle eventkor.

Skamandros és fox30 kedveli ezt.
  20. magyarmerénylö89

magyarmerénylö89 A fórum mestere

eza r145 ah ,a leg jobb belépni se tudok :D

Az oldal megosztása