1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Egyéb témával kapcsolatos kérdések.

Kategória: 'Kérdések és válaszok', témanyitó: Konstans, témanyitás ideje: 13.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Konstans

Konstans Fórumfelvigyázó

Itt azon témával kapcsolatos kérdéseket tehetitek fel amelyekhez nincs másik gyűjtőtopic.

Avagy bármiről kérdezhettek, ha bizonytalan vagy nem tudod hol kérdezz, itt bátran megteheted.

Farkas5400 és subwiktor kedveli ezt.
  2. MariskaNeeni

MariskaNeeni A fórum ezredese

Sziasztok... tegnap rátaláltam egy kis csoportra akiknek ugyanaz volt a céljuk mint nekem, tehát miután 35.szinten befejeztuk az osszes feladatot az északi részen akkor mentünk farmolni Sigit. Egész gyorsan ment a dolog, érdekességnek úgy döntöttem hogy lemérem mennyi ideig tart. A csoport 4törpe és 1mágus, tehát... bemegyünk és onnantól kezdve indul az idő, megöljük mindenki felszedi a pottyanó cuccokat és újra kimegyünk illetve újra vissza, és itt nullázom megint a számlálót. Az eltelt idő átlagban kb 1:20perc (néha valakire kell várni).
    Erre az eggyik ismerősöm azt mondja hogy akkor az nem effektiv, mert ő egyedül csinálja meg ugyanezt, ugyanannyi idő alatt (35ös törpe). Csak kiváncsi vagyok mi a véleményetek erről?

galinho10 kedveli ezt.
  3. Ashrin

Ashrin A fórum hercege

Hááááááttttttt?!?!?
    Azért hogy az ember azonos szinten bosst gyepáljon egyedül,az azért....Hát ja!Oda nagyon jól megépített kari,játéktapasztalat kell....De azt a másfél percet nagyon kevésnek tartom!
    Nem tudom mennyire megbízható az ismerősöd,de van egy mondás miszerint messziről jött ember,azt mond amit akar..... :rolleyes:
    Én egyedül építettem a mágust annak idején,40es szint előtt nem léptem vele csopiba!
    Azért elég kis izmos volt a szintjén,de elkergetőztem Sigrivel 3-4 percig biztos!(nem stoppereltem,de megszenvedtem vele egyedül,és törpe -mágus nagyjából arányban van élet-védelem terén,sebzése még kevesebb is)!:confused:
    Tehát vagy nagyot mond,vagy tápos,vagy pirossal megy neki!Vagy tápos és pirossal megy neki! :oops:

Kevinakomisz1 kedveli ezt.
  4. galinho10

galinho10 Fórumszaki

igazából ezt azért nem értem mert a törppel khalyt meg Barachot is egyedül ölöm sima zöld eszóval nem vagyok tápos sőtt Arachnát is.....sztem sigi sem lesz nagy kíhivás :)

5. MariskaNeeni

Hát ez az... Valójában az eggyik kollégám, naponta dolgozom vele. Megbizható ember, viszont ebben az esetben szerintem kissé eltúlozta a dolgot. Ezt abból is gondolom hogy Herold ellen ketten szoktunk menni és igaz hogy nagyon ügyes de azért valjuk be 5ember erejét kitenné...?! Meg hát én is már 1éve játszom a játékot, ugyhogy nagyjából tudom mi a normális és mi nem. Esetleg az lehet hogy 300%os esszenciát használt de már akkor is elveszik az effektiv fogalom... Ja és a másik dolog, az ő állitása szerint azzal a skillel tudja legjobban sebezni ami olyan tűzeső féle, viszont ha jól tudom akkor ezek a skillek hatástalanok a bossoknál, nem?

