1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Egyéb témával kapcsolatos ötletek

Kategória: 'Továbbfejlesztési és egyéb ötletek', témanyitó: Konstans, témanyitás ideje: 13.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Xineohp

Xineohp Haladó

Azon gondolkodtam, hogy jó lenne, ha lenne pvp-re is valami rúnakő ami hasznos lenne pvp-be. Ugye a tudás/matis nem jó oda és ha ezt a vonalt követjük, hogy lootnövelő kő menjen oda akkor a javaslatom a dicsőséget bostolná. Monjuk 2%-ról indulna és +1% rangonta vagyis 5%x5=25% lenne a maximum több dicsőségérme (vagy ahogy nekik tetszik, de ettől nagyobb ne legyen aki összeszedett egy mágusmester rangot igazságtalannak tartaná hogy most már gyosabban lehetne dicsőségérmét szerezni ez a mérték felett). Ötletem is lenne hogyan lehessen szerezni őket a pvp ismétlődő küldetések átdolgozásával, mert az a 1 poti miatt még a küldit se éri meg felvenni. Természetesen meg lehet emelni a számokat mennyi győzelem után járjon az 1 db gyenge rúna és ez a rendszer sokkal igazságosabb lenne mint a tudás rúnának a gyűjtése.
    A másik ötletem a vállasba való rúnára valami ami tényleges erősséget növel. Valami olyasmire gondolok itt ami nem lehet a többi cuccba helyezni vagyis: magasab b sebzés rúna (mint a varázslatokba) vagy több erőforrás (düh, mana, koncentráció, gőz mellyek csak téli eventes rúnákba vannak) vagy magasabb életerő (nem a tárgyon hanem összeségében) vagy kritet növelő (mint a téli event 3 minis kövében lévő).

Morka kedveli ezt.
  2. Morka

Morka Moderator Team Drakensang Online

Köszönöm az érdekes és részletbemenp ötletelést. Továbbítom.

3. Hentes

Hentes Utánpótlás-írogató

Na ez nagyon jó. A drágakő így eredeti áron 10000 látszik, míg leárazásnál magasabb értéknek. Igen tudom hogy csak a szemem csal :)

Lucia kedveli ezt.
  4. JimJupiter

JimJupiter Fórumfelvigyázó

Úgye az 18000, csak figyelmesen meg kell nézni.

5. Hentes

Hentes Utánpótlás-írogató

Igen annyi, csak ma reggel még álmosan nem láttam :), azért írtam ide ki. Lehetne valamit csinálni vele, mondjuk keresztbe áthúzni. Elégé megtévesztő így.

6. Morka

Továbbítom az észrevételt. Őszintén nem tudom változtatnak-e rajta, de megteszem, hogy a figyelmet felhívom rá.

Hentes kedveli ezt.
  7. Kapszula

Kapszula Fórumlakó

lehet volt már ilyen ötlet de a tudásnál lehessen jobb egérgombbal lejebb venni a pontokat, eléggé időpocsékolásnak érzem és értemetlennek tartom hogy csak az összes pontot lehet egyszerre levenni, ha csak 1-2 pontot akarok valahova csak az idő megy vele míg újra szét osztom

8. Admirális

Admirális Moderator Team Drakensang Online

Köszönjük a javaslatot, már küldtünk be ilyen ötletet, reméljük minnél hamarabb megvalósul.

9. Kroszki

Kroszki Járnitanuló

Üdvözletem!
    Mint mindig csak ötletelek és töprengek, szerintem jó lenne ha nem csak a csoport felkérésekről kapnánk egy "értesítést" hanem mikor barátnak jelölnek. Nem tudom én még mindig nem látom értelmét, hogy valaki csak úgy magának veszi fel az ismerőst mikor ez majdnem mindig kölcsönös. Szerintem hasznos lenne, de ha nem akkor nem is voltam itt. :)

10. Morka

Jól teszed, az ötletelést mindig tárt karokkal fogadom. :D Továbbítom, nekem személy szerint tetszik az elképzelésed.

