1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Közlemény Fordítási hibák jelentése

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Bringing, témanyitás ideje: 26.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Bringing

Bringing Járnitanuló

Kedves Játékosok!

A segítségeteket szeretnénk kérni a játékélmény fejlesztése érdekében! Arra kérünk benneteket, hogy ebben a témában jelentsetek minden nyelvi és/vagy fordítási hibát, amit a játékban találtok. Győződjetek meg róla, hogy minden alábbi információt tartalmaz a hozzászólásotok:

1) A rossz szó / mondat
    2) Hogyan találjuk meg a játékban (melyik elem / térkép / menü alatt található)
    3) Egy képernyőmentés a problémáról.

Miután elküldted a jelentésedet itt a fórumon, a moderátoraink kérelmezni fogják a hiba javítását a belső eszközrendszerünkben. Arra számítunk, hogy a segítségetekkel, sokkal gyorsabban tudunk haladni az ilyen fejlesztésekkel!

Event: A szeptember 19. és október 9. 12:00 között beérkezett és jóváhagyott jelentések után 3000 Andermant jutalmat írunk jóvá!

A Bigpoint csapata hálásan köszöni a közreműködéseteket és jó szórakozást kíván a játékban!

Moderátor által utoljára szerkesztve: 19.9.17
    BaluPapa és bibere kedveli ezt.
  2. Balazs86

Balazs86 Törzsjátékos

Varholm

Farkas5400 és BaluPapa kedveli ezt.
  3. Kanyaró

Kanyaró Fórumprofi

A Sárkányharcos fegyverzeténél, össze van keverve az Árnykard/Árnypajzs neve... mellékelek majd képet is, amint találok egyet... :)
    Update: És, amíg én csak összekukázni tudtam egy ilyen spádét, alább Babosz kolléga meg is oldotta a problémát. :cool::)
    Köszönöm!

Utoljára szerkesztett: 27.10.15
    babosz kedveli ezt.
  4. babosz

babosz Haladó

Kép hozzá :)

Tiadlam és Kanyaró kedveli ezt.
  5. Artemisz1221

Artemisz1221 A fórum félistene

Minieventen már sokadszorra ugyanaz a typo: legendás felszerlés, mint megszerezhető tárgy, kimaradt egy e betű. Nem csináltam képernyőmentést, következőnél majd kiegészítem a hozzászólásomat.

6. Kanyaró

Kanyaró Fórumprofi

Noha, a legkülönfélébb címek alatt, már majd' az összes topicba beleírtuk, legyen meg itt is, hátha... :)
    A Teljesítményeknél, az Általános rangoknál, két, közvetlenül egymást követő rangnál is ugyan az a név - Legenda - szerepel. Muszáj róla képet csináljak? :rolleyes: Bármikor megnézhetik, a szerver összes magyar játékosánál megtalálható...

7. LungDragon

LungDragon A fórum ismerője

8. mely49

mely49 Törekvő

Sziasztok!

Igazából nem tudom eldönteni, hogy fordítási hiba-e, de az " Árnyas lanka " területen van olyan szörny aminek ez a neve: Verdonbener Orbax. Az első része gondolom nincs magyarítva úgy vélem.

9. BaluPapa

BaluPapa A fórum veteránja

Sziasztok!

Akkor én is megosztanék egy képet fordítási hibáról, de lehetséges, hogy ez az eredeti neve :D

upload_2015-11-1_20-8-0.png

BigScrin kedveli ezt.
  10. kakas80701

kakas80701 Járnitanuló

Fyrgon tűzösvénye.

Moderátor által utoljára szerkesztve: 15.11.15
  11. karakter_047

karakter_047 Aktív író

Jéghideg tájon 5/8 részénél angolul írja ki , hogy győzz le 20 toltacot és a legyőzött toltacotat is angolul jelzi ki .
    Képet csak a email úton tudok küldeni .
    A support felé jelezzem és küldjem el nekik ?

Utoljára szerkesztett: 11.11.15
  12. csewex

csewex Fórummogul

13. karakter_047

karakter_047 Aktív író

Küldetés: Az első három 2/3 , Fjalnir fagybölcsője , megidézett szörny volt . Képet ezúttal töltöttem , de nem tudom , hogy látszik-e .
    Óceánusz opálszentélyében is németül jelzi a szörny nevét . A tűz ösvényen már magyarul jelzi .

Utoljára szerkesztett: 14.11.15
  14. kakas80701

kakas80701 Járnitanuló

Nekem nem látszik a kép, de készítettem egyet. [​IMG]

15. Bakatabis

Bakatabis Board Administrator Team Drakensang Online

Mindig ugyanaz a neve, mindegy ha fagyasztó képessége van akkor is tűzíjász és am egy pajzsos harcos nem íjász :)

tűzíjász.png

16. csewex

csewex Fórummogul

17. BaluPapa

BaluPapa A fórum veteránja

Q1 3/3-as küldetése nincs telejsen lefordítva.

upload_2015-11-21_9-24-7.png

18. karakter_047

karakter_047 Aktív író

19. Bakatabis

Bakatabis Board Administrator Team Drakensang Online

Törpének a szikrahányó öv sziklahányó kovácsöve-nek van írva. Azért nincs róla képem, mert nem nekem esett de az illető még nem jelentette ide.

20. Balazs86

Balazs86 Törzsjátékos

Bakatabis kedveli ezt.

Az oldal megosztása