1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Közlemény Fordítási hibák jelentése

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Bringing, témanyitás ideje: 26.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Csimike

Csimike Junior szaki

2. Kanyaró

Kanyaró Fórumprofi

Jó reggelt komáim! :)
    Két apróság:
    1. A Teljesítményeknél, a magyarról magyarra fordítás csúszott el. Épp bennt állok Grimmagnál Kínzón, mikor...
    ...látom, hogy a köztes Big Boss-oknál elcsúszott a szöveg. Vegyük Grimmagot:
    Tűzkeresztség - valójában a Fájdalmas szinten kell egyszer letoltni;
    Egy szikra elég - valójában a Kínzó szinten kell 5-ször kell jobblétre szenderíteni;
    Tűzálló - valójában a Halál szinten kell 10-szer megértetni vele, hogy nem ő itt a valaki.
    2. Kedves Modik! Most vettem észre, hogy a korábban megreklamált (jelenlegi) csúcsrang Tapasztalt Harcos elnevezése, végül megváltozott. Psze még most sem tökéletes :D:p:cool: , de így is fényévekkel jobb... Köszönjük! :)

3. Sehonnai

Sehonnai Fórum-zöldfülű

Üdv!
    Két dolog van eddig a játékban, amit nem tudok szó nélkül hagyni, bár biztos tudtok róluk.
    1. A "kabátok" valójában palástok
    2. A sárkányharcos harci ugrásának 5 pontos fejlesztése (harckézség) nem 25%-ra, hanem 25%-kal csökkenti a töltési időt.
    Köszöntem.

4. BaluPapa

BaluPapa A fórum veteránja

Az előléptetés el van írva a klán funkciónál!

dro_release159_22_0.jpg

5. Farkas5400

Farkas5400 Törekvő

Szeretnék néhány fordítási hibát mutatni :
    a kereskedőknél :
    Árukészlet mutatása
    close

a teleportot angolul írja!

a meghívást csoportba stb menü angol,ez zavaró, főleg ha nem tudsz azon a nyelven.

magyaron játszok.

6. predator77

predator77 Kivételes tehetség

Fele játék átváltott angolra ha jobban megnézed. CTRL+név ott minden,súgás,meghívás. A területek nevei.Pár küldetés stb.

7. babosz

babosz Haladó

8. Radenska

Radenska Fórumgróf

Ismét Telehold event, Silver Jon ismétlődő küldije továbbra sincs magyarítva.

9. Bakatabis

Bakatabis Board Administrator Team Drakensang Online

10. Radenska

Radenska Fórumgróf

Nem pörgi agyon magát ez a téma, namajdmost: Grimmag/Árnyas lanka - szembejött velem egy Eisiger Fleischjaeger (gondolom fagyos húsvadász), ahogy keringtem, háromszor is.

BaluPapa kedveli ezt.
  11. Hugger

Hugger Team Leader Team Drakensang Online

Pörög ez, de nem látszik :) Ám, ha visszanézed, a legtöbb már javítva :)

12. Pledgemonkey

Pledgemonkey Utánpótlás-írogató

Üzletben Felszerelés->Mellvértek menüpont szerintem nem a legtalálóbb, mert ott van a csizma, a kesztyű, a sisak, és a vállvért is a mellvért mellett

Radenska kedveli ezt.
  13. Radenska

Radenska Fórumgróf

Erre a topicra gondoltam, de amúgy meg fogadjunk 50 anderbe, hogy a Varholm eventen a Hordós Jon-nál mg mindig nincs javítva a Silver Exchange küldi :p
    Örök darab.

Hugger kedveli ezt.
  14. Hugger

Hugger Team Leader Team Drakensang Online

Találtam róla képet. Akkor még ma beküldöm:) ;)

Ötlet is jöhet, hogy mit tanácsoljunk helyette. :D

Utoljára szerkesztett: 3.7.16
    Radenska kedveli ezt.
  15. Pledgemonkey

Pledgemonkey Utánpótlás-írogató

Hmm, CSKSVM? Mint csizma-kesztű-sisak-vállvért-mellvért? :D
    Komolyra fordítva a dolgot, gondolom olyan hogy védelmi felszerelés már túl hosszú lenne, simán felszerelés meg már van..Az üzlet nem változik kasztoktól úgy tudom, szóval a ruhák megevezés csak mágusoknak lenne találó, a páncélok meg mágusokra nem..nem alszok amíg ki nem találok egy jót :D

Hugger kedveli ezt.
  16. Radenska

Radenska Fórumgróf

nem venném a lelkemre: páncélzat?

Hugger és Pledgemonkey kedveli ezt.
  17. Radenska

Radenska Fórumgróf

Na, újabb érv a duplapost tiltás újraértelmezésére: 4 nappal ezelőtti az előző, és totál más téma... ha összevonjátok, megint nem látszana többeknek, hogy újat mondok...

Az eventen megint/még mindig nincs lefordítva a bunch of dinamite és a lumberjack's axe.

18. Firecats

Firecats Board Administrator Team Drakensang Online

Ha nem ugyan abban az időben írsz az nem számít duplának. ;) Esetedben is látszik azóta eltelt pár nap amióta az előző hozzászólásodat írtad.:)

19. Radenska

Radenska Fórumgróf

Oké - a forditási hubát sikerült jelezni? Mondjuk, nem hiszem, hogy javítanák, esetleg majd legközelebb... :)

20. Firecats

Firecats Board Administrator Team Drakensang Online

Jelentettük, de szerintem sem lesz belőle most semmi.

Az oldal megosztása