1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Egyéb témával kapcsolatos kérdések.

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: Konstans, témanyitás ideje: 13.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Hugger

Hugger Board Administrator Team Drakensang Online

@Moot
    Ez még mindig úgy van nagyjából, nem? Régen is észre lehetett venni a 2., 3. emberkét, gondolom most kicsit azért feltűnőbb:D
    Nekem kifejezetten könnyebbnek tűnik csopiban, pl.: a törpe képesség idejének csökkentése...
    Amúgy is ezek a csoportos eventek voltak beharangozva, ami, ha jól tudom most is jön "Mindenki egyért" event. 4 kasztal lehet "csak" csinálni, szólóban felejtős.

2. callme0216

callme0216 Fórumlakó

Az igaz ,viszont játékosok nagy része nem fog amiatt aggódni hogy nem fogja tudni csinálni az eventet :D

Hugger és Kellögem kedveli ezt.
  3. Moot

Moot A fórum mestere

@Hugger hát én most nem fogom neked megkeresni melyik patchnoteban volt még annak idején, de fix hogy úgy működött hogy 1-3 játékos esetén ugyanannyi életük volt, és csak 4-5 játékosnál növekedett valamennyit, aztán ezt valamikor szép csendben megváltoztatták úgy hogy lehessen érezni a 2. 3. embert is. De példálózhatnék még régebbennel is, hiszen anno lvl40es korlátnál ugyan olyan nehéz volt 1 embernek mint 5-nek. Bár igaz hogy akkor szólózni nem is nagyon lehetett :D

Azt az eventet meg inkább ne emlegesd. Nulla hulladék jutalom jár érte, még úgy is hogy a rúna nem csak csoportban működik hanem szólóban is, mert aki feladná az övből az ellenállás köveket azért a csopis rúnáért az nem normális :D

Kellögem és opos2012 kedveli ezt.
  4. Hugger

Hugger Board Administrator Team Drakensang Online

Nem is tudom... Nekem mindig is feltűnt, már a 2.,3. ember is, biztos noob vagyok azért:D
    Anno nem voltam itt, de a 40-es szint óta már sok sörike lecsúszott...

Az eventről no comment, nem akartam felhozni, de idegállapotba vagyok miatta!:D

opos2012 kedveli ezt.
  5. Xineohp

Xineohp Haladó

Nem akarok illúzióromboló lenni, de már 2. Játékosra is 1,4x szorzó járt a mobok életére. Akik tudtak akkor is szólózni azok emlékeznek rá.

Kellögem, Hugger és opos2012 kedveli ezt.
  6. Viharhozo1968

Viharhozo1968 Utánpótlás-írogató

A BP új álláspontja afelé terel, amit el is mondtak a fejlesztői levélben, hogy szeretnék, ha a csoportos játék nagyobb hangsúlyt kapna. Tehát klán, örökké tartó barátságok, vérszerződések szülessenek és az erősek segítsenek a gyengébbeknek nagyobb szinten!!!!!!!!!!!!!!!! Na ez mókás én segitsek az ujjaknak hogy ne hagyják abba és a BP nagyobb bevételhez jusson mert az ujjak is fognak prémiumot és andert venni . Mit kapok én ezért cserébe??? SEMMIT ja nem a büszkeséget hogy segitek másnak :) Nem játékos barátabbnak kéne lenni?? Mondjuk emelni szintenként a tárgyak értékét, nagyobb szint több arany. 0 szinten farmolsz a sivatagban épp annyi aranyat kapsz 1 legisért mintha pokoli3am ütöd ki a kaziban. Vagy pokoli szinten ne essen mágikusnál kisebb tárgy és ne essen a szintnél kisebb tárgy csak ha mod 5ön vagy akkor csak 5ös rangú tárgy essen ////és ha kinyitok 1 arany ládát akkor abban is CSAK 5ÖS rangú tárgy legyen kinyitom 100 álkulcsért és dob 4es legist meg zöld tárgyakat :( /// elég bosszantó h leverek 1 mini bosst vagy fönököt vagy bosst és dob 4es rangú tárgyakat. És akkor az ujjak nem hagynák abba. ..........Ezeket nyugodtan el lehet küldeni fejlesztési ötletként nem sértödöm meg :) ÉSSSS mutassatok már 1 klánt aki nem dob ki mert NEM VAGYOK ELÉG AKTIV !!!! mert van sok játékos aki hobbiból, kikapcsolódásból játszik /én is PL/ és nem ül itt napi szinten életre-halálra 4-5 órát,,,,,, már 2 klánból raktak ki :) JAAA és némely fönök vagy mi a szörny titulusa kissé el lett túlozva 1 példa Teganon pokoli 1en simám elvoltam zöld eszivel most meg a kiegyensúlyozás után tűzgolyóval mert az ingyen van a Q7ttel meg a talenttal szóval sorozom és épp h nem nött az élete :) bizti volt az alap védelem emelés mellett 200% tüzellenállása,,,,,,, az meg föképp vicces hogy 1 fönök sebez mondjuk 10-15 ezret de ha megölöm dob 1 3500as gömböt már ha dob :) ne töltsd fel az életed :)

