1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Egyéb témával kapcsolatos ötletek

Kategória: 'Továbbfejlesztési és egyéb ötletek', témanyitó: Konstans, témanyitás ideje: 13.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Konstans

Konstans Fórumfelvigyázó

Ide várunk minden olyan témával kapcsolatos ötlet, amelyhez nem tartozik külön gyűjtőtopic.

fejzsir kedveli ezt.
  2. LKS...

LKS... Fórumlakó

No akkor kezdjünk neki :) Már csak azért is, hogy itt is legyen nyoma :)
    A Gnob lesz szíves árukészletébe felvenni Keen Yachak Roshan holmikat darabját 1500-2000-2500 makkért. :)
    A napi kihívások lehetnének színesebbek 45-ös ként nem sok kedvem van 1 arany 20 ezüst vagy ritka mágikus cuccokért mocorogni. Lehetne szint*2 IK, szint*2 eszencia (kék) szint*1,5 (lila) szint*1,2 (piros) szint * 0,5 (sárga)
    Eventek során lehetne a sok sok hátas során 1-1 gyors hátast is beszúrni esetleg adott eventhaladáshoz többféle jutalom 2-3 amiből 1-et választhat a játékos
    No és záporozhatnak a további jobbnál jobb ötletek amiket eddig is olvastam többektől ;)
    Azt viszont kérném, hogy kereskedéssel tárgy átadásokkal kapcsolatos ötleteket, javaslatokat mellőzzük mert az nem lesz soha a játékban!

3. Devipapa

Devipapa Fórumlakó

Ha már gnob ilyeneket hoz, hozzon szokásos 1k IK/150 makk áron :)

4. giliszta

giliszta A fórum hercege

Hogy őszinte legyek,ez az fórum felépítés elég gyatrára sikeredett.
    sok forumon jártam és járok,adminként,és moderátorként is.
    nem tudom honnan vették a motorját, de én kukáznám rögtön.
    minden eddiektől eltérő felépítés,és átláthatatlanság jellemzi. legalábbis számomra.
    annyi fizetős és nem fizetős fórum motor van.miért ilyen hulladékot sikerült összehozni?
    a skinje pocsék. ettől 100x jobbat csinálok./jo pénzért/
    igénytelen,és kész.
    ezzel a "mindenkit egy helyen"-nel azt érik el,amit más biges játéknál.
    a végén már csak ,vagy angolul,vagy németül beszélhettünk,még a cseten is....

Utoljára szerkesztett: 27.11.13
    hóvihar és Keen77 kedveli ezt.
  5. MariskaNeeni

MariskaNeeni A fórum ezredese

Én csak annyit mondanék hogy az új fórum egész jól néz ki, kissé szokatlan mivel a régit már megszoktam. Viszont lenne pár apróság, az eggyik hogy nem értem miért van vertikális formátuma a fórum kinézetének. Manapság minden monitor széleszvásznú ezért elég hülyén néz ki hogy a monitor közepén van egy keskeny vonal ami maga a fórum és mindkét oldalt kb 15-15centi hely van a monitoron ami csak kék szin. Ha nagyobbitom az oldalt hogy kitoltse a helyet akkor nem rakja szét arányosan az oldal elemeit hanem simán nagyitja az egészet és szó szerint lóméretű a szöveg, ezzel lehetne valamit tenni?
    Másik az hogy főmenüpontoknál van olyan hogy: új hozzászólások... de ott az összes nyelvű fórum hozzászólása egyben van. Nem lehetne ott is szétválasztani nyelvenként hogy ha én konkrétan csak a magyar nyelvű új hozzászólásokat akarom látni akkor csak azokat mutassa?

Még lenne egy dolog, már régebben is felvetettem, az oldalra ha bejelentkezek akkor a bal oldali menu legaljan van egy szöveg: "mutasd meg a karaktered a világnak" és alatta egy link...
    Ez szerintem poén akar lenni, azzal mutatom meg a karakterem hogy kiirja törpe és hányas szintű, illetve mennyi TP gyűjtött össze? Ennyi erővel akár ezt a lehetőséget törölni is lehet mert semmi értelme. Legalább lenne ott több statisztikai infó a karakterről de pl. egy fotó az a alapnak kéne lenni. Szerintetet igy mi értelme? :) Nem fog ez változni a jövőben?

Utoljára szerkesztett: 28.11.13
    galinho10 kedveli ezt.
  6. LKS...

