1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Győzd le a legyőzhetetleneket! event - kibeszélő

Kategória: 'Eventtel kapcsolatos kérdések', témanyitó: Artemisz1221, témanyitás ideje: 17.6.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Artemisz1221

Artemisz1221 A fórum félistene

Kedves Játékosok!

A 2015. június 18-án induló Győzd le a legyőzhetetleneket! eventtel kapcsolatos kérdéseiteket itt tehetitek fel, illetve itt oszthatjátok meg észrevételeiteket, véleményeteket.

Az eventtel kapcsolatos bővebb információt ezen a linken éritek el.

Üdvözlettel

A Drakensang Online csapata

2. Hermithun

Hermithun Fórumprofi

Nagy karival 1545-ig csináljuk :D

3. jackoneill1976

jackoneill1976 A fórum félistene

ha csoro lvl27 vagyok akkor a heredur figura elerhetetlen?

4. magyarmerénylö89

magyarmerénylö89 A fórum mestere

igen számodra az
    mondjuk 12 nap kicsit hoszu ere az eventre max 6-7 napot adnék rá mert 3 nap alat kész az event közbe cicrus vagy utána

Beszólok kedveli ezt.
  5. BigScrin

BigScrin Fórumgróf

Nekem meg van a figura de semmit sem ér., ha legalább 20% védelmet venne el akkor jó lenne, de így nem.

-Szeth- kedveli ezt.
  6. Beszólok

Beszólok Utánpótlás-írogató

Három nap??!!, ha nem olyan lesz a csatlakozás mint a legutóbb!! :mad:

-Szeth- kedveli ezt.
  7. Szeszkazán

Szeszkazán Járnitanuló

Elválasztás gyanánt írtad külön sorba a gondolatod, vagy véletlenül? Csak mert ez a téma engem is érdekel, és az, amit írtál számomra nem elég egyértelmű. (Másnak valószínűleg az, de nekem ez a világ még új.)

Utoljára szerkesztett: 17.6.15
  8. Korze

Korze A fórum bárója

Az lenne a kérdésem, hogy ha megveszem az "Utazás Khalys eliziumába (köztes)", akkor is odavisz ha csak Q4-ben tartok?
    A Düh ékszere tárgyhoz kötött (fegyó,dísz)? mert ha igen akkor megy majd a kukába :)

9. MariskaNeeni

MariskaNeeni A fórum ezredese

Olyankor mi van ha az összes tárgy megvan amit a event haladási csíkon meglehet szeretni?? :rolleyes:
    Már most nincs semmi motiváció...
    Esetleg azok a harci trófeák, de melyik mire jó?

10. magyarmerénylö89

nekem nem lagolt csak utána event után:D
    külön sorba irtam saját gondolatom ara értem 12 napos lesz az event szerintem tul sok ez 6-7 nap elég mert nekem legutób is 3 nap volt meg csinálni a cicrus a mini heredur figura (kisérö) a cicrusos amit lehet közbe utána csinálni és a maradék 3-4 napba azt tologatni

11. MariskaNeeni

MariskaNeeni A fórum ezredese

Jaj de arról ne feledkezz már meg hogy a event nem csak számodra van... :p

12. Szeszkazán

Szeszkazán Járnitanuló

Köszönöm! :)

13. jackoneill1976

a duh ekszere csak sapkaba/sisakba lehet betenni...nekem mar van 1..ez lesz a masodik :)

14. magyarmerénylö89

na én magamra gondoltam:D

15. Artemisz1221

Nem tudsz bemenni Khalys elíziumába addig, amíg nem teljesítetted a Q4-es feladatot.
    A düh ékszere kalapban/sisakban használható.

16. Korze

Korze A fórum bárója

Köszönöm. Azért merült csak fel bennem a kővel kapcsolatos kérdés, mert a tulajdonsága és a kinézete is fegyverbe való kőnek tüntette fel :) igy hogy sapiba való, még jól is jön

17. Artemisz1221

Igazán nincs mit. Nem szokásuk fegyverbe/fegyverdíszbe való eventes kavicsot berakni. Általában mindig sapkában használható az eventes kő :)

18. magyarmerénylö89

hát ha a ritka egyedi kövket is lehetne ötvözni jobb lene mert 4 düh égkö vagy 5 oszt enyi a hely

19. jackoneill1976

azert az nem annyira aktualis..az en karim 1 eves kb oszt meg csak ez lesz a 3ik ko a sapkaba..1 duh mint a mi most lesz meg egy volt a teliu eventen..nem olyan gyakori ez...majd egy ev mulva leszek gondban :D

20. k8k9

k8k9 Haladó

Nekem 10 ölésből nem esett semmiből sem én otthagytam, mert igazából nem is jó annyira csak dsznek.
    Még akkor se ha anderért veszek odda utat?:rolleyes:
    Én meg most:)

Az oldal megosztása