1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Közlemény Fordítási hibák jelentése

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Bringing, témanyitás ideje: 26.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Bakatabis

Bakatabis Board Administrator Team Drakensang Online

5-ből 4 jelentés elfogadva, ellenőrizve, jutalmad beírtam. Köszönjük jelentésed.

6 jelentésed továbbítottam, jutalmad jóváírtam. Köszönöm jelentéseid.

Utoljára szerkesztett: 21.9.17
  2. Hugger

Hugger Team Leader Team Drakensang Online

Tehát ez 5db, ander beírva!:)

3. Bakatabis

(A képeket nem megfelelően illesztetted be)

4. riedl

riedl A fórum biztosa

véleményem szerint a link inkább azt igazolja, hogy amiket írtam azokhoz tényleg kell vessző :D
    a szabály lényegében arról szól, hogy ha felsorolás, de a kettőre egy ige vonatkozik, akkor nem kell vessző, de ha a kettőre külön-külön vonatkozik egy-egy ige (beleolvadj-rémiszgethess, elrejtőzhetsz-támadhatod, cseréli le-odaajándékozza) akkor kell vessző, mert különálló mondatrészek (mindkettőnek saját állítmánya van, az alany pedig az alany pedig egy kivétellel rejtett) ;)

amúgy kicsit bánt, hogy a sok ugyanolyan típusú csak egynek-egynek számít :( elég sokáig tartott végigböngészni a gyűjteménytáskát :(
    (lehetne olyasmi, hogy mindaddig összeadódik, míg egy bizonyos kategórián belüli maximumot el nem ér, vagy egy kategórián belül egy bizonyos darabszám után csökken a darabonkénti jutalom ;) )

ezt nem telhetetlenségből írom, csak kikívánkozott :D

Utoljára szerkesztett: 21.9.17
  5. Dark0Bird

Dark0Bird Járnitanuló

a q5 ben kaphato még nem bent lévo tárgynak a elirásának nagy része angolul van

Dark0Bird Grimmag

6. Hugger

Hugger Team Leader Team Drakensang Online

Maradjunk annyiban, hogy kerítek valami nyelvtan-mágust és rákérdezek a dologra, ha kiderül, hogy szerinte is kell oda vessző, akkor bejelentem és megkapod a jutit! :)

Sajnálom, hogy a sok aprót csak egynek számoltuk, rákérdeztem a dologra és mivel egy kategóriában volt típushiba, így egynek számoltuk. Gondolom nem vigasztal, de nekem ugyanannyi meló volt bejelenteni az összeset xD

Ezt nem teljesen értem, ne haragudj. Képet nem is csatoltál, ami segíthetne azonosítani a problémát. Ha a Khalys szettről beszélünk, akkor ahogy mondtad, és ahogy "hivatalosban" is kint van: még nincs betéve a játékba (hivatalosan), így nem is tudom jelenteni. Olyan mintha nem is létezne...

7. Dark0Bird

Dark0Bird Járnitanuló

nem tudtam mert nem
    amit a szerver ujra feláll és használhato fogok képet csatolni

8. Dark0Bird

Dark0Bird Járnitanuló

9. callme0216

callme0216 Fórumprofi

Ha ez a jövőben bent lesz ,elég nevetséges lesz a törpe kaszt :D

10. Steve75

Steve75 A fórum biztosa

Talán értelmezni kellett volna előbb amit írt és akkor nem csatoltál volna képet :rolleyes:

Hugger kedveli ezt.
  11. StSanya

StSanya S-Moderator Team Drakensang Online

Hugger kedveli ezt.
  12. Jupiterk

Jupiterk Járnitanuló

Ha minden igaz most már jól vannak beillesztve.

13. Bakatabis

Sajnos még mindig változatlan.

14. LungDragon

LungDragon A fórum ismerője

Nem tudom ez hibának számít?

Kipróbáltam a munkapadon, és ott is csak 25%-ot ír.
    Akkor gondolom elírás

LungDragon
    Grimmag

Utoljára szerkesztett: 23.9.17
  15. riedl

riedl A fórum biztosa

1) a kép magáért beszél ;) andermant helyett andermantot kéne oda (+ egy !)
    2) nem a kliensben, hanem a honlapon, a bejelentkezés utáni oldalon
    3) kép
    4) 103876196 Grimmag

16. Bakatabis

A prémium 25%-os, a királyi prémium tagság 35%-os bónuszt jelent.

Az eredeti képen gondolom nincs ott a piros "ot!". Egy olyan kép kellene a jelentéshez.

Utoljára szerkesztett: 24.9.17
  17. riedl

riedl A fórum biztosa

18. Bakatabis

19. Jupiterk

Jupiterk Járnitanuló

Ha most sem lesz jó, akkor nem tudom mit szúrok el :/

20. Bakatabis

Most látom a linket, de mikor rákattintok, azt írja, hogy "a következő kép nem jeleníthető meg, mert hibákat tartalmaz"

Az oldal megosztása