1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Fórum Naptár

Kategória: 'Általános fórum', témanyitó: BaluPapa, témanyitás ideje: 10.11.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Szoktad-e használni a Naptár funkciót a fórumban?

Szavazás lezárva: 10.6.16.
  1. Igen!

33 szavazat
    68.8%
  2. Nem!

8 szavazat
    16.7%
  3. Sose olvastam, de most már érdekel!

7 szavazat
    14.6%
  1. BaluPapa

BaluPapa A fórum veteránja

Dracania Hősei!
    A Naptár: (Kattints ide)

Szeretném nektek e téma által bemutatni a Naptár rendszerünket.

Mire is jó ez a funkció?

• Közelgő események bemutatása.
    • Könnyebb tájékozottság az események, hivatalos hirdetmények, frissítések és a közösségi ütemtervek kezdő illetve befejező idő pontjairól.
    • Több esetben is a naptáron belüli kiírásokhoz egy link van hozzá rendelve, amivel könnyebben és gördülékenyebben eljutunk a cél állomásunkig.
    • A nem linkelt események tájékoztató jellegűek, amiről később ha lesz leírás, biztosan lesz link is.
    Használjátok bátran!

Üdvözlettel: a Drakensang Online Magyar csapata!

TerawarriorHeredur és bibere kedveli ezt.
  2. bibere

bibere Fórumlakó

Ennyire már rég örültem! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
    Nagyon köszi!

BaluPapa kedveli ezt.
  3. Revans

Revans Junior szaki

Bevallom én voltam az az 1 aki nemmel szavazott. Mégpedig azért mert fölösleges ilyet kérdezni, természetesen jó ötlet a naptár funkció, hogy hasznos-e az már erősen vitatható. Persze hasznos lenne ha mindig friss lenne, de ha jól emlékszem a frissítés nem az erősségetek. Ezt bizonyítja az is hogy ez a szavazás most került ide, pedig emlékeim szerint ez a naptár funkció nem tegnap került be a fórumba, de nem is múlt hónapban, és nem is a múlt évben.

riedl kedveli ezt.
  4. BaluPapa

Természetesen igazad van, a frissítésekkel kapcsolatban csak annyi, hogy eddig Artemisz1221, mint ex.moderátor vitte a Naptárat, viszont sima Fórum moderátor nem tud belenyúlni...bármennyire is meglepő. Mivel most én lettem Super FM, ezért szeretném folytatni ezt a funkciót és mivel eddig nem volt téma nyitva erről, merészeltem nyitni rá egyet. :)
    Természetesen elfogadjuk a szavazatod, azért is van benne Nem! szavazati lehetőség is. :)
    Köszönöm, hogy említést tettél erről.

5. giliszta

giliszta A fórum bárója

én vagyok a második. nem-es. :D

6. BaluPapa

Senki sem kötelez rá, hogy nézd :) Köszi a szavazatot. ;)

7. giliszta

giliszta A fórum bárója

nem is figyeltem,hogy van ilyen funkció.:oops:

8. TerawarriorHeredur

TerawarriorHeredur A fórum hercege

Ez nagyon jó lesz így. Amint egy esemény rendelkezik leírással, azt innen egy kattintással elérhetem, amit nagyon szeretek. Rend a lelke mindennek. :)

BaluPapa kedveli ezt.
  9. Artemisz1221

Artemisz1221 A fórum félistene

Naptár funkció nem ezer éve van? Hát elnézést, de nem értem, hogy van ennek a topicnak létjogosultsága :D

10. BaluPapa

Igen ezer éve van...És még mindig van olyan, aki nem ismeri és emiatt a topic létfontosságú, igen... Csak ennyiért, köszönjük. :)

11. -VyreLord-

-VyreLord- A fórum hercege

Létjogosultság....... Nem is Artemisz lennél, ha ebbe most nem kötöttél volna bele :D Köszönjük vélemény nyilvánításod.

12. Shalako

Shalako Törekvő

Ezer éve ven csak az utóbbi időszakban hanyagolva lett rendesen. Nagyon köszönjük,hogy valaki a saját idejét nem kímélve ápolgatja mert ez szerintem jó információkkal látja el a játékosokat kösz.

MariskaNeeni, BaluPapa és bibere kedveli ezt.
  13. Alcyone

Alcyone Fórum-zöldfülű

Ha én lennék az FM,tuti,hogy a fórum képe a naptárral és a várható eseményekkel kezdődne.
    Köszi,hogy tájékoztatsz minket! ;)

BaluPapa kedveli ezt.
  14. MariskaNeeni

MariskaNeeni A fórum ezredese

heh... nincs benne a karacsonyi event. :p

15. kincsem0625

kincsem0625 A fórum ismerője

Sziasztok :)

Nincs kedvetek megcsinálni júliust is?

Az oldal megosztása