1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Egyéb témával kapcsolatos kérdések.

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: Konstans, témanyitás ideje: 13.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. riedl

riedl A fórum biztosa

már kérdeztem régebben, de még nem kaptam választ. lesz még valaha bármi értelme gnob barlangjának?mert a jelenlegi állás szerint semmi funkciója a tekercsnek. mikor próbáltam bemenni kíváncsiságból, hogy csináltak-e már vele valamit, töltött egyet, aztán simán visszadobott a városba (mondjuk legalább a tekercs nem használódott el). szóval: lesz még valami értelme ennek a tekercsnek? vagy ha nem, kapunk érte valamit, mint az ik megszüntetésekor? mert azért ezek megszerzéséhez is kellett munka, meg nem kis szerencse.

2. Vivaldi

Vivaldi Kivételes tehetség

Kedves riedl!

Soha ne mondd, hogy soha. Azaz, nem tudom Neked biztosra mondani, hogy soha nem lesz már értelme, csak annyit, valószínűleg. Hogy bármit kapnánk érte cserébe azt sem tartom elképzelhetőnek, nem olyan ez, mint az IK, amit sokkal többen farmoltak és nagyobb mennyiségben, napi szinten. Az egy drasztikus változás volt a játékban.
    Összességében, én úgy gondolom, nem lesz már haszna.

3. riedl

riedl A fórum biztosa

Ami azt illeti én azért kérdeztem hogy megkérdezhetnéd följebbről, hátha elgondolkoznak rajta :D (eszembe nem jutott hogy maguktól adnak valamit :D)

Utoljára szerkesztett: 22.10.16
  4. Vivaldi

Többször felmerült már a kérdés, nincs hivatalos álláspont erről még. De arra én semmiképp sem számítok, hogy valamit adnak a régi portálokért cserébe.

5. Gyikoc

Gyikoc Járnitanuló

"Valószínűleg" nem tudom úgy leállítani a játékot, hogy az ne adja meg magát?
    Mert múltkor is csak a napi bónuszt gyűjtöttem össze. Ma megint nem tudok belépni... >.<

6. Vivaldi

Nézted? Valóban nem zárja be a thinclient.exe-t, ahogy írtam? Vagy nem azzal volt a probléma?

7. dave1996

dave1996 Utánpótlás-írogató

Sziasztok!
    A Sötét hárpia szerencsegömbjével kapcsolatban lenne egy kérdésem. Azt írja, hogy kaphatok sötét hárpia kísérőt véletlenszerű varázslattal. Pontosan mik lehetnek ezek a véletlenszerű varázslatok? Csak annyi, hogy pl. valamelyik életet ad, valamelyik futást FIX értékekkel?
    Vagy ezek az értékek is változhatnak? Pl. Életerő: egyik +5%, másik meg mondjuk +3%?

8. mely49

mely49 Törekvő

Szia!

Kizárólag futási sebességet adnak , változó %-ban, de az is csak városi területen érvényesülhet. Emlékeim szerint 3 féle létezik belőlük, mind-mind más %-s értékekkel.

9. Morka

Morka Fórumgróf

Minden, ami bug kihasználás, az büntetést von maga után, ha értesülnek róla, ill. észreveszik. Természetesen, ha a küldetésed oda küld, akkor lehet ölni, de nem farmszerűen. Bővebben erről, itt olvashatsz.
    Üdvözlettel

10. adene

adene Junior szaki

Találtam egy teszt szervert, csak nem tudom ez mire jó, ugyanis teljesen elölről kell kezdeni mindent, azt hittem a szintek állíthatók. Vagy van ezzel a teszt szerverrel más tervetek is , mint az új pályákat tesztelni. Én ugyanis reménykedem még mindig egy teljesen magyar szerverben.
    Inkább arra költök akkór , mint a másikra. :)

11. Morka

Morka Fórumgróf

Elnézésedet kérem, a kapott információt továbbítottam.

12. mely49

mely49 Törekvő

Szia! A tesztszerver kizárólag tesztelésre lett kitalálva és ott semmi sem állandó, ezt mindenképpen vedd figyelembe ha ott kezdesz bele egy új karakter kikupálásába.

Morka kedveli ezt.
  13. adene

adene Junior szaki

ezzel csak az a gond, hogy a teszt szerveren lehet állítani a szintet, és az erősséget, legalább is ez más játékokban így van. Most végig szenvedni az egész játékot csak azért hogy teszteljem az új fejleményeket, ez nem fer. Ne csesszetek már ki velünk ha lehet.

Utoljára szerkesztett: 25.10.16
  14. Morka

Morka Fórumgróf

Félreértettél, jelenleg ennyi információ áll rendelkezésünkre.

15. ezvagyokén

ezvagyokén Járnitanuló

mikor vették ki sigi hardot? úgy emlékszem mintha pár hónapja vagy hete még volt, ha van gorga hard is akkor sigi hova lett vagy kivették csak én nem olvastam jól el valamelyik releaset?

16. Morka

Morka Fórumgróf

Q7, az új köztes világ bejövetelével. Q8-ban 3 választható erősségi szinten köszön vissza Sigrissmarr :).

17. Korze

Korze A fórum bárója

A tesztszerver egy lehetőség, senkinek nem kötelező ott karaktert fejleszteni. Láthattad milyen lehetőségek vannak ott, ennek fényében mérlegelj, hogy akarsz e tesztelgetni. Értem én, hogy más játékban máshogy működik a tesztszerver, itt így működik (sajnos).

18. tomeblanc

tomeblanc Fórum-zöldfülű

Sziasztok!Segítséget kérnék,hogy juthatok el a szétszaggatott cardhunba?A portálon keresztül nem engedi.Hányas szint kell?Vagy milyen küldetés szükséges hozzá?Előre is köszönöm.

19. Bikavér

Bikavér Fórum-zöldfülű

Egyik acc.-on 50-es karakter, másik acc.-on kis karakter pvp-re fejlesztve. 1 vagy esetleg több gépen futtatva a 2 acc.-ot, ugyan abban a háztartásban (azonos IP) tilos. Tehát saját magadnak segíteni szabályellenes, mert feltápolod a kis karaktert és a normál kis szintű játékosokat ellehetetleníted pvp-ben vele.

Ne vedd kötekedésnek,de ez kicsit sántít! Nem segíthetek a karakteremnek,mert ellehetetlenítem vele a többi játékost,de pénzért feltápolhatom ameddig nem szégyenlem és azt szabad? 34-es törpémmel találkoztam olyan 32-es sárkányharcossal,hogy két autómata lőfegyverrel nem sebeztem szinte semmit.Biztos nem a farmolásból lett ilyen erős!

Moderátor által utoljára szerkesztve: 26.10.16
  20. riedl

riedl A fórum biztosa

egy karival el kell.érni az 50es szintet. ha azzal bemesz, bármelyik másikkal is bemehetsz asszem 15ös szint fölött

Az oldal megosztása