1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Közlemény Fordítási hibák jelentése

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Bringing, témanyitás ideje: 26.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Hugger

Hugger Team Leader Team Drakensang Online

Már jelentettük, de valószínűleg tényleg csak a következőben lesz javítva. Bár, most a segedelmetekkel adtam nekik melót, egy héten belül közel 10db. hibát jelentettünk, kezdve a Teliholdassal :)

Csak így tovább, remélhetőleg hamarosan mind eltűnik és jöhetnek az újak
    :D

Radenska kedveli ezt.
  2. Hugger

Már le van, és nézz majd be Varholmba következő frissítés után ;) Várom az 50-sem:D

3. Radenska

Radenska Fórumgróf

Oké, majd megkérek egy modot vagy admint, hogy írja jóvá neked, ha nem megy, akkor amint fel tudom váltani a 100 anderesemet, már küldöm is postán :D

Ezért külön nem néznék be, inkább elhiszem, viszont ami nemnormálisat műveltek a minieventtel, az alapján, még vagy százszor be kellene néznem oda...

4. Hugger

Rendben :D Van igazad... Nekem sem lett a kedvenc eventem:D 11 kört voltam, de farkas sehol... feladom:D Reméljük a következő jobb lesz;)

5. Radenska

Radenska Fórumgróf

Hálóháló - bementem Farkaslakra ezüst eszit farmolni, a hordós barátunk küldetésleírása még mindig angol, tudom, frissítés utánra mondtad, de most esett le, akkor mér kezdted várni előtte? Errefelé még az se biztos, ami már elmúlt... :p

6. Hugger

Kaptam róla e-mailt, hogy javítva lesz a következő frissítésben. Bennük azért bízom, mert amit mondtak az úgy is lett.:) Máskor igazat adnék neked, de ez két külön részleg és imádják, hogy mennyi melót küldök ki nekik.:D

Radenska kedveli ezt.
  7. Ryusei

Ryusei Haladó

Hugger kedveli ezt.
  8. Stratus

Stratus A fórum mestere

Hugger kedveli ezt.
  9. Radenska

Radenska Fórumgróf

Fehér pók/Karabossa - asszem utolsó küldetés neve nincs magyarítva, és/vagy a lila ködös kapu felirata. Bocs, hogy nem emékszem, de ez az event leszívja az agyamat, most jöttem ki, ezért nem megyek vissza... :p

10. Vivaldi

Vivaldi Kivételes tehetség

Köszönjük! Utánanézek majd és jelentem.

11. kincsem0625

kincsem0625 A fórum ismerője

Sziasztok:)

Q5 első map oszlop környékén mini boss neve megontó mágia ha tippelnem kellene, akkor megrontó mágia akarna lenni

12. Morka

Morka Fórumgróf

Szia!
    Köszönöm észrevételed, továbbítom!
    üdv

13. TuzoltoMan

TuzoltoMan Fórum-zöldfülű

Hugger kedveli ezt.
  14. Morka

Morka Fórumgróf

Hugger kedveli ezt.
  15. Dronemonger

Dronemonger Járnitanuló

Megmosolyogtatott az eredményhirdetés PvP-ben, 1 v 1-ben, pontosabban amit nekem ír ki, amikor győzök:
    Most komolyan sajnáljam az ellenfelemet? A játék jobban örült volna az ő győzelmének? :p

Viccet félretéve, felesleges sőt félrevezető a "sajnos" szó. Ez az észrevételem.

Ellenkező esetben, amikor én veszítek:
    indokoltnak nevezhetném, de én innen is kihagynám...

Meggyőződtem róla az angol változatban:
    és
    [​IMG] .

Ez a letisztult forma profibbnak hat.

Hugger és Bakatabis kedveli ezt.
  16. Morka

Morka Fórumgróf

Szia!
    Egyezek az első sorban feltüntetettel, viszont a második sorban a "sajnos" szó, mint együttérzés kinyilvánítása, szerintem szükségesebb, mint az elsőre látszik.
    Üdvözletem

17. Dronemonger

Dronemonger Járnitanuló

Nem a játékban találtam, de hivatalos közlemény.

Változások az Általános Szerződési Feltételekben (2016. november 1-től)
    push és boost. Tehát pont fordítva.

A lényegen persze mit sem változtat, hiszen mindkettő ungyanúgy tilos, csupán a szakszerűség kedvéért.

Vivaldi kedveli ezt.
  18. Vivaldi

Vivaldi Kivételes tehetség

19. Hugger

Jelentettük, remélhetőleg meg is változtatják.:)

Ezt is jelentettük, remélhetőleg hamarosan ki lesz javítva.

20. OverCleaned

OverCleaned Fórum-zöldfülű

a 40 es Gwenfara botom a 177-es újitás miatt 23 as lett légyszives segitsetek

azért nem raktam képet mert nem tudom hogy kell béna vagyok :/

Moderátor által utoljára szerkesztve: 7.11.16

Az oldal megosztása