11. JimJupiter

Hm, nekem nem tetszik az ötlet. Nem biztos, hogy szeretném, hogy mindenki értesüljön róla ha barátlistára teszem. Ha valaki jelentkezik a klánba akkor pl. barátlistára teszem, mert szeretném megnézni, hogy mit alkotott eddig köztes ranglistán, hogy lássam mennyire erős. Vagy hogy lássam, 1-2 hét alatt mennyire aktiv és az alapján döntsek felveszem vagy sem.
    De tovább gondolom az ötletet, arról is értesüljünk ha törölnek bennünket barátlistáról. :D Vagy ha tiltólistára raknak valakit, értesüljön róla.:p

12. Moot

Moot A fórum mestere

A tiltóról szerintem értesül amikor látja hogy ott állok mellette, de a súgási próbálkozásokra meg kapja a rendszerüzenetet hogy nincs ilyen játékos vagy valami hasoló xd

13. JimJupiter

Semmi ilyent nem kap, ő nem észlel semmit, ugyanúgy rád tud írni, csak te nem látod mit írt.

jackoneill1976 kedveli ezt.
  14. Bundin

Bundin Kivételes tehetség

Nekem a petekkel és a gyűjtőtáskával kapcsolatban volna egy ötletem. Szerintem már mindenki belefutott abba a problémába, a petekkel kapcsolatosan, hogy az amelyik igazán tetszik az embernek az nem adja azt amire szüksége lenne.
    Az ötletem ezzel lenne kapcsolatos, ha már van a gyűjtemény táska, akkor legyen már a pet alaptulajdonság szabadon megválasztható persze ha az illető rendelkezik olyan pettel, ami adja azt a tulajdonságot. Ez megoldható lenne még extrában úgy hogy ehhez a funkcióhoz esetleg tudástalentben kellene elkölteni egy pár pontot arra, hogy ezt a funkciót egyáltalán aktiválja.
    Ekkor a gyűjteménytáska pet szekciójában aktiválódna egy extra menü, ahol ott lenne, egy lista, milyen alap pettulajdonságokkal rendelkezik a gyűjteménytáska, és melyik legyen az épp aktív ahhoz a pethez ami tetszik a játékosnak.

Hugger kedveli ezt.
  15. Kroszki

Kroszki Járnitanuló

Ilyen használatban meg is értem, hogy miért nem tetszhet az elképzelésem, de én a barátlistát funkciójához híven használom, ismerőst veszek fel vele vagy olyan személyt akit a játékon keresztül ismerek és játszok vele csoportban vagy eventeken.
    (Magamból kiindulva meg nem az az első lépésem, hogy felvegyem mert minek? Csak később ír rám én meg lehet nézek mint a Rozi, hogy te meg ki vagy mert nálam nem szerepel az ember. )

A blokkolásról meg csak annyit, én még nem futottam bele ilyesmiben sajnálom, hogy arról nem írtam. De a legegyszerűbb az lenne azzal kapcsolatban ha nem is értesítés, de egy üzenetet kapnánk "Jelenleg a játékos nem tud válaszolni" vagy " A játékos figyelmen kívül hagy jelenleg". Ezen szövegekből le jön a lényeg de mégis normálisabb mint ha azt tolná a képedbe, hogy a felhasználó -amit lehet felold később- letiltott.

16. Bundin

Nem próbáld ki valamely komáddal, én már futottam rá, hogy letiltottam dropp szedés közben klántagot, mert nem volt barát listán, rám akart súgni, de azt az üzit kapta, hogy nem létezem a szerveren, erre szólt Discordon, hogy vezír nekem ezt írja ki, ha rád akarok súgni. Utána mondtam, hogy akkor értem, miért nem értem, hogy a többiek miről csevegtek a kláncseten, mert az ő hozzászólásait nem láttam... szóval kap visszajelzést róla, ezért veszek fel minden klántagot barátlistára, hogy dropszedésnél ne tudjam letiltani, ha rááll a droppra.....

17. Bundin

Hali a véres illetve e homok örvény mintájára csinálhatnának az idei téli eventre egy hóörvényt is csak hogy legyen valami új is benne....

Steve75 kedveli ezt.
  18. Morka

Továbbítom, viszont nem hiszem, ha el is fogadják, hogy ilyen rövid idő alatt realizálják.

19. pukiface

pukiface A fórum ismerője

Felcserélhetnék esetleg a tapasztalati, és a tudás talentek oldalát, mert a kereskedő, és a kraftpad a második lapon elérhető, és sokkal kényelmesebb lenne ha egyből ott lenne.

Bundin kedveli ezt.
  20. JimJupiter

Mindig az nyilik meg, amit utoljára bezártál. Tehát ha a tudás fűlön vagy és bezárod a képességeket, akkor ha legközelebb megnyitod akkor a tudás fűl tölt be.

Az oldal megosztása