Galinho10: nem arról van szó hogy nagy kihívás, hanem hogy milyen módon effektiv a boss farmolása és arról hogy valaki azt álitja hogy egyedül lenyomja 35ös szinten Sigit 1:20perc alatt ki-be menettel eggyütt. :)

6. Ashrin

Ashrin A fórum hercege

Igen itt főleg a gyorsaság az ami kicsit el van túlozva!Mert meg lehet csinálni,csak annyira bicós csak nem lehet egy kis szintű "normál" kari,hogy annyi idő alatt gyakja le,mint egy 5 fős csoport! :eek:

Kevinakomisz1 és MariskaNeeni kedveli ezt.
  7. galinho10

galinho10 Fórumszaki

Heroldot a törpével egyedül kék eszivel lenyomom kb 6perc alatt....de mind1 sztem ez technikától is függ

8. MariskaNeeni

Hát ha jól tudom akkor Heroldhoz 30as szint az ajánlott... az teljsesen rendben van, mert ha bemész mondjuk egy 30as törpével és kék eszivel akkor ha nem cseszel el valamit akkor 6perc az reális.
    De itt Sigiről volt szó és 1:20 ! percről. ;)

9. galinho10

galinho10 Fórumszaki

nos én egyedül mek...hát igen ugy netszes a dolog......még a 300assal is azon a szinten....no meg pazarlás...de ez magán vélemény :)

10. FürkészAnomander

FürkészAnomander Aktív író

Sziasztok!

Tapasztalt játékosok segítségét szeretném kérni. 40-es szintre elvergődött "új" karakteremmel kapcsolatban. Nekifeküdtem a köztesnek ám a suttogás és sírenyészet gyűjtögetése közben leinformálódtam, hogy hiába is szedem össze a jutalmam a továbbiakban csak egy alapos seggberúgás lesz Mortisz által kézbesítve.
    A kérdésem az, hogy közben már szintet is lépve mivel tudnám elütni az időt. Nem is erőltetem már a maradék néhány suttogás összeszedését, mert úgy is megakadok a későbbiekben. Próbálkozhatnék m2-vel, de igazán annak sem látom értelmét, mert mire összeszedek egy 40-41es szintű egy szettre való legis cuccot addigra elköltök annyi andert amennyiből ha követ veszek és hagyom a mostani 37-40 legis cuccaimat ugyanott leszek kb. plusz így sem úgy sem fogom tudni leverni Mortiszt. Ráadásul ott van a következő szint meglépésének a réme is.
    Millió jó magyar forintot nem fogok költeni a játékra, szóval a kamikaze 1milliószor meghalok és feléledek de "csakazértisleveremmortiszt" nálam nem játszik. Ahogy a potyautas efektus sem, meg egyébként is ki akarna bevenni egy "haszontalan" karaktert a játék egyik legerősebb bossa ellen. Nekem égne a képem a tehetetlenségem miatt.
    Szóval a kérdésem az van-e értelme görcsölni itt akármin vagy kezdjek új karaktert amivel majd ugyanígy megakadok (egy csak pvp-re használt kis szintű mágusom van azzal bohóckodok, már a nagy karakter helyett) esetleg van valami halovány reménysugár.
    Sigit erőltetem mostanában hard módban a ruháért (egy fecske amúgy sem csinál nyarat ettől még nem lesz versenyképes a karakter), de ott is csak a rúnának valót dobja, értelmes tárgyat csak akkor adott mikor egy olyan orosz csoportba keveredtem ahol két 15ös szintű "kabala" volt és a 45ös mágus egymaga lerendezte hipp-hopp Sigit. Szóval van bármi realitása, hogy a Mortiszon fennakadt játékosok Krőzus minden kincsének anderre váltása nélkül össze tudjanak dobni egy karit ami legalább kicsit is Mortisz konpatibilis? vagy nézzünk más szórakozás után?