LKS... Fórumlakó

Még mindig preferálnék a karakter név mellett egy pontot ami mindig a használt eszencia színében pompázna. :) így nem lehetne boss ölésnél (esetleg telihold eventnél) kummantani. Na meg pvp-be se jönnének a "noob red-bule esenc" üzenetek (amin én jókat nevetek de legalább tisztulna a kép.)

Golyam és galinho10 kedveli ezt.
  7. gombi197505

gombi197505 Fórumprofi

Én a törpe hangjával kezdenék vmit,ugyanis nincs is hangja :D

8. Golyam

Golyam Törzsjátékos

Hát, engem ez nem nagyon érint mert ekkora sebzéssel nem mondhatják rám h essence noob :) amúgy nem lenne rossz ötlet mert Bossoknál elég idegesítő ha valaki lecsalja az eszit ...

9. Dwemor

Dwemor Fórum-kezdő

Ha a fórumon rákattintok az "Új hozzászólások" fülre, akkor nem csak a magyar, hanem a német és egyéb nyelvű legújabb hozzászólásokat is behozza!

Jobb lenne, ha csak a magyar hozzászólásokat mutatná a magyar fórum.

10. Arkhon75

Arkhon75 Járnitanuló

Húú, köszönjük. íme az igénylistánk amit klán szinten fogalmaztunk meg:

- játékosok felett legyen eszencia kijelzés, mások is írták már. Nem lehet elégszer:)

- vásárláskor a hátizsák adott aktív ablakában bonyolódjon az adásvétel, ne az elsőbe dobja. Drágakőárusnál hasonlóképpen.

- Az elkészült drágaköveket, ugyanannyi pénzért, lehessen szétszedni is 3 darabra. Sokszor jól jönne ha 3 kőben visszanyerhetnénk a komponenseket. PL. 20-as rubin -> 3x15 szétszedés. A tarifa természetesen a megfelelő kő szintjétől függene, ahogy most.

- Az értéktelen ónixot vagy emeljék meg a kritet amit ad, vagy lehessen vmi tárgyba tenni a fegyveren és a kristályon kívül is, mert gyakorlatilag nincs szerepe.

- A kianit által adott védelem nagyon kicsi, emeljék meg, arányaiban nem éri meg használni. (pl. egy 75-ös életkő az életerő kb. 1,5%-a és még 30% talent bónuszt is kap. Ezzel szemben egy 45-ös kianit ad vagy 0,5% védelmet, ami 25 kivédett életpontnak felel meg. Az ezzel azonos szintű 80-as gyémánt is bőven ad vagy 3% mágikus védést. Tehát a jelenlegi inspiráció is az, hogy mindegy mivel, de NE kianittal védekezzünk.)

- 4db legend tárgy a kovácsműhelyre téve keverjen újra 1db legendet, 4db egyedi pedig 1db új egyedit (gamble).

- a 45. szinttel megjöttek az új buffok Andrakashban, kivéve az új eszenciát.
    Ha a korábbi léptékváltásokat nézzük, arányosan kb. egy 50-es méregzöld eszi kellene, amit lvl 45-től lehet használni. :)

-Gnoob-nál további perspektívák kellenének, sötétéjen kívül a mindenféle egyedik felé, nyilván sok makkért, de legyen vmi cél dizájnló helyett :)

- A felhalmozott pénz vmi arányos, ésszerű felhasználása valamire, az 1000-res kabáton túl nincs szerepe a pénznek. Direkt nem mondtam andert, de legalább
    olyan tárgyfejlesztő zaplatyit lehessen venni belőle...

- Megfejthetetlen mire valók a talált "sima" fehér tárgyak és ugyanígy, ezek minek kaphatók a boltokban. Totál értelmetlenség, kinek kell. Akkor inkább vegyük ki a dropból is, és a kínálatból is, értelme zöldtől van felfelé. (nem is ismerek senkit, aki egyáltalán felveszi a földről...)

- A kabátba is kerülhessen 5 socket, mint a többi tárgyba. És ha ez lehetne ónix, legalább kivételesen csak a kabátba, az nagy volna.

- A teleport legyen picit nagyobb hatósugarú. Sok térképen látszik hogy létre lettek hozva közelpontok, (pl. Q6 map2) de nem lehet átugrani őket. Sokat segítene.

Köszönjük a lehetőséget, egyelőre ezek jutottak az eszünkbe!