opos2012 és Kellögem kedveli ezt.
  7. Kapszula

Kapszula Fórumlakó

hol érdemes benyomni a buffokat vagy ki hogy szokta melyik a legjobb? aréna első felébe +2es buff aztan +5ös vagy a vége felé +10es buff vagy csak stonekepeen körbefutni a +5 +10es buffokkal? köszi

8. Morka

Morka Moderator Team Drakensang Online

Stonekeepben éri meg a legjobban szerintem +5, +10-es buffal.

9. Kapszula

Kapszula Fórumlakó

lehet hülye kérdés de hogy lehet azt megcsinálni hogy 5v5ön rajta maradjak a hátason? sokaknál látom hogy arról indul én meg még utána elő kell hívnom:D van valami trükk vagy gomb? kiprobáltam hogy nyomva tartom a hátas hívót de az se jött be.. ötlet? köszi

10. Xineohp

Xineohp Haladó

Meccs elindulása köben szállnak fel. 3 seccel indulás előtt elindított a mountra szállást (de ha olyan köpenyt használsz ami csökkenti az időt akkor kevesebb) és indulások mountom kezdesz.

11. marton6

marton6 Fórum-zöldfülű

Sziasztok, régebben (~6 éve) játszottam a játékkal, ezzel illetve egy másik felhasználóval. Most szerettem volna újra játszani a játékkal, de valamiért nem találtam meg a legnagyobb karakterem, csak 3 másikat. Szerintetek ez miért lehet?

12. szlad

szlad Fórum-zöldfülű

sziasztok! valaki elmondaná, hogyan kapok pontot az egyéni ranglistán?
    valahogy nem tiszta, miért is jár pont.
    végig mentem a köztesvilág vashegyek pályáján és nem kaptam pontot.
    a piros és a zöld sáv is 100%. egyre gyorsabban kell végezni, hogy pontot kapjak?
    vagy mit kell csinálni? nem értem.
    és még egy észrevétel tegnap 323 pontom volt, ma 318 pontom van. Ez hogy lehet?
    oké hogy hátrébb kerülök a listán, de pontot miért vesztek, ha már megszereztem.

köszönet a felvilágosításért!

13. jackoneill1976

jackoneill1976 Fórumgróf

A pontok az összes köztes egyéni helyezése után járnak.

Közben máshol lehagytak,a q8ban amit végigvittél mondjuk azzal a körrel nem előztél meg senkit akitől "elvettél" volna pontot.

Máshogy írom,nézd meg ki van előtted most,tedd be a barátok közé,aztán keress rá különböző köztesekben hol van a legközelebb hozzád... Na abban menjél annyit hogy lehagyd. Akkor kapsz pontot.

14. szlad

szlad Fórum-zöldfülű

Köszi !
    Így már értem miért nem kapok pontokat. :)

15. Kapszula

Kapszula Fórumlakó

mozgási sebesség csomópontokon az városra vonatkozik?

16. Ethina

Ethina Moderator Team Drakensang Online

Igen a városra vonatkozik.

17. Szabolcs15

Szabolcs15 Fórum-zöldfülű

Azt szeretném megkérdezni hogy melyik szerveren vannak sokan? Újrakezdeném a játékot és még tavaly decemberben Grimmagon néhány mapon alig volt ember... Egyedül meg nem jó játszani.

18. jackoneill1976

jackoneill1976 Fórumgróf

mivel a grimmag szerver a legterelheltebb..szerintem ott vannak a legtöbben.. szóval ha ott nem volt senki akkor máshol még mobok sem voltak..

19. Szabolcs15

Szabolcs15 Fórum-zöldfülű

Akkor nem tudom mi van ezzel a játékkal mert hogy a 45 szintes mapokon alig van ember az azért gáz!

20. jackoneill1976

jackoneill1976 Fórumgróf

ezt nem értem :D ki legyen ott hónapokig? .. decemberben játszottál utoljára.. 45ről 55re ha megnyomja vki akkor mennyi felvinni...1 hét.. aki lassan halad..1 hónap... senki se dekkol lvl 50 alatt mert nem tud farmolni csak rang1es cuccot..az meg minek..

Az oldal megosztása