11. Ashrin

Ashrin A fórum hercege

Szia!
    Hááátttőőő......Először is azt javasolnám,hogy ne akarj minden szintre legis cuccokat nyitni,úgyis hamar lekopnak rólad!Próbáld meg map1,map2 farmolni szorgalmasan,ha lehet 45ös csopival,akkor tudod "nagykorodra" gyűjteni a kelengyét!Meg az IK,hogy ki tudd bontani! :p Map2 azért nem olyan erős már,hogy egy gyengébb kari hátráltassa a csoportot.... :rolleyes:
    Aztán közbe ha barátokra ,vagy egy jó klánra lelsz neki tudsz ugrani Mortisnak a segítségükkel! ;)
    Random csopit nem javaslom semmiképpen!Az általában nem gyere be..... :(

12. FürkészAnomander

Köszönöm a segítséget, de abban megállapodhatunk, hogy ez így nesze semmi fogd meg jól. Nem ironizálni akarok, mert lényegében segíteni akarsz, de a sorok között egyértelműen azt olvasom ki, hogy sansztalan a dolog. 41es karival csak azért 45ös cuccokat gyűjteni, hogy majd talán leverjek egy Bosst miközben alapjáraton kell majd 8-10 millió tp úgy, hogy közben egy helyben állok. Értelmetlen.
    Klán jó lenne, de nálunk pont minden velem egy szintű kari (6-7) ugyanebben a cipőben jár. Van akit a csakazértis mentalitás hajt, de én nem azért játszok valamivel, hogy idegesítsem és felbosszantsam magam.
    Szóval nem görcsölök rá a dologra, mert a kis szintű karim sokkal nagyobb játékélményt ad, arról nem is beszélve, hogy mennyivel olcsóbb (konkrétan ingyenes) a prémiumot kifuttatom, a napi egy belépésen túl meg a nagyot hagyom parlagon várva hátha az 1 hónapja beígért fejlesztői "utánanézés" a Mortis issuenak hoz valami számomra kedvező fordulatot.

galinho10 kedveli ezt.
  13. Kattrin

Kattrin Törzsjátékos

Próbáld a pvp-t nyomni csoportban egy 37-39-es szintű játékossal, akkor nem rak össze 45-össel, és szépen lassan felfejlődsz, a többivel meg ráérsz foglalkozni, ha végre tényleg kezdenek valamit a Mortis üggyel.

14. *Ancika*

*Ancika* Haladó

Számomra érthetetlen,hogy friss 40-es miért pont Q6-os küldivel kezd?? Ott van Q1-Q5-ig a köztes pályák,és Amon cuccot adnak.Szerintem meg 40 alatt nem érdemes legis szerkót nyitni.Felesleges IK. pazarlás,prémmel lehet nyitni a ritkákat.Sokszor a ritkák,jobbak mint a mostani legisek.

15. FürkészAnomander

Ha arra gondolsz, hogy mi akarunk rögtön q6 al kezdeni akkor a válasz az, hogy nem, nem ott akarunk de nincs választásunk. Ha esetleg költői kérdés volt és a fejlesztőket célozza akkor már mindjárt más :)
    Nem tudom kinek mi a tapasztalata, de ha bemész m2-re de akár m1re sima rózsaszínnel hipp hopp kitoloncolva találod magad a játszótérről. Legalábbis harcossal szerintem így van

16. *Ancika*

*Ancika* Haladó

Bocs,rég voltam 40-es. Nem tudom a mostani viszonyokat.Szóval mióta a 30-as szinttől lehet menni Q-ra,előtte meg kell verni mindenkinek Mortist! :( Utána jöhet csak a Q1..stb.. na ez így már más akkor.De a BP. részéről nem fair dolog.Én még nem vertem mortist,de nem is igen fogom.Amit ad "végítélet fegyvere " a mostani fegyveremhez képest gagyi,és csak 40-es szintű:(

17. mysthun

mysthun Járnitanuló

18. Kattrin

Kattrin Törzsjátékos

19. gaion

gaion Fórum-kezdő

sziasztok valaki meg tudná mondani,ha elő fizetek vip-re,az akkontra vagy karakter-re szól?Lehet buta kérdésnek tűnik de 1.kezdő vagyok és 2.a leírás alapján igen sok and-ot tudsz spórolni fölös IK pocsékolás nélkül,ezért kérdem így.A választ előre is köszönöm /ha az épp nem fikázás/ XD

20. Ashrin

Ashrin A fórum hercege

Accunt / szerver függő! Ajánlom a következő linket! :)
    http://en.bigpoint.com/drasaonline/board/threads/dso-enciklopedia-premium-csomag.1140/

Az oldal megosztása