Utoljára szerkesztett: 2.12.13
    leck27, SWAT97, Hulk és 3 más kedveli ezt.
  11. predator77

predator77 Kivételes tehetség

Nekem nagyon tetszik az összes ötlet,kb ugyanezeket javasoltam már én is.Majd csak lesz valami pozitív változtatás is egyszer.

12. LKS...

LKS... Fórumlakó

Mint ahogy már javasoltam 1 pontal a karakter név előtt ez megoldható lenne ;)

Ezt is preferálom de ha másképp nem megy akkor a másod kézben tartott pajzs/kódex/gömb/tegez erre kiválóan alkalmas

Helyes helyes már most Decemberben hozhatja is Roshan-keen-Yachak cuccait :)

ezt már meg csacsogtuk :)

No ezt nem vágom :) én semmiféle új "közelpontot" nem látok map2-n :) ahol meg lehet simán átugrom :)
    én csak ezeket ismerem máshol nem lehet ugrani (nincs értelme):
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_12_1_hf8mojkbo2.bmp

13. Arkhon75

Arkhon75 Járnitanuló

No ezt nem vágom :) én semmiféle új "közelpontot" nem látok map2-n :)

Az idézett képen is látható, sok olyan közelpont van a térképrészleten, ahol mégsem lehet átugrani. Például a bal felső szektorban meghalva, középen támadsz fel és indul a másfél perces lovaglás körbe. Viszont elég értelmetlen helyeken, meg át lehet ugrani. :)

Utoljára szerkesztett: 2.12.13
  14. LKS...

LKS... Fórumlakó

De mivel a térkép 2 dimenziós így nem látszik az a nagy szint különbség ami miatt az említett "közelhelyen " a teleport-ugrás kivitelezhetetlen.

15. Drcarlosca

Drcarlosca Junior szaki

Nékem is lenne egy jó ötletem szerintem, ha volt már elnézést!

Egy csoportban ha a csoportvezető(csillagos) inaktívvá válik (megszakad a net, vagy csak kilép elmegy), a csillag a tulajdonosról pl 3perc offline lét után átszállna egy online csoport társra a csillag csopvez opció!

Hulk, nflramirey és Simi66 kedveli ezt.
  16. LKS...

LKS... Fórumlakó

Mort már, hogy a kosztümök nem esnek le nem lehetne az állandó kosztümöket 10 órásra tenni?

17. Rajmond

Rajmond Járnitanuló

Hali! ezt egy külföldi fórumon találtam:
    http://en.bigpoint.com/drasaonline/board/threads/melhorias-para-drakensang.4026/

És a kép mellé:

http://postimg.org/image/rkzj7rnux/

Ez valóban jönni fog a játékba vagy csak elképzelés? Mert -1 nagyon jól nézne ki -2 Értelme is lenne mert így lehetne tudni ha pl egy játékos egy bossnál nem használ eszenciát(gondolok én itt khalysra), vagy mondjuk PvP ben is lehetne látni h az ellenfél valóban azzal az eszenciával van e amit mond/ír...

SWAT97 kedveli ezt.
  18. beneficam

beneficam Fórumprofi

Ez a játékosok ötletelgetése csak. De látszik, hogy külföldön is nagyon erőltetik a témát, úgyhogy elképzelhető, hogy előbb-utóbb enged a fejlesztő csapat a közös akaratnak :)

19. MariskaNeeni

MariskaNeeni A fórum ezredese

Nekem az a gondom hogy ezt az oldalt elmentettem a könyvejelzők közé, viszont amikor egy idő után idejövök ki vagyok jelentkezve, azzal nem is lenne gond, de nincs sehol lehetőség a bejelentkezésre, csak úgy lehet hogy a főoldalon belépek és onnan átjövök a fórumra?? Mert a régi fórumnál egyszerűbb volt, ha akartam irni bármelyik témára, akkor helyből bejelentkeztem és irhattam is a szöveget.

20. Lucia

Lucia Haladó

Szép lenne ha a karácsonyfa alatt mindenki találna 1 dobozt amit naponta 1-szer lehetne kinyitni ameddig ott van a fa, és lennének benne kisebb meglepetések. És aki minden nap kinyitja az utolsó nap kap valami nagyobbat (1 jó fegyvert, piros eszit, vagy 1 nagy követ).

MariskaNeeni kedveli ezt.

Az oldal megosztása